iBo3oF

Savininkas
 • Turinio skaičius

  1.698
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  180

iBo3oF last won the day on January 11

iBo3oF had the most liked content!

Apie iBo3oF

 • Rankas
  Advanced Member
 • Gimtadienis

Profile Information

 • Lytis
 • Rangas
 • Privilegijos
 • Frakcija
  Test

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

7.176 profilio peržiūros
 1. Atnaujinta 2 taisyklė /uztildymoinfo, kad nekiltų painiavos. Visad pasitikrinkit, dar bus ji naujinama!
 2. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 3. Nubaustas. Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 4. Nubaustas. Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant nusikaltėlius!
 5. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta ir sutvarkymas įsigalios nuo rytojaus! Ačiū už pranešimą.
 6. Įdėta Legend
 7. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 8. Sveiki, mieli žaidėjai, mc.Koridorius.lt Administracija sveikina visus su artėjančiom šventėm ir daro akciją paslaugoms! Tik iki Sausio 1 galėsite visas paslaugas įsigyti: Vip - 1 EUR SuperVip - 2 EUR Mod - 3 EUR Hero - 6 EUR LEGEND - 8 EUR MVP - 12 EUR Pinigų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt) Kreditų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt)
 9. Forumo taisyklės: Gerbti administraciją, projektą. Draudžiama keiktis, įžeidinėti kitus forumo vartotojus, į parašus ar avatarus dėtis nuotraukas/tekstus kurie žeidžia kitą žaidėją. Draudžiama kitų projektų reklama. Draudžiama kelti pornografiją ar kitą diskriminacinį, ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį į forumą, parašą, avatarą t.t.. Temas kurti tik į tam tikras skiltis. Negalima kurti temų ten kur jos netinka pagal turinį. Temos pavadinimas turi būti susijęs su jos turiniu, jis turi būti aiškus. Nuotraukos/video su įrodymais turi būti pilnos ir neapkarpytos, kitaip įrodymai nebus priimti! Taip pat laikytis taisyklių esančių kitose skiltyse. Draudžiama rašyti dvigubus, trigubus pranešimus. (Tam yra redaguoti mygtukas) Draudžiama kurtis papildomas paskyras, jei turite vieną užblokuotą. Pirmiausiai privalote susitarti su serverio adminstracija ar leidžiama bus lanktytis forume, kitaip visos paskyros bus šalinamos ir ištrinti pranešimai, bei IPBAN. Draudžiama keiktis/įžeidinėti/floodinti Forumo šaukykloje (Ban iš šaukyklos 24h) Draudžiama naudoti forumo Forumo rangus ne pagal paskirtį t.y. užsidėti "", temas kurti taip pat, jei norit atsisveikint, tai atsisveikinkit serveryje arba per skype. Forume surinkę 10 įspėjimų būsite išblokuotas, kiekvieną kartą gaunant įspėjimą jums bus draudžiama rašyti tam tikrą laikotarpį. Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos.
 10. Padaryti TopRes 5 savininkai Sulietuvintas serveris Patobulintas /trol netrukdys buildinant Keli Meniu patobulinti /kreditai spaudžiant ESC gražins atgal į kitą meniu. Login žinutė Kiti atnaujinimai, kuriuos pamatysite serveryje Bugų taisymai:
 11. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta ir sutvarkymas įsigalios nuo rytojaus! Ačiū už pranešimą.
 12. Kolkas paliksiu vis tiek pranyksta paskui, for fun .
 13. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 14. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 15. Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.