iBo3oF

Administratoriai
 • Content count

  1,597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  133

iBo3oF last won the day on May 10

iBo3oF had the most liked content!

7 Followers

About iBo3oF

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday

Profile Information

 • Lytis
 • Rangas
 • Privilegijos
 • Frakcija
  Test

Recent Profile Visitors

5,360 profile views
 1. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 2. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta ir sutvarkymas įsigalios nuo rytojaus! Ačiū už pranešimą.
 3. Patobulinta banų sistema. Naujas forumas! Naujas dizainas! Nauja išvaizda! Į /vote idėtas magiškas blokas /vote patobulinta, kad gautumete uzbalsave už visus 1 žvaigždutę. Aktyvuotas nether portalas spawne, kažkur buvo dingęs Optimizuotas serveris. Sulietuvintos, kai kurios forumo vietos. Įkelta šaukykla forume. Aptvarkytas forumas, pašalinta kur nereikia kategorijų. Ende įjungtas blokų griovimas. Sutvarkytas bug su /cheat. Dabar rašys jeigu to žaidėjo nebus online. Sutvarkytas serverio išsijunginėjimas. Pagaliau išėjo sutvarkyti bugą su kėde :)! Eis /lock, jeigu esate pridėtas į res ir norite gyventi kartu su draugu. Sutvarkyta, kad nėjo susigražinti slaptažodžio per forumą. Patobulintas forumo dizainas. Klaidos/Bugai: http://minecraft.koridorius.lt/index.php?/topic/23054-dragon-egg/ http://minecraft.koridorius.lt/index.php?/topic/23084-res-bugas/ http://minecraft.koridorius.lt/index.php?/topic/23053-warp-mod/ http://minecraft.koridorius.lt/index.php?/topic/23042-mini-klaidel%C4%97-su-skin/ http://minecraft.koridorius.lt/index.php?/topic/23087-warp-pvp-beacon/ Taip pat daugybė kitų, kurių gal net nepastebėjote :).
 4. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 5. Ir neturi, jog nekeltų free skundų, kuriuos reiktų atmesti ir prižiūrėtojam būtų mažiau darbo ir daugiau laiko pažaisti :).
 6. Turėtų anti cheat, dabar dar geriau veikt :).
 7. O išjungęs tp?
 8. Šie Top 3 žmonės gauna SuperVip mėnesiui nemokamai už balsavimą vote.koridorius.lt: M3inis - 98 tomasitas - 91 Th3Liutauras - 84 O 4 ir 5 vietos žaidėjai gauna po 100 kreditų: modrasek - 75 PeliukasMikis - 72 Paraginkit savo draugus balsuoti už serverį, serverio administracija bus dėkinga .
 9. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta ir sutvarkymas įsigalios nuo rytojaus! Ačiū už pranešimą.
 10. Sveiki, kokio įskiepio norit? Ar AuctionHouse ir išimti esamą Aukcioną ar Trade(galima tradint resus, pinigus ir t.t.t) sistemos? Taip pat komentuokit. AuctionHouse: Trade(galima mainyt resus, pinigus ir t.t.):
 11. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 12. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 13. [error=Atmesta. Čia nėra klaida arba trūksta informacijos, jog atkurti klaidą, arba nėra užpildytas 3 punktas.][/error]
 14. Čia nėra bug, ankščiau būdavo prisijungimo nick ir forumo nick, dabar liko vienas iš tų. Kažkurį pabandyk ir veiks, jei ne tada su el. paštu susigražink ir rodys ten :).
 15. Rašykit čia tekstus, kuriuos labai dažnai matot serveryje ir norėtumet, kad jie būtų sulietuvinti. Pavyzdys: "[Money] Balance" > "[Pinigai] Balansas"