Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
kestiss
4
gabytea
5
maryteispalangos

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

5 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 19

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Visa veikla

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Vakar
 2. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 3. Nick žaidime: meinis Pažeidėjo nick: siemkagames Kuom nusikalto?: killaura Įrodymai(būtina foto/video):
 4. 1. Jūsų nick žaidime?: Wealthy 2. Rezidencijos pavadinimas: /res tp eglee 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): Hopperiai, spawneriai, bedrock. 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Turbūt.
 5. Kabintis prie to nebūtiną.. manau supratom ir taip, tik gal kiek ne tiek suformuluotas sakinys.
 6. nirro nebera jokiu vilciu kad tu irodytum kad tai yra bugas tik reikejo jum parasyt /cheat nick nes buvo situacija kai neparase /cheat nick ir atmete ir nenusalino nuo priz cia ta pati situacija irgi buvo pasigaves su kb ir anasyk buvo atmazas kad optifine susibugino ir galiausiai vistiek atmete.
 7. Trūkstą tik killauros ir vsio :Ddddd.. Tikrai pagautas, jokių plugin ir t.t nesu regėjęs, kad atspindėtų anti-kb ar kažkaip būtų galima subugint ;Ddd.. Paprasčiausias graudus, nirro11 atmazas.. https://music.youtube.com/watch?v=OYCcnJRlXwU&list=PLIPoTusqlz4mvw6avJ5iRT6mkHQCzrWax
 8. Idėjų su Minecraft tematikomis? Nelengva rasti? Jas reikia pačiam kurti, galvoti, piešti. Kaip profilio viršeliui nedera. Pakeisk fontus, pažaisk truputį su 3D ir layers. Paieškok supergames... Žinai forumą diskusijoms, visokių tools, žaidėjų kurie dalinosi ir bandyk .. kažką geresnio pakurti, kaip parašus, logotipą ( bet daryk su wmark.., kad donce nepizdintu jei gražiai padarysi ).
 9. Yra ne tik anti kb. Gal reikėjo free cam gal scaffold. Niekas nežino :DD Bet bana turėtum gaut arba aišku parodai kad tai bugas
 10. Prieš savaitę
 11. Įdėjų su minecraft tematikomis nelengva rast. Bandžiau kažką padaryti ir nesugalvojau kur jį skirti naudoti, todėl padariau, kaip profilio viršelį. Jūs liejat kritiką - aš ją priimu ir mokaus.
 12. https://www.part.lt/perziura/d3310f1ff0157c47d5bf628a44bbefc1755.png https://www.part.lt/perziura/daf6e03e0a0fa244325e50ab5e9d6e9d714.png Buvau su /event2 režimu, įsijungiau /fly, kad patogiau būtų. Parufka15 atsiteleportavo mane į flat worldą ir parodė bugą nes galvojo, kad nežinojau. Šitam veikėjui liepiau ištrint resą, ištrynus pradėjo mane daužyt ir kai išsijungė /fly, užsibugino kažkas su antikb. Kodėl aš turėčiau cheatus naudot būnant priž? Nei aš pvp neeinu dabar, nei statau kažką ar dar ką. Ateinu laisvu laiku, kad pagaudyt cheaterių, žaidėjam padėt ir savo renginiui žaidėjus surinkt o ne tai kad eičiau pagalbą suteikt įsijungęs cheatus. Dabar pamatė, kad nirro11 neatšoka įkirtus, vsio jau antikb, rip priz.
 13. https://minecraft.koridorius.lt/forum/41-papeikimaiatsibaninimai/
 14. Bugas čia? Pirmą kartą gyvenime matau turbūt tokį bugą ir tu niekaip neįrodysi, kad ten buvo bugas nebent būtum filmaves nuo to momento kai buvai pastriges lyg su anti kb. R.I.P
 15. Jūsų nick žaidime: Inavassion Administratoriaus nick: Nirro11 Kuo nusikalto?: Anti Kb Įrodymai (būtina foto/video):
 16. Nick žaidime: Inavassion Pažeidėjo nick: NIrro11 Kuom nusikalto?: Anti kb Įrodymai(būtina foto/video):
 17. kas per laikai atejo sakes nei vienas neatskiria kur aura kur kb ir t.t nahrin pildo tokie ir dar ispejimu negauna uz tokias nesamones bent jau mane unbanint galetu ten irgi free ban isove kaip ir dabar zmogui isovet
 18. kam ta vid. Įkėliai, jeigu ten nieko nėra
 19. Apskritai koki jus čia grybą pjaunant iš pradžių parašėt atblokuotas trūksta įrodymų gabytea įmetė ss kaip kažkoks priz rašo mesk įrodymus blogiau nebus 50proc kb db įrodymus imetet kaip wps nei auros žmogus nenaudojo nei ką gal jau pakaks?
 20. Puikus įrodymai :DDD nejuokinkit žmonių.
 1. Rodyti daugiau
×