Jump to content

Visa veikla

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Vakar
 2. Nelabai prisimenu tavęs, Domce, bet sveikas. Tikėkimės jog gerai praleisi laiką šiame projekte Beje, kur būtent lankai K1? Gal pažįstami. Ir keista, jog tavo autoritetas nėra Audrius Santackas...
 3. Prieš savaitę
 4. Jūsų nick žaidime:Atrabotk Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:58 praeitam Wipe turėjau virš 500 Kiek Jums metų (nemeluokite)?:16,2003-11-07 Trumpai papasakokite apie save?:Tai aš esu iš Kauno kaip ir sakiau man 16 ir tiesiog man patinka pažaisti minecraft,FOR FUN Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Realiai norėjau seniai turėti kokias nors pareigas man patinka prižiurėti tvarka,esu ir turėjas chat moderatoriau pareiga kitame serveryje. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Parašau jam į PM kad nesikeiktu Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Duosiu perspėjima, o jei toliau tai tęsis tiesiog duosiu MUTE Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Duodu MUTE už FLOOD'a Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Be perspėjimu iškarto gauna mute,ir uždraudžiu ta resą. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes jei neturėsime irodymu bus neteisingas mute,ir galime prarasti savo Chat Moderatoriaus Pareigas. Tai ką linkiu kitiem žaidėjam sekmės bandant patekt i Chat Moderatorius,sekmės PIECE
 5. Prižiūrėtojas pasiteisino. Atmesta.
 6. Puikus Alfres aktyvumas ko tu nori 1 kartą į savaitę ateina kokiom 10min ir off o kad ibo ir grifas sureaguos tai yra besansu gal net tavo tema istrins.
 7. Zdarė senyzai,atsitūpi laikai shifta ir pardavinėji,tikiuosi padėjau.
 8. Jūsų nick žaidime: Ponaitis Tvajamoce Jūsų idėja: Davai išrinkit dar vieną prižiūrėtoją,nueini į /warp pvp vien tik čytai laksto,iš Pono @Alfres aktyvumo nematau,reikėtų manau antro prižiūrėtojo,arba išrinkti kitą. Kuo ši idėja naudinga?: Serverio tvarka,nes žaidėjai ateina į serverį ir daro ką nori. Pls sureaguokit. @iBo3oF @GriFas
 9. Galite prasau pataisyti /warp shop. kur galim parduot 1 arbuza uz 4$.Bet kaip turi visa inventoriu tikrai ilgai uztruksi.Galite padaryti kad uz 64 arbuzus duotu 256$. (64 x 4 = 256. Dekui!
 10. Nick žaidime : TheHericus Pažeidėjo nick: pijus44, Ac0rdu5, Mantas198711 Kuo nusikalto?: Čytinimas. Įrodymai (būtina foto/video):
 11. Pateikiau tai kaip pavyzdį bet jeigu yra taisyklės tai ir laikykis jų kaip prižiūrėtojas stebėk kiek tik nori nemanau kad pagausi mane + tu nežinai kelintokas esu tai tu gali tik spėlioti viena karta pagavai daugiau nebepagausi.
 12. nepraejo net visos savaitės, kas pasakė mėnesiais? Pagal rašybą matau kad vos ant 4-o pakeli 8-oje klasėje sedėdamas, už keiksmus ir free papeikimų rašymus, būsi išbanintas iš forumo, bei žiūrėk žaidime atsargiau, stebėsiu dažnokai tave;)
 13. Ką tu sapalioji taip išeina gali mėnesius nepateikt įrodymų? Nes b* ale esi kažkur išvykęs? Jeigu neturi laiko tai kokio by** tu sėdi pareiguose jei laiko neturi ir turim čia dėl pono savaitėm laukt? Nebesvaik tu gerai prie ko čia tie pažymiai? Koks tavo reikalas kokie mano pažymiai ne tavo pisalas
 14. Kai prižiūrėtojas yra išvykęs, nėra namuose, jis negali pateikti įrodymų iki kol negrįš namo,ar galvoji aš turiu video su čytais su savim diskuose nešiot ir laukt kol kažkas papeikimą parašys? :DD ar kai tu sergi, neeini į mokyklą, 1-2 savaites, mokytoja kasdien tau dvejetus rašo, nes agi “neatsiskaitei” už kažką? Galvok su logiką “homo neanderthalesis”. Kitaip tave tikrai nepavadinsiu (ką reiškia gali pagooglint). “koks tau cia melagingas pranesimas jei zmogus tik prase irodymu uz ka gavo ban.” - atsakymas. Kai žmogus tik paklausia, nebaudžiama, kai žmogus meluoja, kad nečytino ir stovėjo tik “/warp pvp” o iš tikrųjų čytino, ir prašo nubausti prižiūrėtoją, taip bandydamas nuversti, tai yra du skirtingi dalykai.
 15. koks tau cia melagingas pranesimas jei zmogus tik prase irodymu uz ka gavo ban.
 16. Už forumo įrodymo nepateikima per 24h dėti įspėjimą o ne savaitėm kada užsinorėjau pateikti įrodymus tave taip pat bausti visiems vienodos taisyklės ar ne taip Alfres? su pagarba - Insidious
 17. Štai tau ir įrodymai, daugiau neverk čia rašydamas papeikimus. Baninu ne iškart, o pagavęs visus, nes gi po vieno bano iškart visi bėgate į savo namelius muhomorus valgyt, o man išėjus toliau čytinate, verkiate taisyklės blogos, į save žiūrėkit, nečytinkit neturėsit problemų, nečytino stovėjo /warp pvp :DD Už melagingus visiškai skundus, forumo moderatorius privalės 5 forumo įspėjimus uždėti (ne man, kaip komentavo vienas iš jūsų čytinimo erelių 12 mečių kompanijos. Su pagarba - Alfres.
 18. Ką padarysi kai nebėra senų taisyklių jie nebegalioja kaip seniau būtų kaip seniau jau būtų isove įspėjimą o dabar tuščia kad ir pateiks įrodymus išsisuks ir nebus jokio įspėjimo kad ir po mėnesio gali pateikti įrodymus jiems nebėra jokio skirtumo Alfres kad jau toks užsiėmęs esi gal tiesiog palik pareigas? juk vistiek neprisijungi į tą krd viena karta į savaitę ir tiek.
 19. Prižiūrėtojas nepateikia ilgą laiką įrodymų, tam yra skirta 24h, o ne 1sav. kaip pats prižiūrėtojas prisigalvoja, reikia bausti įspėjimu.
 20. Nick žaidime : GintysLt Pažeidėjo nick: DeZzy Kuo nusikalto?: Naudojo palengvinančia programa Žaidimui . (KillAura + Bhop) Įrodymai (būtina foto/video):
 21. Earlier
 22. Geriausia būtu išviso išimti /uztildyti komandą iš mod.
 23. Įrodymus pateiksiu savaitei bėgant, kadangi esu užsiemęs.
 24. Kiek daug dalyvaujančiųjų <3
 25. Jūsų nick žaidime:Infectrus Administratoriaus nick:Alfres Kuo nusikalto?: gavau ban uz cyt nemanau kad turi irodymu ir necytinau stovejau /warp pvp ir tiek noriu kad pateiktum irodymu. Įrodymai (būtina foto/video): http://prntscr.com/prnaua
 1. Rodyti daugiau
×