Sign in to follow this  
Followers 0
DavidWanguemert

[Nubaustas] Palengv. priem. naudojimas (čytai) - Lolase

6 posts in this topic

Jūsų nickas žaidime: DavidWanguemert.

Pažeidėjo nickas žaidime: Lolase.

Kuom nusikalto?: Palengv. priem. naudojimas (čytai) bei šioje temoje akivaizdžiai matosi, jog žaidėjas taipogi naudoja čytus. Kaip ir sakė brazilas, galime tai pamatyti nuo 0:40. Pridedu šią temą todėl, nes temos autorius nebuvo pridėjęs šio žaidėjo į pažeidėjų sąrašą. Be to manau būtų vertą pamąstyti dėl griežtesnės bausmės, nes kiek žinau, žaidėjas, per pastaruosius kelis mėnesius jau buvo užblokuotas 2 kartus (jei ne daugiau) ir šiuose dviejuose skunduose akivaizdžiai matome lygiai tą patį.

Aš kaip ir ne prieš, tačiau dėl to /cheat nick, jo čia nėra, tai neaišku, ar Alfres užbanins..

4 minutes ago, WeedBro :* said:

Aš kaip ir ne prieš, tačiau dėl to /cheat nick, jo čia nėra, tai neaišku, ar Alfres užbanins..

Event metu /cheat komanda nėra naudojama. 

11 minutes ago, DavidWanguemert said:

Event metu /cheat komanda nėra naudojama. 

Prie ko čia evento metu ? Juk /warp pvp yra nufilmuota. (jeigu ką, aš kalbu apie 1 video - 0:40 min. )

7 minutes ago, WeedBro :* said:

Prie ko čia evento metu ? Juk /warp pvp yra nufilmuota. (jeigu ką, aš kalbu apie 1 video - 0:40 min. )

Ten, kito žaidėjo skundas, tai kaip papildomas įrodymas šiam skundui. Bet kokiu atveju žaidėjas čytino. Tai PILNAI įrodo šis skundas.

Nubaustas.

Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0