Nesocialas

Vartotojai
 • Content count

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nesocialas last won the day on July 21

Nesocialas had the most liked content!

About Nesocialas

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/21/2001

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Interests
  dran1#ToxasLTU#TBmwFanas
 • Rangas
  Senbuvis
 • Privilegijos
 • Frakcija
  **BRIGADA

Recent Profile Visitors

1,508 profile views
 1. Jeigu neklystu dabar būsi nubaustas už unbano pirkimą kitam jog gautum šaibų, nes tai yra draudžiama. P.s pasidarau ss jeigu trintum temą @✵ Alfres ✵
 2. Sveikas pildyk pagal anketos formą bei pateik įrodymus, kitaip niekas nesiteigs padėti Anketos formą rasi čia http://minecraft.koridorius.lt/forums/topic/341-anketos-forma/ Arba rašyk savininkui į skypę.
 3. Jūsų nickas žaidime: NesocialasPažeidėjo nickas žaidime: GudizxKuom nusikalto?:Atėjau pirmą kart po vipės dėjo free mute iš lempos. Atėjau į draugo resą žiūriu šitas stovi. Buvo zonoje kur nebėra reso užmušau dėjo mute 60min už res apgaules manau tai yra privilegijų piktnaudžiavimas, bent jau aš jo čia tikrai nekviečiau.Įrodymai (foto, video) BŪTINA:https://imgur.com/a/HEG6U Prisišokinėjai su savo modu
 4. Kelias situacijas peržvelgiau atrodo buvo ir teisingų, kai bus CMD pakeisk atsakymų ir klausimų spalvą, bei daug daugiau aprašyk į visus klausimus, nes su tokia anketa niekaip nepateksi.
 5. Kaip ir buvo rašyta aukščiau - lagins ir tiems kurie nenaudos šios komandos, nes visi tas ugneles matys esu prieš šią idėją, nebent kažkaip padarytų ibas jog eitų tuos trails visiškai išjungti ant savo acc tokiu atvėju galėtų ją įgyvendinti.
 6. Užtildymas teisingas, be to jeigu jis būtų čhat moderatorius jo nubausti niekas negalėtų nes cmd vis dar nėra, o pats sukūręs temą turėtų įspėjimų gauti už melagingą skundą.
 7. Nick žaidime: Nesocialas Detaliai išaiškinta idėja: Siūlau aprašyti nusipelniusius, įnešusius į tą darbą idėjų arba kitaip gerai pasitarnavusius prižiūrėtojus, forumo moderatorius, čhat moderatorių direktorius, Super čhat moderatorius, pagalbininkus aprašyti kiek laiko išdirbo, kaip atliko savo turimas pareigas, ką įnešė į šį darbą, kokias idėjas siūlė, arba kaip kitaip prisidėjo prie savo buvusių pareigų tobulinimo. Šiai idėjai galėtų sukurti bei išryškinti atskirą temą, šiuos buvusius asmenis kurie turėjo šias pareigas aprašyti būtų galima tada, kai tas žaidėjas atsistatydintų iš savo pareigų, arba būtų išmestas už nelabai rimtas priežastis, o juos galėtų aprašyti būsimas forumo moderatorius. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Manau būtų neblogai įvertinti tuos kurie to būtų nusipelnę, šiuo atvėju įtraukimas į šią skiltį ir geras aprašymas būtų atlygis už gerai atliktą darbą.
 8. Nick žaidime:TBmwFanas Detaliai išaiškinta idėja: Siūlau vėl pridėti komandą kuri buvo seniau forume, buvo lyg žvaigždė ant jos užspaudus tavo tema būdavo iškeliama į viršų, kad nepiktnaudžiauti šia komanda padaryti, jog į dieną būtų galima iškelti savo sukurtą temą 1-3 kartus. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Ši idėja bus naudinga forumui esu pats daug sukūres idėjų nuo 2016 metų, bet jos vis dar nėra patikrintos, manau būtų puiku jas iškelti į viršų, kitu atvėju jeigu pats parašyčiau „prikelių temą” tai būtų traktuojama kaip free postinimas ir būtų uždėtas įspėjimas.
 9. Tikrai nemanau, jog dėl prierašo forume atsiras daugiau pildančiūjų į čhat moderatoriaus postą, vistiek čhat moderatorius bent minimaliai turi prižiūrėti čhatą kitaip gaus įspėjimų atsiras čia tokių kurie atseks, prieš.
 10. Labas. Mėgink iš kitų minecraft projektų forumų siūstis galbūt tiks koks, juk serverių tai daug. P.s pamėgink java atsinaujint versiją jeigu senesnė.
 11. Sveikas Justai, sėkmės serveryje
 12. Bausti, skirta bausmė čhat moderatoriui per maža!
 13. Sveikas rašyk savininkui į skypę koridorius.lt atrašymo laikas 20-21h
 14. Sveikinu tuos kurie laimėjo, statinių buvo tikrai labai daug pastatyta, laukiam ateinančių eventų!
 15. Aš esu už šią įdėją, bet nemanau, kad ją įgyvendins greitu metu, dėl to, nes IBo šios skilties nežiūri visiškai, labai daug įdėjų pasiūlyta, bet kelios įdėjos tėra įgyvendintos.