Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
parufka15
2
manugamer99
3
c4tmom
4
meroter
5
juonis
6
ennahh
7
marijus_ado
8
kane
9
katyusha
10
tadassi
11
tvajamoce
12
juliankaa
13
xgeopx
14
cmd
15
skeltr
16
syhol
17
jadovyta
18
lynnsiee
19
opaaaaa
20
love101010
21
paris214
22
keciupas1212
23
tomas963
24
senas_krienas
25
th3lukass_
26
kjute
27
little
28
apple
29
aronuuu1
30
krabas
31
gugugaganx
32
d3v1lman1ac
33
imbabe
34
lakkel
35
gytisfox
36
galaxhole
37
kekeangel
38
zhetty_
39
juoksxd
40
iranietis69
41
gabyteeeexoxoxo
42
rikku5678
43
soycan
44
breninho
45
domas_high
46
pamela
47
fraxxio
48
tresayar
49
darius13
50
easi
51
real
52
supermen
53
bestkebabeu
54
spaulekas
55
raigardas123
56
vitalijy
57
_hao0o0_
58
brill

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

58 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodoma labiausiai patiko turinys 2019.08.11 visur

 1. 1 taškas
  Jūsų nick žaidime: salucha Jūsų idėja: Dabartine nick unban kaina 1eur- padaryti 2eur Dabartine ip unban kaina 1.45 - padaryti 2.5 ar 3eur. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog unban kaina 1eur ir 1.45 lygu sudui, zaideju nusiskundimai tikrinami kas 2savaites, iki tol gali daug ka apgaut ir apsicytinti pvp arenoje. Nematau statistikos kiek perka unban, bet manau neturetu sumazeti unban pirkimai, padides tik pelnas, visur kainos kyla, tai turetu ir cia pakilti kainos. Kalbu butent tik apie unban pabrangima 1euru bent jau, unban pirkimai islyks manau tokie patys, o jei visgi sumazes tai bravo turesime maziau cytu. gerbiu priziuretojus dabartinius, bet sitaip aktyviai tikrinant zaideju nusiskundimus nematau net tikslo gaudyti nusizengelius, noris kad zaidejas butu nubaustas per tris dienas, o ne per 2savaites kai mano pyktis jau senai pasibaiges. reikia daugiau priziuretoju kas tikrintu tuos nusiskundimus. Cia sumoki kas 2savaites po 2euriukus ir toliau cytini, i diena ant saldainiu daugiau isleidi. Dar kai koki pizduka paskundi jis tik juokias is taves ir sako kad nieks tu nusisiskundimu net netikrina. P.S esu po pertraukos tai nezinau kaip seniau tikrindavo tuos zaideju nusiskundimus, bet dabar tik toks pastebejimas, o temos tikslas tiesiog, kad unban butu brangiau.
 2. 1 taškas
  Simple darbelis. Nuotrauka paimta iš interneto, uždėti keli užrašai, shadow and užrašo ir interpti keli layeriai. Žiūris neblogai, bet pasistengęs galėtum geriau manau.
 3. 1 taškas
  Anketa Jūsų nick žaidime: c4tmom Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4340 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė, gyvenu Alytuje. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat užsiemu fotografija. Esu draugiška, bendraujanti, visalaika ištiesiu pagalbos ranką, nesvarbu ar tai būtų serverio senbuvis ar naujokas. Taip pat esu darbšti, todėl prireikus galiu mesti visas linksmybes ir tuoj pat susiimti į rankas. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Nes, esu aktyvi serveryje tiek jo forume ir discorde, puikiai žinau chat moderatorių taisykles, kadangi turiu šias pareigas ir dabar, todėl manau dėl to sunkumų nekiltų ir puikiai susitvarkyčiau su pareigomis. Taip pat man patinka palaikyti tvarką, todėl bauščiau chat moderatorius kurie nesilaikytų taisyklių bei piknaudžiautų jiems duotom privilegijom. Kadangi man patinka padėti, tai stengčiausi padėti visiems chat moderatoriams ir žaidėjmas, kai jiems kiltų koks nors klausimas. Motyvuočiau kad būtų aktyvūs, linksmi, draugiški serveryje. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus kuriuos įkelčiau į forumą jog tikrai reklamavo ir užtildyčiau 60min už “reklama”
 4. 0 taškai(-ų)
  Sveiki, duokit kritikos kokios, naujokas esu Photoshop'e, nežinau kur tobulėt. Reiškit nuomonę!
 5. 0 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 130 ( šiuo metu - nesenai prisiminiau slaptažodį, tai ir pradėjau žaist ). Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 metų, 2000.03.08 kam aktualu. Trumpai papasakokite apie save?: Esu Arnas, gyvenu Lietuvoje, dirbau prieš kelis mėnesius Norvegijoje, bet kadangi baigiau studijas, bei savo tikslia darbovietęs pramonę, tai vėl teko apsigyventi Lietuvoje - Klaipėdoje. Kaip ir paminėjau viršuje man yra 19 metų. Mano hobis.. hm. Tai kurti tai, kas suteikia žmonėms džiaugsmą, ryžtą ir motyvaciją, bei pramoginį intelektą. Amm.. Esu realistas, komunikabilus ir ryžtingas, siekiantis savų tikslų iki galo, nemėgstantis minupuliantų. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi, šios pareigos būtų priimtinesnęs asmeniškai man, sugebėčiau būtent su jomis susidoroti. Pagrindinis ir esminis dalykas, kodėl, tai yra tikslo užsibrėžimas, pasiekti šias pareigas. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?: Atsižvelgiant į reklamos tipą, jeigu reklama nėra piktybinė - ir daugiakartę kaip - * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai žaidėją paliksiu ramiai, ir perspėsių - /msg NICK Mūsų serveryje griežtai uždraustą reklamuoti kitus projektus. ( Paliksiu ramiai jeigu pvz parašys taip - mc craft nieko gero ). - O jeigu reklama piktybinę kurį sukelią nepasitenkinimą ties flood ir spamm - ir paprastą reklamavimą kaip * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai neabejotinai pasidarius man įrodymus žaidėjas bus iškarto užtildytas pagal serverio numatytas taisykles, tam laikotarpiui ( 60 minučių ) ir įkeltas į * žaidėjų nusiskundimų skiltį.
 6. 0 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: liudvix Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1122+ Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, už mėnesio 15 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Liudvikas, man yra 14 metų. Gyvenu klaipėdoje. Laisvalaikiu aš žaidžiu su draugu CS:GO wingman arba išeinu su jais į miestą. Taip pat per vasarą nuobodžiaudamas atidariau savo serverį, bet aišku no one cares. Mėgstu kitiem žmonėm padėti, bendrauti. Esu Emocianalus ir Jautrus. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi noriu šitame serveryje ką nors gero pasiekti ir nuveikti. Vadovavime patirties turiu, esu gan aktyvus kai yra veiklos ar kiti darbeliai. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus, jog žaidėjas reklamavo, užtildyčiau jį 60 minučių už 'Reklama', tada eičiau į forumą, ir užpildyčiau anketą, jog žaidėjas reklamuoja, ir palaukčiau kol jį užblokuos Prižiūrėtojas
×