All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Jūsų nickas žaidime: edmismarPažeidėjo nickas žaidime: bugasKuom nusikalto?: AutoArmor, FastUse.Įrodymai (foto, video) BŪTINA:
 3. Jūsų nickas žaidime: redman1Pažeidėjo nickas žaidime: Bilas3000 Canape tas pats žmogus /authme acc padarykit apscamino bilas, bet persimetė viska į kta accKuom nusikalto?: apgavo ant loterijos 150k. Manau jau ant loterijos scam reik pradėt dėt b.l nes nieko nebus scam vyks ir vyks.Įrodymai (foto, video) BŪTINA: https://youtu.be/iZLHGCiM_0I 5sec video, bet viskas matosi, kad turi pinigus ir pralaimi. Alfres susitabdyk video ir pamatysi. Nirro štai tau video kadangi čia ne čytinimas 10sec nereikia, užtenka 5sec užbanint žaidėja, nes įrodymai priešais akis, buvo net 2 gėlės, bet susitarimas del gėlės buvo tai 150k.
 4. Today
 5. Jūsų nickas žaidime: DJ_RainbowPažeidėjo nickas žaidime: bugasKuom nusikalto?: Anti-kb, bhop, auraĮrodymai (foto, video) BŪTINA:
 6. Tai tu jam spawner išvis nedavei jokių spawner tai jis tau neturi duoti pinigų žmogau omg tu toks bastard..
 7. Malonu, Juozai.
 8. matosi, kad parašo deal, ir deda bonemeal, ir iškrenta gėlė 2 fotkei, bet stovi šalia dj rainbow ir greit ja išgriauna matosi viskas fotkėje, bandė padaryt, kad įrodymų trūkumas būtų, bet nepaėjo, jeigu administracija pinigų negražina tai dėkit atitinkama bausmę ne ip ban ir ne 21d ban nes jis nusipirks unban, manau žinai nirro kokia yra rimtesnė bausmė p.s su jo tokiu patikimumu duot spawner pirmam nesiruošiau tikrai, susitarėm, kad jeigu jis laimės aš duosiu, bet jeigu aš laimiu jis man duoda, bet nedavė, nes būčiau davęs spawner su jais būtų pabėgęs, kaip dabar
 9. Na mano nuomone čia trūksta įrodymų, tokiu atveju tik video medžiaga tiktų, arba labai daug screenshot. Nesimato kaip tu jam spawner išmetei, ar jis kai užaugino tik žolę gavo ar gėlę. Manau nebus nubaustas, nes trūksta įrodymų. ban'as neapadės, noriu gauti savo 192k, ir jeigu jis bus perleides savo draugui, ar kitam acc pinigus, rasti per logus bei man gražinti. ačiū, jeigu gražins šaibas parašysiu. Administracija pinigų negražina.
 10. Yesterday
 11. Kadangi jis yra tik band. Chat Moderatorius jis gaus 0,5 įsp., pasikartojus tokiai nesąmonei jis bus metamas iš cm ir įdėtas į black list. Mes su chat moderatoriumi ir nukentėjusiu žmogumi išsiaiškinome. Papirkinėti niekas nebandė, chat moderatorius persistengė, atsiprašyti aš sakiau.
 12. Jūsų nick žaidime:Rencekas Chat moderatoriaus nick:Zeus Kuo chat moderatorius nusikalto?:Pradėjo ižeidinėt i /msg dėl to kad nužudziau. Kiek vėliau uždėjo man mute už ižeidinejimus, o i /msg rase kad keikiuos ne ižeidinėju... paraše pats pirmas, o kiek vėliau ir užsipuole mano drauga Tautvis visiškai be priežasties. Kiek veliau dar bande papirkinėti ir grasino kad pavogs mano legalu minecraft accounta (shark programa) ir "ddosins" mano kompiuteri. Įrodymai (BŪTINA):
 13. Hmm, Manau kad galima butu slaptai baninti zaidejus tuoj arenoi, pvz: Masofke tarkim ten 6 cytai 3v3 ir koks prz /v ziuri kas cytina iskart banas. Taip cytu vis mazetu ir mazetu. Bet reiktu slaptai banint kad nesimatytu chate kaip iprasti banai. as UZ!
 14. Seip, Is pradziu norejau kad duotum tuos 64 spawner,nes zinojau kad apgausi arba pabegsi. Pirma iskrito 4 zoles, ir tu pasielgei protingai pakartojai savo ta DEAL ar kazka pns. Gavai antra sansa is savo kaip sakant "Hytros zopos" ir dabar toki skandala keli. Dziaukis kad likai su spawneriais. P.S: Smirdi sudais.
 15. Tu rimtai bšk išskridęs iš gyvenimo? Išvis tu čia apgavai žmogau tau galvą persišviest reiktų. Spuogas esi Jis nieko neapscammino žmogau tu jam nedavei jokių spawner . Įrodymus atsiųsk kaip tu jam davei spawner .
 16. dj rainbow tu čia baik jau gint savo drauga, tu vpš čia ne prie ko, foto matosi, kad yra gėlė jis parašo deal padeda bone meal, o tu staigiai nukerti ta gėle, kad ,, nespėčiau nufotkint / nufilmuot '' o tu įrodymus atsiūsk, kad jis sutiko su tuo 64spawner - 192k, tada kai dėjom, jis pats pasakė, kad nenori, bet padėjo ta bone meal
 17. edmismar patikimas 100%, o tas vaikezas visus vadina scammeriais ne vienas rašė į chat tai tu gal pritilk.
 18. Neesu tikras, tačiau žinau jog redman1 turi tikrai daug spawner. Turėjo per 3 stack o kad apskemino, tai nenustebčiau nes edmismar nepasakyčiau kad labai patikimas, o tvajamoce jis jo draugas, taigi manau kad vienas kitą gina jie. Na bet jei buvo skemas tai viską atras palei pervedimus, nes savininkas bei adminai visą žino ir mato. Taigi sėkmės jums.
 19. Bet tu tai rimtas žiūriu redman1 visus vadina scamm, o pats bando scammint ....
 20. Mhmm, kokios kalbos gali būti apie CM, jai net neperskaitai reikalvimų arba tiesiog juos ignoruoji. 1. Reikia daugiau nei 300xp. (kuriuos gali su VIP per 3 dienas surinkt arba be vipo per 2sav. ir per tą laiką padarytum kažką gero.) 2. Reikia 10-15 postų. (kuriuos gali surinkt vos ne per dieną.) 3. Yra tikrai klaidų tiek rašybos tiek atsakinėjant į situacijas. Šį kartą be kalbų prieš ir apie jokius Chat Moderatorius kalbų nėra.
 21. Buvo prieš tai viskas sutarta, kad DEAL tu sakiai kaip išaugo gėlė, kad tipo nesamonė nes nesusitarėm ir pnš, tai kad neknisk proto čia mums visiems
 22. Jūsų nickas žaidime: redman1Pažeidėjo nickas žaidime: edmismar1Kuom nusikalto?: Apgavo ant loterijos 192k, sutartis buvo pasirašyta jis sutiko, bet nedavė iki šiol.Įrodymai (foto, video) BŪTINA: ban'as neapadės, noriu gauti savo 192k, ir jeigu jis bus perleides savo draugui, ar kitam acc pinigus, rasti per logus bei man gražinti. ačiū, jeigu gražins šaibas parašysiu. P.S matosi, kad greit išgriovė žolę, kad nepamatyčiau ir neturėčiau įrodymų, nes bijojo pralaimėt., Perleidavo savo pinigus 240k kažkam, tikrinkit logus ir gražinkit. turi šaibas. Perka spawnerius, kad išleist šaibas, spawneriai irgi tiks gražint
 23. .......... Tu akis prasivalyk tada žiūrėk į ekraną ir nenoolifink tiek daug 3stack spawner turi nuo ekrano akis nuleisk ..
 24. Prakišau? aš juos realiai laimėjau, bet tavo atmazai viska keičia, kad pralaimėjau, nepradėk su savo vaikišku bazaru, kad nustatinėt žmonių metus. Vsio nebefreepostink, nes juokdarys daraisi.
 25. Nieko neapscamminau ar tu kaip 8-metis vaikas čia verki, kad prakišai 20k..
 26. Tas 20k man nieko nereiškia, bet man juokinga, kad toks žmogus kaip tu pildo į cm ir ptoo scammina žmones.
 27. Nieko aš neapsišiku tas tavo 20k šūdas dėl block neverkiu kai pas Tvajamoce prapisau 260k nieko nedariau ir man nsvrb. Ir nieko aš neapgaudinėju. Vsio laisvas eik gult
 28. Kavokis po pernykščiais klevo lapais vaikeli, eik pažaisi į smėlio dėže, eik išsimiegosi nes miego trūksta, gauna pinigų apsišika iš laimės.
 1. Load more activity