Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
kestiss
4
gabytea
5
maryteispalangos

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

5 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 19

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Showing most liked content on 2019.07.12 Visur

 1. 1 point
  Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti, redaguoti. Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“. Būsite atsakingas (–a) už: Discord tvarką. Reikalavimai Privalote laikytis visų projekto taisyklių. Anketa Jūsų nick žaidime: Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Discord Administratorium?:
 2. 1 point
  Jūsų nick žaidime: liudvix Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1252+ Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Liudvikas, man yra 14 metų, per vasarą sukaks 15 metų. Esu emocianalus ir jautrus. Mėgstu kartais draugus erzinti. Mėgstu kalbėtis su kitais žmonėmis, ir žaisti su jais žaidimus kaip; CS:GO. Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Kad man būtų veiklos per vasarą, nes ką gero nuveikiu, tai išeinu į lauką su draugais, ar su jais po kiemą. Taip pat norėčiau tapti serverio/discord Administracijos dalimi. Dažniausiai man patinka kitiems padėti, todėl rašau anketą į Discord Administraciją. Padėdamas kitiems žaidėjams, taip pat prižiūrėsiu tvarką serveryje. Prieš tapdamas Discord Administratorium norėčiau atsiprašyti dviejų žaidėju dėl kitų priežasčių, patys žinot, raštelkit PM
 3. 1 point
  Seniuk, ir tu neprakaituok. Kuo mažiau klaidų tuo geriau, ir tegul būna pačios mažiausios rašybos, serverio, forumo ar dar kur be įmanoma svarbu serveris dirbs švariai.
 4. 0 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1162 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Na, mano vardas Evelina. Esu iš mažo miestelio. Koridoriuje esu senbuvė, žaidžiu jau 5 metus. Sugebu išklausyti žmones, jiems padėti ir patarti. Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Esu išbandžiusi Chat Mod, S. Chat Mod, Chat Mod Dir. pareigas ir manau turėdama Chat Mod Dir. virš 3 mėn. pareigas nebus prižiūrėti sunku koridoriaus discord'o kanalą, nes ten jau truputį aptvarkau chat'ą nuo išsišokinėjimų ir įvairių reklamų.
×