Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
juonis
2
senas_krienas
3
savas
4
kestiss
5
suicid
6
john
7
takefive69
8
mesi1927
9
jc007
10
gabytea
11
rytisp2
12
unmodder
13
tvajamoce

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

13 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 23

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Showing most liked content since 2019.11.14 Visur

 1. 20 taškų(-ai)
  !!!KONKURSAS!!! Ka jums reikia padaryti norint dalyvauti: 1. Pasirinkti skaičių nuo 1-30 (Atkreipkit dėmesį jog nebūtų užimtas) 2. Paspausti širdele t.y [Like] Atlikus viską jūs jau dalyvaujate! !!!PRIZAS!!! Būtų visi mano resai, ir labai daug daiktų visokiausių, pridedu nuotrauką apačioje. LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS GRUODŽIO 1 DIENĄ. Laimėtojui su manimi nesusisiekus per 24h, bus perenkamas kitas. Jeigu vietos užsipildys greičiau ir nebebus norinčių dalyvaut, skelbsim nugalėtoja iškart! 1. 2. 3. 4. 5. 6. Elemey 7. 8. djfogas 9. 10. Insidious 11. 12. mistermodify 13. afefaa 14. c4tmom 15. 16. 17. Tobis 18. 19. 20. 21. SENAS_KRIENAS 22. liudvix 23. MrPukisLTU 24. 25. Deivys 26. 27. JetisPvp 28. 29. 30. Darvis https://www.part.lt/perziura/306a57e499e784a08ba50007d8a6b969172.png
 2. 10 taškų(-ai)
  Sveiki visi! Kartu buvome nuo 2013 metų (net pats visada stebiuos koks didelis laikotarpis ), tačiau dėl naujų projektų, mokslų, darbo atsiradus laiko stokai perduodamas projektas naujam savininkui Donatui. Per šį laikotarpį patyrėme visokių momentų, bet tikėkimės liks viskas kas geriausia Tikiuosi projektas ir toliau augs ir gyvuos dar 10 metų Labai noriu padėkoti visai Administracijai, žaidėjams. Dėkui, šauni komanda buvote! Bei.. Palinkėti visiems sėkmės!!!
 3. 9 taškų(-ai)
  Sveiki, taigi noriu pranešt jog pasikeitus serverio administracijai, siekiam atgaivinti mc.koridorius.lt projekta ko pasekoje skelbsim N kiekį konkursu kuriuose galėsite laimėt kažką iš serverio daiktų ar kt. Na o šiuo metu eikime prie temos. Taigi, noriu pranešt jog jau šiuo metu [19-11-24] serverio žaidžiamumas yra gana nemažas 50/60+ žaidėjų nenaudojant jokių "netikrų žaidėju" įskiepių ir kt. Todėl nusprendžiau tai jog reikia dar labiau atgaivinti serverį ir sukurt gana minimalų konkursa iš "iron key" bei žinoma kas mėnesi prizas keisis! Taigi daug neišsiplėsiu ir paminėsiu tai jog - pasiekus 100 žaidėjų serveryje automatiškai gausite iron key! Taigi viskas ką jums reikia padaryt - pakviest žaidėjus į mūsų serverį! Pamiršau paminėti tai jog, kas mėnesi keisis ir serverio žaidėjų pasiekiamo žaidėjų kiekis. šio mėn kiekį pateiksiu apačioje. ATNAUJINU - Nuo šiol nuo tam tikro pasiekto žaidėjų kiekio kasdien galit laimėt po iron/gold key! žaidėju reikalavimai online apačioje su prizais. 80 žaidėjų - iron key 100 žaidėjų - gold key Bei labai šaunu jog pavyko pasiekt su nauja valdžia tokį žaidėjų kiekį! bei kasdien jį stebime ir visad atnaujinsiu mūsų pasiekimus! 100 Sėkmingai pasiekėm! 19-12-02 Bei žinoma, galit siūlyt kokių prizu norėtumet gaut papildomai. Konkursas įsigalioja būtent nuo šiandien - 2019-11-24 Donatas [snaipaz].
 4. 5 taškų(-ai)
  Sveiki, mieli žaidėjai, mc.Koridorius.lt Administracija sveikina visus su artėjančiom šventėm ir daro akciją paslaugoms! Tik iki Sausio 1 galėsite visas paslaugas įsigyti: Vip - 1 EUR SuperVip - 2 EUR Mod - 3 EUR Hero - 6 EUR LEGEND - 8 EUR MVP - 12 EUR Pinigų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt) Kreditų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt)
 5. 5 taškų(-ai)
  Kas naujo: Atnaujintos frakcijos, ištaisytos frakcijų klaidos, bei naujos frakcijų komandos. Sutvarkyta mob atsiradimas, nuo šios monstrai atsiras naktimis (ne tik iš spawner'ių). Atnaujintos rezidencijos (Ištaisyta /res rt, /res tp klaidos). Bug fix:
 6. 5 taškų(-ai)
  Labas, dėl tag tai taip tiesa (atsiliepsiu gerokai greičiau nei įprastai.), bei nudžiuginsiu, greitu metu rinksim ir antra prižiūrėtoja kuris manau gerokai dasidės prie serverio priežiūros.
 7. 3 taškų(-ai)
  Įdėjų su minecraft tematikomis nelengva rast. Bandžiau kažką padaryti ir nesugalvojau kur jį skirti naudoti, todėl padariau, kaip profilio viršelį. Jūs liejat kritiką - aš ją priimu ir mokaus.
 8. 3 taškų(-ai)
  Labas, su laiku viska sulietuvinsiu.
 9. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: vor Aprašykite bug'ą: /warp shop, pardavus daiktą pinigus gausite, bet nerodys, ką ir už kiek pardavėte. Bei kai ištrini /res confirm nerodo, kad ištrynei nu dauguma komandų neparodo. Nuotraukos/video:
 10. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime : vor Pažeidėjo nick: Danislovas Kuo nusikalto?: Free-Mute. Įrodymai (būtina foto/video):
 11. 3 taškų(-ai)
  Nick žaidime: vor Aprašykite bug'ą: Paspaudžiu ant fejerverkų ir išmeta iš serverio. Buvo sutvarkyta, bet vėl buginas. Nuotraukos/video:
 12. 3 taškų(-ai)
  Sveiki, Serverio starta planuojam siandien (2019.11.20) apie 22:35-23h. Gero vakaro
 13. 2 taškų(-ai)
  Naudokit kaip forumo background ( nuotrauką ) profilyje, kuriu nemokamus parašus jūsų teismui ( ne vardinius ), šita atiduodu dovanų visiems koridoriaus žaidėjams švenčių progą ( darbas padarytas per 2 min, tik fontai biški nedera ), kritikos nereikia. Viską pats žinau, ką padaręs gerai ko ne.
 14. 2 taškų(-ai)
  kam ta vid. Įkėliai, jeigu ten nieko nėra
 15. 2 taškų(-ai)
  Aš negaišiu savo laiko diskutuodamas dėl bereikalingo dalyko. Kasei duobę, neturėjai beacono ir haste2 efekto, tai sugalvojai pasijungt speedmine. Nesigiriu nei ką, bet esu pagavęs virš 1,5 tūkst. cheaterių, tai man tokios situacijos jau kartojasi tiesiog net. @meinis
 16. 2 taškų(-ai)
  Nick žaidime:Alfres Aprašykite bug'ą:/xp dingsta 3 diena iš eilės, tai ne “kas menesi rr” pastoviai po serverio perkrovimo, bei jeigu kas mėnesi xp atsinaujins, kaip žaidėjai be paslaugos galės sukaupti ant /prefix, /f create /tab? Biški nesąmonių jau prigalvojot.. Nuotraukos/video:
 17. 2 taškų(-ai)
 18. 2 taškų(-ai)
  Visiškai už, tiesiog padaryti kad neaugtų išvis gėlės 2x2 plote, nes daug apgaulių, ekonomika eina blogyn ir per pralaimėjimus būna nemažai freemute.
 19. 2 taškų(-ai)
  Šiaip atsimenu 2015, kai pats pardavinėdavau str 2 už 25. speed 2 už 22 ir tais laikais žiauriai didelis pliusas man gaudavosi, o pastaraisiais wipe, str 2 ir speed 2 potai po 6-7 eina, tad būtinai reikia kažką daryti.
 20. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: vor Jūsų idėja: /uztildyti nuo MVP arba išvis padaryti, kad tik CM galėtu užtildyti, nes atsiranda daug nesubrendelių, kurie gali tave užtildyti už, bet, ką.. Taprasme ten padarei kažką ne to, gauni mute, nužūdai jį pvp arenoje, gauni mute, su visokiausiais ,,gražiais'' reasonais.. Kuo ši idėja naudinga?: Paaktyvintu CM darbą.
 21. 2 taškų(-ai)
  5d ban nemanau, kad griežta bausmė, galėtu atiminėt paslaugas tada.
 22. 2 taškų(-ai)
  IŠTRINKIT TEMA NETYČIA x2 papostino Dabar tik pastebėjau @meinis
 23. 2 taškų(-ai)
  Manau gautusi nelabai gerai, nes enderchest kaip ir x1 chesto talpa, tad padidinus /ec nelabai tikiu, kad būtu gerai įdėja:D Nes tada enderchesto talpa kaip ir turėtu būti didesne.
 24. 2 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: vor Jūsų idėja: Padaryti /p1 komanda kuri atidarytu lentele tokia kaip atidarius chest'ą, t.y, kad galima būtu pasidėti daiktus kaip į double chest'ą, o /ec manau išimti galėtu jeigu įdėtu šitą komanda, nes būtu perdaug jeigu /ec ir /p1, tad manau, kad reikia išimti /ec ir įdėti /p1 komanda ir padaryti, kad galėtu naudotis asmenys turintis privilegija šitame serveryja! Kuo ši idėja naudinga?: Tilptu daugiau daiktų, nei įprastai, kas daug stato, sėdi fermose ar žaidžia pvp supras.
 25. 2 taškų(-ai)
  Nick žaidime: vor Aprašykite bug'ą: Parašius /f show - išmeta raudonai apie ,,An internal error occurred while attempting to perform this command'' bei nerodo Offline narių. Nuotraukos/video:
 26. 2 taškų(-ai)
  Sutvarkyta! Ši klaida sutvarkyta! Ačiū už pranešimą.
 27. 2 taškų(-ai)
  Tikriausiai turi žinoti, jog dabar wipe, o konkursą nebaigei, todėl turėsi vistiek jį pabaigti ir išdalinti prizus.
 28. 2 taškų(-ai)
  Serveryje atliekami wipe darbai.
 29. 2 taškų(-ai)
  Per ilgas laiko tarpas praejo. Neuzbanintas.
 30. 2 taškų(-ai)
  Kiekvienas turi savo gyvenimą, tiek kiek skirią laiko prižiūrėtojas @Alfres pakankamai, jog būtų nepašalintas iš prižiūrėtojo pareigų. Žymėkite naująją administraciją kiek girdėjau.. @Donatas. Tikėkimės greitai atsižvelgs.
 31. 2 taškų(-ai)
 32. 1 point
  Sutinku dėl to, kad reikia griežčiau tikrinti prižiūrėtojų papeikimus, kad nebūtų palaida bala. Ypač kai dabar yra net 4 prižiūrėtojai. Prie iBo3oF būdavo vienas priž, bet tai nereikšdavo kad jis gali būti atleistas nuo bausmių. Nemanau, kad sav. atsižvelgs šitoj skilty, kelk į idėjas jei nori.
 33. 1 point
  Keistokai, ant SMS žinutės akcija padaryta, o perkant Banku ne
 34. 1 point
  Su tokia politika, tu tuo labiau šioms pareigoms netinki. Prižiūrėtojas turėtu bent kažkiek morališkai tvardytis, o ne į atlapus pult jam skundą parašiusiam žaidėjui. Mano manymu padarei klaidą, už kurią turėtum atsakyti, todėl ispėjimas manau būtų visiškai pelnytas. Aš tau jį vien duočiau už tai, kaip tu su žaidėjais bendrauji. Kartoju dar kartą, surimtėk.
 35. 1 point
  Visiskai už, dėl pirmų vietų žaidėjai ir toliau galės konkuruoti, kas pagyvina žaidimą. +Ir pridėti prižiūrėtojams komandą kaip seniau, kad būtų galima iš topkills išimti cheaterius.
 36. 1 point
  Siūlau sumažinti melion kainas bent jau iki 64 už stack, idealiausiai būtų išvis už 32$ parduot, nes kuo sunkiau gauti pinigus, tuo įdomiau lošti.
 37. 1 point
  Už reik išvis draust tuos cazino pastato labai greit lemus gali susikraut ir jokio įdomumo kai kiti vargsta kad gaut money o čia per 1 min su lemais išeina p.s RealSimasGames kur tu norėsi kad uždraustų tau tai ne į naudą nes money ez nebeuzsidirbsi
 38. 1 point
  Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Nick žaidime: Pažeidėjo nick: Kuom nusikalto?: Įrodymai(būtina foto/video): Dėmesio! Vaizdo įrašas privalo būti ne trumpesnis, nei 8 sekundžių! Įrodymai(foto/video) negali būti apkarpyti ar kitaip koreguoti! Skundą galima rašyti per 48h nuo įvykio pradžios! Rašant skundą dėl reklamos privaloma užtušuoti serverio pavadinimą!
 39. 1 point
  Nenubaustas! Narys nenubaustas, kadangi Helsas paaiškino situaciją.
 40. 1 point
  Jūsų nick žaidime: nirro11 Jūsų idėja: Siūlau padaryti frakcijų bazių konkursus. Pačios gražiausios, praktiškiausios, įdomiausios frakcijos su savo bazėmis gautų tam tikrus prizus. Iš pradžių galbūt vieną frakciją išrinkti laimėtoja, po to kai padaugės dalyvių po kelias. Konkurso tema galėtų būti paskelbta Frakcijų skiltyje forume. Laimėtojus rinkti būtų galima kas 2-4mėn.. Prizų dar nesugalvojau, bet manau reikėtu kažko unikalaus, praktiško. Kuo ši idėja naudinga?: Paįvairins žaidimą, frakcijos bus naudingesnės, jų nariai turės papildomo užsiėmimo. @Donatas
 41. 1 point
  Jūsų nick žaidime: FakeSimasGames (RealSimasGames) Jūsų idėja: /premium komanda Kuo ši idėja naudinga?: Manau nebeliktu tiek daug isilauzimu i accountus, kaip jungiesi kitas zmogus nebus prisijunges prie tavo accounto. Kaip /premium veikia? kaip chate parasai /premium komanda meta tau atsijungti ir prisijungti kad sistema patikrintu ar esi premium naudotojas (legalas) jeigu pasitvirtina kad esi pirkes minecrafta kaip kita karta prisijungi i serveri nebereikia rasyt /login slaptazodis. Jeigu pvz ant tavo paskyros yra patvritinta si komanda ir jungiesi su cracked launcheriu gauni auto kicka Sita programa yra naudojama dauguma serveriu. Jeigu kyla klausimas rasykite man i dc : simasgames#1286
 42. 1 point
  @Raimundas1222 Papeikimą rašyk čia: https://minecraft.koridorius.lt/forum/41-papeikimaiatsibaninimai/ Bet suprask, jeigu bandai taip išsisukti nuo bano, tai gali būti nubaustas papildomai, kai Alfres pateiks įrodymus.
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  Gal kas pasidalint turi, kokiu tai, nors išskirtinu texture packų? Atsidėkočiau 10 spawneriu jeigu patiks
 47. 1 point
 48. 1 point
  Iki 48h. Greiciausiai startuos rytoj diena. Tiksliai gali pasakyti: @Donatas
 49. 1 point
  pagaliau, tikiuosi, naujas savininkas ives verchatūrą
 50. 1 point
  šioks toks kitokio stiliaus statinys
×