Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
kestiss
4
gabytea
5
maryteispalangos

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

5 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 19

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Showing most liked content on 2019.07.11 Visur

 1. 1 point
  Sveiki Mielieji Koridoriaus Žaidėjai! Štai jums mažas konkursėlis! Sugalvok kuo įdomesnį event'ą, pastatyk jį, aprašyk kas, kaip vyktų ir pasidalink visą informaciją apie savo sugalvotą event'ą su mumis. Įdomiausią event'ą sugalvojusiam žaidėjui serveris skiria prizą MVP! Galite statyti su draugais, dvejiems padėjusiems draugams bus skirti prizai MOD. (Event'ą turės organizuoti pats pastatęs žaidėjas, galės padėti draugai, laimėjusiems žaidėjams event'ą serveris skirs prizus) Sekmės!
 2. 1 point
  Nick žaidime: yvei Aprašykite bug'ą: Susicraftini rašymo knygą ,prirašai bent kelis žodžius ir jinai dingsta tiesiog ,sutvarkykit jei galit greit ,nes norisi ,kad žmonės resuose ,pasiūlytų kažką naujo ,ko truksta ,ar reikalinga būtų žaidėjams. Ačiū. Nuotraukos/video: nėra
 3. 1 point
  Nick žaidime: Crossfire Aprašykite bug'ą: Gramatikos klaida, nepridėta viena raidė žodyje. Smulki, klaida bet manau kuo mažiau klaidų tuo geriau! ;D - Parašyta ( paspadus ): turėtu būti: ( paspaudus ). Nuotraukos/video: http://prntscr.com/oc13fr
 4. 1 point
  Sveikas. Anketa gera, esi padaręs tik vieną smulkią klaidelę, xp kiekis geras. Priimtas
 5. 1 point
  Event toks: Zmones pasirenka komandas, kai kurie bus vieni, kai kurie bus po 2. Visos komandos turi po 3 taskus is pradziu. Komandos kartu turi pasirinkti 1 is 3 kambariu, turi buti bent po 1 komanda kiekviename is ju. Tuose kambariuose yra redstone puzzles, jas perejus, zaidziamas pasitikejimo zaidimas su kitomis komandomis, 1v1 styliumi. Galima pasitiketi kitais, arba juos isduoti. Jeigu abi komandos pasitiki vienas kitu, yra gaunami +2 taskai. Jeigu vienas pasitiki, o kitas isduoda - isdavikas gauna +3 taskus, o tas, kuris pasitiki praranda 2 taskus. Jei abu isduoda, abi komandos negauna ir nepraranda tasku. Laimima, kai zmogus gauna 9 taskus ir papraso atidaryti #9 duris, kurios atsidaro tik viena karta. Pro jas gali eiti tik tie, kurie turi 9 taskus. Visi kiti mirsta. Po ju uzsidarymo, zaidimas baigiamas. Po pirmo zaidimo, zmones eina tolyn ir pereina daugiau kambariu. Perejus kita set'a kambariu, visi turi suzaisti dar viena zaidima del tasku, ir taip iki tol, kol pereinami 3 kambariu set'ai. Po to, zaidziami dar 3 tasku zaidimai. Jei niekas nesurenka 9 tasku, visi pralaimi, arba laimi tie, su daugiausia tasku. Turiu visa tai pastates, bet perdaryti turesiu jei isrinktas event bus del daugiau zmoniu vietos. SS:
 6. 1 point
  Kažkur matytas facion nam'as ar tik jis ne mano faciono?
 7. 1 point
  Taisyklės. Laikytis visų forumo taisyklių! Čia galite kurti tiktai prisistatymo temą! Prisistatymo anketa. Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Koks jūsų vardas? Kiek jums metų? Kokiame mieste gyvenate? Kokie yra jūsų pomėgiai? Ar turite brolių ar sesių? Ar turite kokį nors augintinį? Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? Apibūdinkite savo charakterį: Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Jūsų nuotrauka:
 8. 0 taškų(-ai)
  Seniuk, ir tu neprakaituok. Kuo mažiau klaidų tuo geriau, ir tegul būna pačios mažiausios rašybos, serverio, forumo ar dar kur be įmanoma svarbu serveris dirbs švariai.
 9. 0 taškų(-ai)
  Matyti kažkur atsakymai.
 10. 0 taškų(-ai)
  Pritariu @LithuanianVodka, juokinga juk dėl tokios nesąmonės reikia eikvoti administratorių laiką.
 11. 0 taškų(-ai)
  Tu gal neturi ką veikti? Čia net nėra joks bug'as. Aiškiai matosi, kad patį žodį supratai. Kam rašyti visą bugo anketą tik dėl vienos praleistos raidės. Juokinga.
 12. 0 taškų(-ai)
  Jūsų slapyvardis žaidime: _Edvinas_ Jūsų turimas /xp kiekis: 304120412 Ar esate baustas serveryje? Jeigu taip, tai už ką?: As bAUDziamas visada
 13. 0 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų slapyvardis žaidime: Propane_Man Jūsų turimas /xp kiekis: 1595xp Ar esate baustas serveryje? Jeigu taip, tai už ką?: 1 kartą prieš berots 3-4metus esu baustas už Woxer brolio namo apgriefinimą. Poto itemus gražinau, ir atsiprašiau jų trijų.
×