Sign in to follow this  
Followers 0
modzio

Įdėja dėl itemų sutaisimo

Ar sutinkate dėl šitos įdėjos?   8 members have voted

1. 1. Ar sutinkate dėl šitos įdėjos?

Please sign in or register to vote in this poll.

5 posts in this topic

• Nick žaidime: Modzio
  • Detaliai išaiškinta idėja: kad eitų sutvarkyti itemus daugiau kartų nes dabar susitvarkai 3 kartus o 4 kaip nori susitvarkyti nebeįmanoma nes rašo kad per daug kainuoja, manyčiau reiktų sukurti kokia nors lentelę prie PVP zonos ar kur ir ten būtų "repair" kaina 1000 pvz ir eitų kiek nori kartų susitvarkyti.
  • Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Nes dabar manau daugumą žaidėjų nervuoja vis daryti naują pickaxe ir jį vėl enchantinti iš naujo, manau šį įdėja paivairintų patį žaidimą.

Per /kreditai gali sautaisyti daiktą, kaina būtų 50 kreditų, bet nežinau aš, ar galima taisyti užkerėtus daiktus. O dėl 4 daiktų sutaisymo aš esu prieš, daugiau hardcore reikia, nes ir taip tos privilegijos labai palengvina žaidimą.

Aš bent jau manau, kad tai tik palengvintų mūsų žaidimą. Argi nebūtų įdomiau žaist, keltis patirties skaičių, taisytis daigtus anvil`e, o ne su ženklais ant vieno paspaudimo? Taigi kuo sunkiau tuo įdomiau žaisti :D (TAI TIK MANO NUOMONĖ). Prieš.

"manau šį įdėja paivairintų patį žaidimą." - Kuo ši idėja paįvairintų žaidimą? Tiesiog nueini prie ženklo ir paspaudi mygtuką. Prieš.

Esu už įdėją... 
Pats net galvojau ją siūlyt,nes tikrai paprastiems žaidėjams - kitaip čyteriams mažiau dmd maitintis reikės ir jų paliks paprastiems žaidėjas ;DD
nors čia ne prieko tad krč už... šį įdėją tikrai turi būti įgyvendintą.