Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
namioks
2
krooss
3
adviser

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 23

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodoma labiausiai patiko turinys 2019.06.14 visur

 1. 3 taškai(-ų)
  Jūsų slapyvardis žaidime: qwesto Koki skaičiuką renkatės(1-50): 29 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: ant kaktuso atsisėsiu Kaip manote kokie šansai laimėti: tokie pat kaip matkės egzą išlaikyt
 2. 2 taškai(-ų)
  Sveiki, kadangi žadėjau per Joninės atiduoti /res tp s res'a. Tai yra cactus ferma, ką jums čia reikia padaryti tai iširinkti skaičių nuo 1 iki 50, ir jeigu atspėsite skaičių gausite ferma, nieko nelaukęs jūdų prie tėmos. ANKĖTA Jūsų slapyvardis žaidime: Koki skaičiuką renkatės(1-50): Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: Kaip manote kokie šansai laimėti:
 3. 1 taškas
  Anketa Jūsų slapyvardis žaidime:Misteriusass Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:400 Kiek Jums metų (nemeluokite)?:14 Trumpai papasakokite apie save?:Esu Vardu Domas.Esu kilęs iš Klaipėdos .Mėgstu sportuoti lauke,žaisti krepšinį,futbolą.Žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?:Kadangi atėjus vasarai apmažėjo žaidėjų,ir tiek iš komandos pusės nusprendžiau vis tiek prižiūrėti nors ir esant tokiam žaidėjų kiekiui serverio chatą. Paaiškinkite sąvoką "Chat Moderatorius":Chat Moderatorius tai asmuo kuris yra atsakingas už serverio chat pokalbį,prižiūri serverio žaidėjus kad jie neprasižengtų taisyklėms,atsakingas už žaidėjų pagalbą. Jūsų aktyvumas serveryje?:Siekia 5 Valandas per dieną. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs?:Iš pradžių jo nemutinsiu.Įspėjus daug kartų .Bausiu tik jam Ignoruojant arba Piktybiškai atmetant mano siūlymą nustoti keiktis.10-60 min pagal rimtumą. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? :Bausiu žaidėją bausme iki 60 min.Priklausomai nuo įžeidimo rimtumo. Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? :Dabar nebausiu.Minimum 7 žinutės.Prieš baudžiant būtina įspėti žaidėja.Iš pradžių 10 min.Po to jaigu taip ir toliau elgsis 30 min. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę?:Bausiu žaidėją 60 min bausme bei įkelsiu į forumo skiltį :''Žaidėjų nusiskundimai'' + Jaigu bus prisijunge S.CM arba CMD pasakysiu kad išjungtų teleportaciją. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? :Gali netekti pareigų bei būti užbanintas forume 5 dienoms. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e vadinantį žaidėją "donoras"?:Jei tai įžeidinėjamasi,bandoma tyčiotis bausiu 60 min,nes tai serverio remėjas kuris padeda gyvuoti.
 4. 1 taškas
  ANKĖTA Jūsų slapyvardis žaidime: Markeris Koki skaičiuką renkatės(1-50): 18 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: Parduosiu Kaip manote kokie šansai laimėti: 50/50
 5. 1 taškas
 6. 1 taškas
  ANKĖTA Jūsų slapyvardis žaidime: liudvix Koki skaičiuką renkatės(1-50): 7 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: atsvesim Kaip manote kokie šansai laimėti: 50/50
 7. 1 taškas
  ANKĖTA Jūsų slapyvardis žaidime: meinis Koki skaičiuką renkatės(1-50): 45 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: Labai džiaugsiuos. Kaip manote kokie šansai laimėti: Gan nemaži.
 8. 1 taškas
  Jūsų slapyvardis žaidime: Speirsas Koki skaičiuką renkatės(1-50): 27 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: Manau jog kaupsiu pinigus, ir pirksiu kažko naudingo. Kaip manote kokie šansai laimėti: Manau kad maži, bet tikėkimes geriausio.
 9. 1 taškas
  Patarčiau tau geriau sukurti kokia tai nors tema ir iširenką tarkim skaičių ir tu per random.org išrenki laimingaji, ir per joninės tu jam atiduotum kuris laimėjo.
 10. 1 taškas
  Sveiki, prižiūrėtoju tapo Alfres Linkiu sėkmės!
 11. 1 taškas
  Serverio S.Chat Moderatoriai: Broly (0/3 Serverio Chat Moderatoriai: c4tmom (0/3) Speirsas (0,5/3) Marijus_Ado (0/3) Helsas (0/3) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
×