Jump to content

Visa veikla

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Pastaroji valanda
 2. Jei manai, kad free mute, pildyk skundą čia: https://minecraft.koridorius.lt/forum/36-žaidėjų-nusiskundimai/ , pildyk pagal anketos formą ir įkelk neapkarpytus įrodymus, nes kitaip atmes skundą.
 3. Šiandien
 4. Atmesta! Serveryje privaloma turėti bent 300xp.
 5. 1. Nick : MarTell69 . 2. Xp: 150 + . 3. Metai : 16 . 4. Apie Save : Esu geras malonus žmogus , nekenčiu čyteriu , buggeriu ir t.t. 5. Nes Matau serveryje : Daug keiksmažodžių , Hackeriu ( kuriem reikia uždėti Troll Komanda . ) 6. Duodu 1 įspėjima , Jei vistiek neklauso Mute kuriam laikui. 7. Duosiu Mute 60 Min 8. Duosiu įspėjima : Nespaamink 9. Mute 60 Min : Res Apgaulė 10. Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes jei savininkas paklaus įrodymų turėsiu jam juos parodyt Taigi , tikiuosi jums Patiko !!!
 6. Vakar
 7. Šis dalykas jau yra, visi botai iš skirtingų IP.
 8. Neimatau nk blogo zmogau suprasciau kad stumciau ir t.t db nk blogo neparasyta + vien tavo parasymo neuztenka imesk irodymus kaip rasiau taip nes gali but sufeikinta nei as zeminau nei ka serveriu tai nebepavadinciau jis neteko tokio titulo .
 9. Siulau Pakelti Beacon Kainas, ir siulau padaryti taip kad eitu gauti mažiau pinigų o ne milijardus
 10. Siulyčiau padaryt ikad 1 žmogus gali susikurti 3 acc Max , Nes serveryje kyla dėl Bot kuriuos leidžia žmonės , siulyčiau ištaisyti klaidą
 11. 8 forumo taisyklė- Draudžiama rašyti komentarus nesusijusius su tema. Jei neklystu parašei: ,,krd closed by ibo:DDDDDDDDDDDDDDDD". Iš tavo komentarų matosi, kad neigiamai žiūri į serverį ir vis bandai prisikabinti prie smulkmenų ir žeminti serverį.
 12. Tikrai ne man spręsti, tad ginčytis negaliu
 13. "Nieko blogo nerašiau" ----- "Už menkniekį", na tai visgi rašiai tik gal nerimtas dalykas, bet vistiek bausti jis turi
 14. Jūsų nick žaidime:Insidious Administratoriaus nick:meinis Kuo nusikalto?:free warning nk blogo nerasiau is oro warning uz smulkmena . Įrodymai (būtina foto/video):http://prntscr.com/p645f7
 15. Sutinku, prižiūrėtojaus tikrai reikia, tam, jog čyterių neliktų arba liktų mažą dalelė, bet Pgr.Administracija abejoju ar apie tai svarsto, kadangi išblokavus čyterius, žaidžiančių liktų nedaug. Serverio žaidėjų pagrindas - čyteriai, mano manymu 70%/30% kažkur.
 16. Kaip tu ten man rašiai? - "Sunaikinsiu tave" ? :Dddd Tikras juokdarys. 19 metų, bet atrodo lyg būtum 14 metų, kuris vis kažkuom nepatenkintas ir negali tiesiog tai ignoruoti, turi kaip mažas vaikas visur kištis, reikia ar nereikia.
 17. REIKIA PRIZIURETOJO BET KUR TOKI GERA IR SAZININGA RASTI ?
 1. Rodyti daugiau
×