Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
kestiss
4
gabytea
5
maryteispalangos

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

5 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 19

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Showing most liked content on 2019.08.12 Visur

 1. 1 point
  Sugalvojau padaryti tokį mažą eventą, tikrai nėra jis kuo nors ypatingas, tiesiog šitie daiktai man yra nereikalingi ir nusprendžiau juos jums atiduoti. Event baigsis, kai bus užpildytos visos vietos arba per ilgai užsitęs. Anekta. Jūsų slapyvardis žaidime: Kokį skaičių renkatės (1-10): Dalyviai: 1. Broly 2.Trader 3. Zeus. 4. c4tmom 5. Speirsas 6. sandrute 7. Dominatoriuss 8. liudvix 9. salucha 10. Helsas Prizai: 1vt: 1 dmd setas + kardas, dmd įrankiai , 5 deimantai, 5 golden apple, 5 gold, 5 iron, 5 stack xp bottles, 1 spawner, 5 fire resist, 5 speed, 5 strength. 2vt: 1 iron setas + kardas, iron įrankiai, 3 deimantai 5 iron, 5 gold, 3 golden apple, 3 stack xp bottles, 3 fire resist, 3 speed, 3 strength. 3vt: 3 chain setai + iron kardas, iron įrankiai, 1 deimantas, 3 iron, 3 gold, 1 golden apple, 1 stack xp bottles. 1 fire resist, 1 speed, 1 strength. Taisyklės: Pildyt galima tik vieną kartą. Kito žmogaus pasirinkto skaičiaus rinktis negalima. Laikytis visų forumo taisyklių!
 2. 1 point
  Niekas nuo to nepasikeis, nepaskutinė ir nepirmą tokią idėją. Kurios tikrai niekas nesiruošią įgyvendintį. Tie kas cheatiną, tie vadinasi turi ir pinigų. ( kurie perką atsiblokavimus ) - nes papildymai minimaliai po 2e ir eina. + tas atsiblokavimas ir taip normaliai kainuoją kokių tikslų jį dar branginti? Nes tai yra atsižvelgtą pagal serverio taisyklės. Kokių tikslų žaidėjai pirkt atsiblokavimą kai jis užblokuotas 5 dienom? - ir išleisti 2e... Jeigu užblokavimas būtų kokiems 6 mėnesiams, tai tada sutinku. Nuo to jog atsiblokavimo kainą mažesnė, situaciją dėl čyterių nepagerės :). Tie kas naudojo neleistinas programas ir naudos. ( Ypač kai šiais laikais yra sukurtas ip changer ( a.k.a VPN ) - ). Kodėl būtent paslaugas branginti?, o kodėl nepiginti? Tai pasiulyk jog įkeltų normalią anti-cheat sistemą. O dėl tavo prižiūrėtojų, irgi nesutinku... Kadangi @Alfres yra aktyvūs žmogus. Kodėl skundai tikrinami kas 2 savaites? Todėl jog dažniausiai į savaitę yra įkeliami tik kelį skundai. Geros dienos.
 3. 1 point
  Jūsų nick žaidime: OLIVER Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ŠIUO METU TURIU BEVEIK 600 XP, BET KAS DIENĄ TIKRAI KYLA. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: MAN YRA 17 METŲ. Trumpai papasakokite apie save?: ESU Lukas, KAIP IR MINĖJAU MAN YRA 17 METŲ. MANAU, JOG GYVENAMOSIOS VIETOS TIKRAI NEREIKIA ATSKLEISTI, TODĖL TIESIOG JUDĖKIME TOLIAU. TURIU TIKRAI NE VIENĄ POMĖGĮ IR VISI TIKRAI LABAI PATINKA, NEGALĖČIAU IŠSKIRTI VIENO PAČIO MĖGSTAMIAUSIO. MĖGSTU KELIAUTI, SUSIPAŽINTI SU NAUJOMIS VIETOVĖMIS, MĖGSTU ŽAISTI FUTBOLĄ, BŪTI SU DRAUGAIS. ESU LABAI DRAUGIŠKAS ŽMOGUS, NEVENGIU NAUJŲ PAŽINČIŲ IR TIKRAI STENGIUOSI NENUTRAUKTI SENŲ. NEPATINKA ŽMONĖS KURIE MELUOJA, APKALBINĖJA UŽ AKIŲ SU TOKIAIS ŽMONĖMIS NIEKADA NEGALĖČIAU BENDRAUTI, KAD IR KAIP TAI MĖGSTU DARYTI. TIKIU, JOG UŽTEKS MANO PRISISTATYMO, DAUGIAU APIE MANE GALITE SUŽINOTI, KAI PRADĖSITE BENDRAUTI. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: MANAU, JOG RADAU PUIKIĄ PROGĄ KAŽKĄ PASIEKTI ŠIAME PROJEKTE, TODĖL MANAU TAI VIENA IR TIKRAI NEMAŽA PRIEŽASTIS. TURIU DAR VIENĄ PRIEŽASTĮ KODĖL NORĖČIAU TAPTI - NETEKO UŽIMTI TOKIŲ PAREIGŲ NĖ KARTO, TODĖL MANAU TAI BŪTŲ PUIKI GALIMYBĖ TAPTI IR ĮGYTI NAUJOS PATIRTIES. TAIP, SUPRANTU, JOG NESU UŽĖMĘS TOKIŲ PAREIGŲ IR MANAU TAI YRA NEMAŽAS MINUSAS ŠIUOSE RINKIMUOSE, TAČIAU KODĖL NEPABANDYTI, GALBŪT VISTIEK PAVYKS? Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? ŽAIDĖJAS BŪTŲ UŽTILDYTAS VALANDAI T.Y 60 MINUČIŲ, PADARYČIAU ĮRODYMUS IR NUOTRAUKĄ ĮKELSIU Į FORUMĄ, JOG PRIŽIŪRĖTOJAS JĮ NUBAUSTŲ UŽBLOKAVIMU.
 4. 0 taškų(-ai)
  Sveiki, duokit kritikos kokios, naujokas esu Photoshop'e, nežinau kur tobulėt. Reiškit nuomonę!
 5. 0 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 130 ( šiuo metu - nesenai prisiminiau slaptažodį, tai ir pradėjau žaist ). Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 metų, 2000.03.08 kam aktualu. Trumpai papasakokite apie save?: Esu Arnas, gyvenu Lietuvoje, dirbau prieš kelis mėnesius Norvegijoje, bet kadangi baigiau studijas, bei savo tikslia darbovietęs pramonę, tai vėl teko apsigyventi Lietuvoje - Klaipėdoje. Kaip ir paminėjau viršuje man yra 19 metų. Mano hobis.. hm. Tai kurti tai, kas suteikia žmonėms džiaugsmą, ryžtą ir motyvaciją, bei pramoginį intelektą. Amm.. Esu realistas, komunikabilus ir ryžtingas, siekiantis savų tikslų iki galo, nemėgstantis minupuliantų. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi, šios pareigos būtų priimtinesnęs asmeniškai man, sugebėčiau būtent su jomis susidoroti. Pagrindinis ir esminis dalykas, kodėl, tai yra tikslo užsibrėžimas, pasiekti šias pareigas. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?: Atsižvelgiant į reklamos tipą, jeigu reklama nėra piktybinė - ir daugiakartę kaip - * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai žaidėją paliksiu ramiai, ir perspėsių - /msg NICK Mūsų serveryje griežtai uždraustą reklamuoti kitus projektus. ( Paliksiu ramiai jeigu pvz parašys taip - mc craft nieko gero ). - O jeigu reklama piktybinę kurį sukelią nepasitenkinimą ties flood ir spamm - ir paprastą reklamavimą kaip * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai neabejotinai pasidarius man įrodymus žaidėjas bus iškarto užtildytas pagal serverio numatytas taisykles, tam laikotarpiui ( 60 minučių ) ir įkeltas į * žaidėjų nusiskundimų skiltį.
×