Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
parufka15
2
meroter
3
tvajamoce
4
opaaaaa
5
mantas7
6
d3v1lman1ac
7
woxer
8
alzheimer

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

8 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 35

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Lyderių siena


Populiarus turinys

Rodoma labiausiai patiko turinys nuo 2018.04.25 visur

 1. 34 taškai(-ų)
  Sugalvojau jog reikia padaryt mini eventą iš 1milijono! Taisyklės būtų labai paprastos: 1.Jūsų nick žaidime. 2.Pasirinkti skaičių 1-30 [Peržiūrėkit jog būtų laisvas][Jeigu bus daugiau norinčių vietos dar padarysiu] 3. Balsuoti kaip norite jog prizas būtų išdalintas, ar vienas žaidėjas gauna 1 milijona ar 2 pasidalina po 500k 4. Paspausti like ant šios temos. LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS PO SAVAITĖS. Anketa: 1.Jūsų nick žaidime?: 2.Kokį renkaties skaičių?: 3.Kaip norit jog būtų išdalintas prizas 500k-1mln?: 4.Ar paspaudei like?: 1.Paulius2001 2.Baronas 3.Tadassi 4.Difezzg 5.LolPOP0909 6.SiemkaGames 7.Tvajamoce 8.Bandele 9.Lukasxxx 10.Parker 11.Adamsas 12.Feniksas 13.c4tmom 14.Matuksis 15.Wealthy 16.mKajus 17.Aurafas 18.Bartex 19.sindedx 20.sgo1337 21.ForTventi 22.zx9008 23.liudvix 24.D3V1LMaN1aC 25.Skeltr 26.Lakkel 27.Ennahh 28.ipvy 29.Arminke 30.juoksxd 31.Bananinis 32.Marijus_Ado 33.Omomy 34.panosbaras2000 35.moneybot 36.juliankaa 37.zHetty_ 38.pamela 39.dzonas 40.cmd
 2. 28 taškai(-ų)
  !!!KONKURSAS!!! Ka jums reikia padaryti norint dalyvauti: Anketa : Jūsų nick: Skaičius: 1. Pasirinkti skaičių nuo 1-100(Atkreipkit dėmesį jog nebūtų užimtas) 2. Paspausti širdele t.y [REP] (BŪTINĄ) Atlikus viską jūs jau dalyvaujate! !!!PRZAS 1 vieta Mod,2 vieta super Vip, 3 vieta Vip Laimėtojoas bus renkamas 2020-04-19-20 22:00 renkamas Ačiū:)
 3. 18 taškai(-ų)
  !!!KONKURSAS!!! Ka jums reikia padaryti norint dalyvauti: 1. Pasirinkti skaičių nuo 1-30 (Atkreipkit dėmesį jog nebūtų užimtas) 2. Paspausti širdele t.y [Like] Atlikus viską jūs jau dalyvaujate! !!!PRIZAS!!! Būtų visi mano resai, ir labai daug daiktų visokiausių, pridedu nuotrauką apačioje. LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS GRUODŽIO 1 DIENĄ. Laimėtojui su manimi nesusisiekus per 24h, bus perenkamas kitas. Jeigu vietos užsipildys greičiau ir nebebus norinčių dalyvaut, skelbsim nugalėtoja iškart! 1. 2. 3. 4. 5. 6. Elemey 7. 8. djfogas 9. 10. Insidious 11. 12. mistermodify 13. afefaa 14. c4tmom 15. 16. 17. Tobis 18. 19. 20. 21. SENAS_KRIENAS 22. liudvix 23. MrPukisLTU 24. 25. Deivys 26. 27. JetisPvp 28. 29. 30. Darvis https://www.part.lt/perziura/306a57e499e784a08ba50007d8a6b969172.png
 4. 17 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: AngelsHeart Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3447, aktyvumas yra šiek tiek sumažėjęs. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16, greit 17. Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Aistė, gyvenu Šiauliuose, esu paslaugi bei padedanti. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: 320min. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Nes noriu prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, jam padėti. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buvus CMD, daugiau nieko nereikia sakyti man. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Nebuvau. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Parašysiu (/cheat nick), nufilmavus baudžiu su komanda (/tempban <nick> 21d cheat). Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Įspėčiau, jog taip daryti negalima, pasikartojus (/tempban <nick> 21d reklama). Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Nesulaukus įrodymų arba pamačius, jog įrodymuose matosi tyčinis freemute duodu įspėjimą žaidėjui su komanda žaidime (/admin ispeti <nick>). Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Pranešu į " Pagalba ". Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Nieko, jeigu tai yra res apgaulė, nufilmuoju ir baudžiu su komanda (/tempban <nick> 5d res apgaules).
 5. 15 taškai(-ų)
  Labas rytas, Nicku Bandele suorganizavo vieną iš didžiausių drop eventų, kurie susideda iš vertingų daiktų. Joje prisidėjo net administracijos nariai. Daiktai iš viso sudarys net 5 milijonų kronų bei bus viskas išdalinta Jums. Jums tereikės susirinkti pagal tam skirtą datą ir vietą. Plačiau apie dropą. Kaip ir minėjau, jame sieks net 5 milijonų kronų vertės visi daiktai. Bus hopperių, spawnerių, max setai, dmd ir kitos vertingiausios vertybės šiame serveryje. Data. 2020-05-11 (pirmadienį) 21:30 valandą. Adresas. Nurodyta data, visiems susidomėjusiems reikės susirinkti į /res tp giveaway Taigi, lauksime jūsų visų !!!
 6. 14 taškai(-ų)
  Sveiki, noriu pranešt tai jog šį kart daug nesitikėtumėt nes pačiam yra sušlubavus sveikata tad kiek įmanoma stengiaus bei ruošiau serverio wipe nesiruošiu daug aprašyt kas naujo bei kt bus, tačiau per daugiausia nesitikėkit nes minėjau Discord serveryje jog palaipsniui veikiant serveriui bus daromi atnaujinimai . - bei paminėsiu kelis niuansus kurie bus serveryje bei likusius manau matysit patys žaisdami bei pranešu tai jog šis wipe greičiausiai paskutinis su IBoFo3 kurtais pluginais per kuriuos negalim pateikt daug naujoviu. Kas gi naujo/seno? visu pirma tai sugrįžo /topkills (labai jau visu norimas!) tik žinoma šiektiek atsinaujines. statistika nusinulins kas mėn laiko, (stebėsiu kaip viskas eisis galbūt vėliau bus ir prizai už topines vietas!). Šiame wipe ekonomika bus gana sunkesnė nei šiuo metu. EDIT: Privilegijos išliks, tačiau jos turės būt uždėtos naujai tad teks susisiekt su manimi discord'u. Kaip ir minėjau daug nebus nes minėjau Discord serveryje jog palaipsniui veikiant serveriui darysiu atnaujinimus. WIPE Planuojama data: 05-29 18:00h. Pagrindinis serveris bus išjungtas rytoj 15h! Beje ačiū @Tadassi už pagalba!
 7. 14 taškai(-ų)
  Atsisakau kandidatūros, pernelyg graudu čia. Geriau tegu tokie kaip Markeris dar pasidžiaugia gaudami priž ir kitas pareigas, ir tegu toliau nieko nedaro dėl serverio gyvavimo:)
 8. 13 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime:Alfres Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Iš tikrųjų nedidelis, (apie 30), kadangi nelabai lošiu, tačiau jeigu patekčiau vėl į šias pareigas, tarp Chat Moderatorių, būtų tvarka. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18. Trumpai papasakokite apie save?: Taigi, aš esu Deividas, iš Vilniaus, serveryje esu žinomas kaip Alfres, serveryje esu daug kartų buvęs administracijos nariu, prie manęs visada buvo tinkama tvarka, gerai sutariu su serverio žaidėjais, esu patikimas asmuo, kuris nepridarytų nesąmonių, bei neapleistų darbo. Manau tai buvo svarbesnė informacija, negu rašyčiau, koks mano gyvunas, ar kuo užsiemu laisvalaikiu, kas yra visiškai neįdomu, patekant į šias pareigas. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi esu atsakingas žmogus, moku vadovauti, dirbti, palaikyti tvarką, esu buvęs Chat Moderatorių Direktoriumi, išbuvau metus, bet turėjau pareigas palikti, dėl asmeniniu reikalų, manau, kad šis darbas man tinka daugiausiai iš visų, kadangi su juo galiu lengvai susitvarkyti nors ir dabar pradedant. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Parašyčiau jam asmeninę žinutę, kad serveryje reklamuoti draudžiama, bet jeigu dar kartotųsi tokios žinutės (matyčiau, kad tai visai ne naujokas o kenkėjas) užtildyčiau 60 minutėm, pasidaryčiau ss, bei parašyčiau skundą forume, kad žaidėjas būtų užblokuotas.
 9. 12 taškai(-ų)
  Svarbu! Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“. TEMOS PAVADINIMAS – nick Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymasi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Anketa Jūsų nick žaidime: Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ?
 10. 11 taškai(-ų)
  Galvojau nereiks net atsakymo čia rašyti, bet kaip matau tenka . 3 banai, kur nėra mano įrodymų. Taip, jų nėra, tačiau nesu išskirtinis tarp prižiūrėtojų šiuo atveju, klaidų padarom visi. Tai paaiškinau praeitam papeikime, pasakiau kad be įrodymų nebaninsiu, geriau patikrą padarysiu (su Alfres pasitariau) „Įžeidinėjimai“ . Tegul rašo papeikimą tas žaidėjas, kurį aš „įžeidžiau“, nors mačiau vakar pats @Tvajamoce rašė dar, kad mes esam draugai ir tiesiog taip pajuokaujam. Ką, nebegalima jau net ir papokštaut?:D Griežtame kalėjimo režime žaidžiam? Nei čia su tavim buvo susieta, nei su kitu projekto žaidėju. Dviejų asmenų pokalbis. „Nelegali veikla“. Nematau svarių įrodymų, jog aš daryčiau nelegalią veiklą. Jeigu tu mano humoro nesupranti, tai čia yra tiesiog tavo bėdos. Jeigu ir norėčiau užsiiminėti nelegalia veikla(labai abejoju kad taip nutiktų), neviešinčiau taip . „Grasinimai free banu“. Nu va šitas mane tai prajuokino labiausiai :DDD Nei tu žinai kokia ten situacija buvo, nei tu ką. Užblokavau Omomy 4h už įžeidinėjimus su sign, po to nuėmiau lockus ir pradėjau griaut tik neužbaigiau ir man Omomy pradėjo knist protą, kad net lockų nebuvo, tad susinervinęs parašiau jog 5d galiu uždėti kaip ir priderama vietoj 4h. Iš visų šitų tik už banus be įrodymų sutinku, visa kita yra akivaizdus būdas mane išversti iš pareigų. Man labai juokingai atrodo, kai pūki specialiai susikūrei kitą acc kad mane išverst ir užimt mano vietą tipo :DDD Čia pasirodė, kad pats tikrai nesi geriausios reputacijos ir tave mėgsta gal tik 11-14metų naujokėliai, kuriems tu galbūt esi pasirodęs labai geras pavyzdys. Senbuviams tu buvai ir būsi aiškus. Nebūčiau net nieko rašęs, tačiau papeikimą pats parašei. Esi padlaižys @MrPukisL T U, kuris dėl pareigų minecraft serveryje net po savininko nuotraukomis facebook'e komentuoja, kai jaučiu net nepažįsta tavęs @Donatas (galima spėti kai po tavo komentarais net nieko nebeatrašo Doncė, ignorina tiesiog). Net nekelsiu ss, tiesiog nueikit ir pasižiūrėkit po kai kuriomis nuotraukomis kas turit snaipaz fb, nors nenustebčiau jei pūkis dabar ims ir ištrins xd. Dar vienas įrodymas, jog @Algirdas14 ( @MrPukisL T U ) yra padlaižys, kuris net tokių žinučių imasi dėl kažkokių fcking pareigų in mc https://imgur.com/a/sIA9c3C Tai vat, už 3 ban be įrodymų jei norit bauskit, tačiau tada ir @MrPukisL T U mesti iš pareigų už tokį elgesį, kurį padarius @iBo3oF vadovavime jau būtų seniausiai išmestas. Kitam admin nariui rašyt papeikimą su tokiais įrodymais... Nu joo Vadina mane projekto šiukšle tas, kuris yra nemėgstamas serverio senbuvių, gavęs N banų, buvęs cm bliste, net pas mane būnant CM esi pagautas cheatinęs. Vadini mane vaiku, kai pats 18 ar kiek metų turintis sėdi prie pc ir darai tokius dalykus minecraft projekte kaip nardymas dėl pareigų ir gero atvaizdo prieš naują savininką xdd. Siūlau pačiam išaugti, jau geriau nueik kažką naudingo paveik, o ne sėdėk serve ir rink smulkmenas dėl to, kad išmest kitą komandos narį (kolegą) už tai, kad jis tau net nepatinka, prieš tai nieko blogo nėra padaręs. Pats pradėjai šmeiždamas ir nesąmones kalbėdamas Ką tu čia koridoriuj esi pasiekęs? Ką esi gero padaręs? Man pasakyk bent 3 normalius dalykus, kuriuos tu padarei dėl projekto. Nei giriuos nei ką, bet kaip prižiūrėtojas čia tikrai esu padaręs daug ko gero, tik vaikėzai ne visada įvertina, jie mato tik ką žmogus blogo padaro. Eventų kiek padaręs, įkūręs pvp klubą, kad specialiai kovas suaktyvint, sukūręs serverio discordą, visokie įskiepiai sulietuvinti, sukurti dar prie ibofo. Išsakiau viską ką norėjau, galbūt net ir pasikartodamas. Laukiu pūkio pasekėjų -repų bangos, dėk ir su savo keliais acc man kažkaip px jau :Dd. Jeigu ir būsiu nubaustas, greičiausiai paliksiu projektą jeigu tokie dalykai vyksta jau koridoriuj ir tokie veikėjai yra administracijoje. Asmeniškai gaila tų senbuvių, kurie grįžo normaliai pažaisti, tačiau pamato kas čia vyksta su administracija.. Papildomai: Parašęs atsakymą buvo, tačiau ištrynė moderatorius: https://prnt.sc/rxslu6 Nežinau ar kyla abejonių ką čia nušalinti nuo pareigų @Donatas
 11. 11 taškai(-ų)
  !!!KONKURSAS!!! Ka jums reikia padaryti norint dalyvauti: Anketa : Jūsų nick: Skaičius: 1. Pasirinkti skaičių nuo 1-25 (Atkreipkit dėmesį jog nebūtų užimtas) 2. Paspausti širdele t.y [REP] (BŪTINĄ) Atlikus viską jūs jau dalyvaujate! !!!PRIZAS!!! 500K 1 Vieta. Laimėtojui su manimi nesusisiekus per 24h, bus perenkamas kitas. Jeigu vietos liks neužpildytos iki 4/5/2020 16:00 eventas bus nutraukiamas ! 1. Aurafas 2. Dzord 3. PaulEausW 4. Sandrute 5.Omomy 6. 7. darkevic 8. Tvajamoce 9. Lukasxxx 10. Juonis 11. Parker 12. MatuxasLol 13. medalu 14. ErnisLee 15. Aloha 16. Tadassi 17. PieCatLover 18. Pofka_Gaming 19. 20. DjFogas 21. MrPukisLTU 22. zx9008 23. aividas 24. 25. SiemkaGames Sėkmės ! ~skeltr
 12. 11 taškai(-ų)
  Sveiki visi! Kartu buvome nuo 2013 metų (net pats visada stebiuos koks didelis laikotarpis ), tačiau dėl naujų projektų, mokslų, darbo atsiradus laiko stokai perduodamas projektas naujam savininkui Donatui. Per šį laikotarpį patyrėme visokių momentų, bet tikėkimės liks viskas kas geriausia Tikiuosi projektas ir toliau augs ir gyvuos dar 10 metų Labai noriu padėkoti visai Administracijai, žaidėjams. Dėkui, šauni komanda buvote! Bei.. Palinkėti visiems sėkmės!!!
 13. 11 taškai(-ų)
  Dažnai gauname nusiskundimus, kad buvo pavogtas, nuhackintas accountas. Todėl turime keletą pasiūlymų, kaip nuo to apsisaugoti. SKYPE nenaudojame, susisiekti galite tik per Pagalba forume. Nenaudokite savo nick/slapyvardžio, kaip slaptažodį. Nenaudokite to pačio slaptažodžio kituose serveriuose. Visur stenkitės naudoti skirtingus slaptažodžius! 99% paskyras pavogia dėl šios priežasties! Praskanuokite savo kompiuterį nuo virusų. Nepriimkite jokių failų iš mūsų/kitų serverio žaidėjų. Niekam nesakykite savo slaptažodžio, net administracijai (gali būti apsimetėlių)! Netikėkite žmonėmis, kad jie jums padarys pinigų, daiktų ir panašiai, kai duosite jiems savo slaptažodį. Jie tiesiog nori iš jūsų išvilioti slaptažodį ir galiausiai liksite be nieko. Jei legali operacinė sistema (windows) pastoviai įsirašynėkite atnaujinimus, kadangi neretai pataiso rimtas saugumo spragas. Jei nelegalūs patys susiraskite internete, kaip tai padaryti kitokiu būdu. Jei jūsų IP statinis, aktyvuokit IP apsaugą.
 14. 10 taškai(-ų)
  Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Woxer Koks jūsų vardas? Ernestas Kiek jums metų? Jūs to nenorite žinoti Kokiame mieste gyvenate? Vilnius. Kokie yra jūsų pomėgiai? Daug skaitau bet vis dėl to palaikau status quo su gaminimu. Vasarą turėjome su draugais idėją sužaisti krepšinio turnyre ir prieš mėnesį laiko jautėme, kad galime atgauti formą, tačiau tas karantinas viską sugadino... Teks laukti kitų metų Laikas bėga, o laiko hobiams - mažėja. Darbas, Univeras, Miegas = repeat! Ar turite brolių ar sesių? Turiu 2 brolius. Ar turite kokį nors augintinį? Turiu šunį ir katiną. Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Skorpionas. Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Muzika labai įvairi bet dažniausiai klausau UK-Grime; Old School Hip-Hop. Esant ,,meniškai" nuotaikai galiu paklausyti ir Šuberto. Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Tenisas, ledo ritulys. Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? CS:GO (Faceit Level 10; SMFC elo) ir šiaip turiu 280 kitų žaidimų steame, kurių daugumos net nebandžiau žaisti. Apibūdinkite savo charakterį: Turiu tokį charakterį, kuris nepatinka visiškai niekam. Aš galiu ginčytis iki pamėlinavimo, jeigu kažkokia veikla mane sudomina - negaliu jos taip paprastai mesti. Nuomonę taip pat labai sunku pakeisti, nes ką įsikalu į galvą - to nepakeisi. Kitais žodžiais - aš suaugęs vaikas. Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Adomas autoritetas nr 1. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Daugumą tikslų jau pasiekiau, nors ir nesitikėjau to padaryti taip greitai. Turiu kitų, mažų tikslų bei svajonių, kurioms, deja, dar teks palaukti. Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Nuo 2013 metų. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Jokių tikslų nėra apart vergų armijos, kurios kastų man 50x50 duobes. PM IF INTERESTED. Woxer ir Azuolas54; Mano epic katinas: Jūsų nuotrauka:
 15. 10 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: Omomy Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3963 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu Rasa (manau daug kas mane žinote), mokausi gimnazijos 3c klasėje. Laisvalaikiu groju gitara, įšeinu į kiemą su draugais, kas be ko, žaidžiu minecraft. Žaisdama šiame projekte išmokau būti kantri, stengiuosi, kiek galiu, padėti kitiems, išsiaiškinu situacijas, jei manęs to prašo žaidėjai, atrandu laiko ir kantrybės įvairiems dalykams, taip pat ir daugeliui kitų veiklų. Gana daug laiko praleidžiu koridoriaus pasaulyje(esu gana sena žaidėja, žaidžiu nuo 2013 metų su pertraukomis), nes ten yra gana draugiškų žaidėjų, taip pat ir draugų. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Nes serveryje matau įžeidimų, apgaulių, kurių kartais administracija nemato, Norėčiau padėti palaikyti tvarką, dar daugiau padėti žaidėjams, nes kai kurie rašo į /helpop, ką ir aš jau matyčiau. Stengčiausi taip pat padėti ir komandos nariams, turėti dar daugiau kantrybės dirbant šį darbą. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Įspėju žaidėją į /msg apie 3-4 kartus, jei jis įspėjimų nepaisytų, /uztildyti <nick> 10-30min(priklauso nuo rimtumo) keiksmažodžiai. Spaudžiu F2, kad būtų įrodymai, jei žaidėjas įkeltų papeikimą į forumą. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Įspėju žaidėją (2-3 kartus) į /msg, jei jis mano įspėjimų neklauso, /uztildyti <nick> 10-60min(žiūrint, kokio rimtumo įžeidinėjimai). Taip pat pasidarau įrodymus su F2. Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Įspėju į msg , kad ne'flood'intų, po įspėjimo darausi screenshot, po 7 žinučių - /uztildyti <nick> 10min flood. Jei tai kartojasi po užtildymo laiko, tildau 15 minučių, Su F2 pasidarau įrodymus, bei nueinu patikrinti pačio res. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Nueičiau į res, kuris yra reklamuojamas, nufilmuočiau, kad tai res apgaulė(pvz žudo, duobė, etc.), tada tildau: /uztildyti <nick> 60 res apgaulė, ir keliu įrodymus į forumą. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Nes žaidėjui, parašius papeikimą į forumą, o chat moderatoriui neturint įrodymų, jis gali gauti įspėjimą, kurių būna 0/3, taip pat, už rimtą nusižengimą, galima prarasti pareigas.
 16. 10 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2011 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Evelina, kadangi esu nedrąsi asmenybė, dažnai praleidžiu laiką namie. Esu iš mažo miestelio. Mėgstu pieši. Koridoriuje jau žaidžiu penkerius metus. Patinka kalbėtis ir atvirauti su žmonėmis. Visada sakau tiesą žmonėms, kad ir kokia ta tiesa bebūtų. Vis dėl to norint pažinti žmogų, reikia su juo pabendrauti. Tai nieko čia daug ir nepapasakosi. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kaip ir minėjau koridoriaus serveryje žaidžiu jau penkeris metus. Tai nėra jau labai mažas skaičius, kadangi tai yra minecraft'as. Esu buvusi jau Chat Moderatorė ir Super Chat Moderatorė po kelis kartus, būtų smagu išbandyti save ir pažiūrėti kaip pati susitvarkyčiau mokydama ir prižiūrint serverio Chat Moderatorius. Taipogi noriu, jog koridorius klestėtu ir bandyčiau prisidėti prie to. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pirmiausia atkreipčiau dėmesį ar tai yra tyčinė reklama, ar tiesiog žaidėjas nenorėdamas pakenkti serveriui parašė tą žinutę. Jeigu būtų panaudotas pilnas arba aiškus kito serverio IP, be įspėjimo iškarto rašyčiau (/uztildyti (nick) 60 Reklama). Pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau forume į skiltį "Žaidėjų nusiskundimai", jog žaidėjas sulauktų didesnės bausmės. Jeigu reklama būtų netyčinė, tiesiog žaidėją skubiai įspėčiau į (/msg), jeigu vėl rašytu tą patį, žaidėją taipogi užtildyčiau 60 min už Reklamą ir įkelčiau įrodymus į "Žaidėjų nusiskundimai", jog sulauktu didesnės bausmės.
 17. 10 taškai(-ų)
  Chat Moderatorių taisyklės/informacija: /uztildyti slapyvardis laikas/minutėmis priežastis (pvz.: /uztildyti nick 10 flood) Privaloma padėti žaidėjams (helpop ir t.t.), administracijai, ypač savininkui, kadangi jis užimtas serverio naujinimu/tvarkymu. Privaloma laikytis Serverio Taisyklių ir /uztildymoinfo, būti aktyviam serveryje, bei įrodymus privalote pateikti per 48 val. nuo skundo datos. Draudžiama išsigalvoti savo tildymo priežastis (free mute priežastį galima naudoti tik tuo atveju, kai žaidėjas MASIŠKAI tildo žaidėjus be priežasties). Chat Moderatorius privalo įspėti žaidėją į /msg, jeigu floodina/įžeidinėja arba keikiasi. Draudžiama tildyti už pavienius keiksmažodžius/įžeidinėjimus, turite įspėti žaidėją daug kartų ir tildyti tik tada jeigu ignoruoja jus ir toliau PIKTYBIŠKAI keikiasi. (netildyti už tokias žinutes kaip "Blet miriau" arba "E lopas atiduok"). Matant situaciją, kad yra grasinimai DDos'u, iškarto būtina užtildyti žaidėją 60 min. ir įkelti nuotrauką į forumą. Už rašymą į chatą tą pačią, arba panašią žinutę daug kartų, kurią sistema aptinka kaip "reklamą" galima užtildyti žmogų 10 minučių. Bet prieš tildant būtina žaidėją įspėti, jog jis to teksto nerašytų daugiau. Už keiksmus tildyti galima tik KRITINIU ATVEJU, kai žaidėjas nuo jūsų jau yra gavęs mažiausiai kelis įspėjimus. Už tokius keiksmus kaip "blet", "px" ir pnš. nereikia nei tildyti, nei įspėti (sugriežtinto režimo čia nėra). Aktyvus Chat Mod po 1mėn. gali tapti S.Chat Moderatoriumi! Už įžeidimus/keiksmus kreipiantis arba kalbant apie serverio Savininką, Forumo Moderatorių, Prižiūrėtojus, Direktorių, S.Chat Mod, Chat Mod tildoma 60 min. be įspėjimo, priežastis „administracijos negerbimas“. Naudojant /helpop ne pagal paskirtį tildoma 60 min. po įspėjimo, priežastis „administracijos trugdymas“. Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos
 18. 9 taškai(-ų)
  Sugalvojau, kad reiktų surengti pvp eventą, kuris būtų 2x2. Taisyklės būtų tokios [NO CHEAT] Ka jums reikia padaryti norint dalyvaut: 1. Jūsų vardas žaidime ir jūsų komandos nario 2. Jūsų komandos pavadinimas. 3. Paspausi +rep ;o Itemus reikia turėti savo, tai būtų Max setas, max kardas, 3 op apple, 10 golden apple, aišku strenght ir speed potions. PRIZAI: 1 Vieta - 120k 2 Vieta - 96 Op apple 3 Vieta - 10k P.s jai susirinktų komandos greitu metu, tuomet greitu metu šis eventas ir įvyktų. KOMANDOS 1 - Anti Cheat [Helsas ir Durtymaker] 2 - Heisenberg [NaglisMain ir Paro_Papus] 3 - Čipolinai [arijus31 ir RyzasAkmuo] 4 - Krakatuzai [Speiras ir Article] 5 - Abra Kadabra [Tvajamoce ir JackDaniels] 6 - TikTok [lepurele ir Lithuanica] Kovos: Anti Cheat Vs TikTok [AntiCheat Win] Čipolinai Vs 420 [420 Win] Heisenberg Vs Krakatuzai [Krakatuzai Win] Finalai: Finale susitiko Krakatuzai Vs AntiCheat Po sunkios kovos AntiCheat iškovoja pergalę, ačiū tiems kurie dalyvavot ;] Prizai įteikti. Mūsų remėjai Paro_Papus - 20k Silkius - 50k Farny4ka - 15k
 19. 9 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: c4tmom Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4340 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė, gyvenu Alytuje. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat užsiemu fotografija. Esu draugiška, bendraujanti, visalaika ištiesiu pagalbos ranką, nesvarbu ar tai būtų serverio senbuvis ar naujokas. Taip pat esu darbšti, todėl prireikus galiu mesti visas linksmybes ir tuoj pat susiimti į rankas. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Nes, esu aktyvi serveryje tiek jo forume ir discorde, puikiai žinau chat moderatorių taisykles, kadangi turiu šias pareigas ir dabar, todėl manau dėl to sunkumų nekiltų ir puikiai susitvarkyčiau su pareigomis. Taip pat man patinka palaikyti tvarką, todėl bauščiau chat moderatorius kurie nesilaikytų taisyklių bei piknaudžiautų jiems duotom privilegijom. Kadangi man patinka padėti, tai stengčiausi padėti visiems chat moderatoriams ir žaidėjmas, kai jiems kiltų koks nors klausimas. Motyvuočiau kad būtų aktyvūs, linksmi, draugiški serveryje. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus kuriuos įkelčiau į forumą jog tikrai reklamavo ir užtildyčiau 60min už “reklama”
 20. 9 taškai(-ų)
  Sveiki. Taigi po daug laiko sugalvojau padaryti konkursą iš xp fermos! Norint detaliau apžiūrėti fermą. Nueikit /res tp a Reikalavimai norintys dalyvauti konkurse! 1. Paspausti Like ant šios temos! 2. Pasirinkti skaičių 1-100. Anketą : Tavo nick'as žaidime: Pasirinkite skaičių 1 - 100!:
 21. 8 taškai(-ų)
  Tai sąrašas, į kurį patekus nebeturėsite galimybės žaisti projekte. Čia patenka žaidėjai, kurie yra projekto kenkėjai. Būti pašalintam iš Juodojo sąrašo yra labai sunku. Patekti galima už tokius nusižengimus: Masinis čytinimas/DDoS atakos/paskyrų vagystė/stambių bugų naudojimasis/masinės apgaulės/grubus administracijos šmeižimas, įžeidinėjimas ir kita veikla, kuri yra priskaitoma prie kenkimo projektui. JUODASIS SĄRAŠAS: 1. venom2030 - masinis čytinimas 2. Soviet - masinis čytinimas 3. Roksas420 - nelegali veikla 4. vitalka1 - masinis čytinimas 5. XHugeZ - DDoS grasinimai 6. - 7. - 8. - ... Dėl papildomos informacijos kreiptis A.Ž. -Aurafas
 22. 8 taškai(-ų)
  Sveiki, Žaidėjai! Kadangi Koridoriuje eiti kovoti su kitais žaidėjais yra tiesiog įgimta, nenoriu, jog ši pramoga ir puikus laiko praleidimas po truputį atsibostų, galbūt net nervintų. Ne paslaptis, jog šiomis dienomis atsiranda vis daugiau žaidėjų naudojančių palengvinamąsias programas, o tie, kurie žaidžia sąžiningai - tiesiog praranda motyvaciją. O visų „cheaterių“ gaudymas tikrai nepadeda sumažinti jų populiacijos. Tad nusprendžiau įkurti PvP Mėgėjų „klubą“. Mano tikslas yra suburti žaidėjus - tiek naujokus, tiek gerbiamus senbuvius, kurie mėgsta sąžiningas kovas. Jog būtų galima rasti patikimų žaidėjų su kuriais galėtų eiti pakovoti. Dar didesnei motyvacijai sukurti esu rimtai nusiteikęs šio klubo nepalikti neaktyvaus - dažnai stengsiuosi kurti įvairesnius ir unikalesnius renginius, kurių laimėtojai dažnai gautų įvairių prizų (ir ne tik valiutos ar serverio daiktų) Patekti į šį klubą galės visi žaidėjai, kurie mėgsta kovas be palengvinamųjų programų. Buvę nubausti „cheateriai“ šansų turės mažai, tačiau jų bus. Užfiksavus palengvinamų programų naudojimą klubo narys bus griežtai nubaustas. Jeigu mano pateikta idėja sudomino, registruotis galima parašius man forume, discorde ar serveryje asmenine žinute. Taip pat galima užsiregistruoti ir čia su maža anketa: Nick žaidime : Discord kontaktai(pvz.: ᗩurafas#2226) : Ar esi baustas už palengvinamųjų programų naudojimą(cheat)? Jeigu taip, kada paskutinį kartą : Patekę gaus kvietimą į discord kanalą, kuriame bus galima daugiau pasiskaityti apie šį klubą. Taip pat daug vietos bendrauti vienas su kitu, dalintis modifikacijomis ir patarimais. Laukiu daugelio serverio žaidėjų susidomėjimo Iškilus klausimams galite klausti čia. -Aurafas
 23. 8 taškai(-ų)
  Atsiprašau, kad įsikyšu, bet jau absurdas :DDDDD baninti ir nefilmuoti, Aurimai, nors ir esame draugai, tačiau tai visiška nesąmonė “nespėjau filmuot” tai žinok gali būti ir taip kad susinervuoja kažkas kai nužudo sąžiningai per pvp, bet kad praradai daiktus užbanini ir tiek, “daug metų priž” tai privalėtum žinoti kad reikia ir reikėjo visada filmuoti gaudant čytus, negi žaidėjai turi 24/7 tai daryti, kad vėliau negautų netyčia freebano? Gal šis žaidėjas ir čytino, bet įrodymų tikrai prireiktų..
 24. 8 taškai(-ų)
  Sveiki jau ilgai apie tai masčiau ir nusprendžiau padaryti event'ą, kuriame išdalinsiu 500.000$ žaidimo valiutos event'o pavidalu. (1vt - 250k; 2vt - 150k; 3vt - 100k) Ką jums reikia padaryti? Išsirinkti nuo 1 iki 25 Užpildyti anketos formą Laukti kol bus pasirinkti visi skaičiai ir išrinksiu laimėtojus Laimėjimo atvėju, dėl prizo susisiekti su manimi forume arba žaidime a.ž per 24h Anketos forma: Jūsų nick žaidime: Jūsų pasirinktas skaičius(nuo 1 iki 25):
 25. 8 taškai(-ų)
  Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Tadassi Koks yra jūsų amžius?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Pradėkime nuo to jog mano vardas yra Tadas. Šiuo metu esu dirbantis žmogus galima sakyti arba ne... Šnekant apie mano charakterį, tai esu gan protaujantis ir mąstantis žmogus, kai esu nusiteikes darbams ar į juos įsinėres. Būna tokios dienos, kai peržengiu tam tikras ribas bet su laiku viskas susitvarko, kaip sakant iš klaidų mokomės. Ir aišku kaip gi be humuro jausmo, tai taip esu gan kartais linksmas bet kartais esu ir rimtas žmogus su darbais kaip mynėjau. Toliau kalbant apie save, tai norėčiau pasakyti apie mano, savo pramogas kokios jos yra ar ką tiesiog veikiu laisvadieniais, tai galiu pasakyti jog nesu jau tiek įlindes į kompiuterį ( ną aišku prie minecraft ir discord prisėdžiu, kad ir kas bebūtu ) bet taip pat ir išeinantis į lauką pabūti su pažįstamais praleisti gerą laiką ar taip kažką paveikus be kompiuterio ypač kai pagrindinis kompiuteris dabar sėdi šiukšledėžėj. Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Visu pirma pradėsiu nuo to jog esu statytojas ir neturiu gan daug darbo kaip statytojas ( ną aišku kartais patingiu ties tuom.. ), tai ką turiu galvoje, jog ieškau dar kokių pareigų kur duotu man daugiau darbo ir pagalvojus taip rimtai, tai manau Disc. administratorius duotu gan darbo man kalbant iš patirties aišku ne iš šio serverio patirties bet iš kitų. Tai būtu viena iš mano priežasčių kodėl norėčiau tapti Disc. administratoriumi. Kalbant apie kitas priežastys kodėl būtent noriu tapti, tai gal dėl to jog reikėtu normalaus ir išmanančio žmogaus ties šiuo postu arba tiesiog jog esu prisirišes prie discord tvarkymo ir kitų dalykų. Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip, nes pats turėjau discord serverį kuriame lankėsi 425~ žmonių ir dar pora draugų serveriuose kur lankydavosi po 1.000 - 2.000 žmonių. Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Pirma pasakysiu jog esu gan linkęs ties discord bot'ų kurimo ir gan jau patyręs ties šių dalykų, tai nurėtusi man į šį serverį ties bot'ais kažką naujo sukurti ar tiesiog sukurti officialų koridoriaus discord bot'ą kur rodytu visa informacija apie serverį ir jo dabartinę būsena, taip pat paįvairinčiau boto sistemas kurios suteiktu aktyvumo žmonėms ir kt boto funkcijų kurios būtu skirtos praleisti gerą laiką su kitais žmonėmis. Taip pat skirčiau ir pora discord serveryje kaip minecraft mini žaidimelius. O taip tai kalbant gal net nebereikėtu imti angliškų discord botų į serverį, o tiesiog sukurti 1 botą kuris atliktu visų botų funkcijas. Toliau kalbant apie discord serverius paįvairinčiau žmonių roles gal net sujungiant tai su kokiu boto žaidimeliu kur būtu galima gauti tam tikras roles ar tiesiog įvairių rolių ( Ties rolių turiu gan gerą idėją bet čia nerašysiu. ). Na o toliau viskas ateis su laiku, jei norės moderatorius sužinoti daugiau idėjų iš manęs parašysiu į asm dėžute. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Yra tekę gauti 1 įspėjimą už bereikalinį skelbimą bet taip, tai kažkokių mute, ban nėra tekę. Kaip dažnai lankotės discord serveryje? Kiekvieną dieną esu prisijunges po kelias valandas ( 4-5h ). Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nesu gan senas žaidėjas, prisijungiau tik prieš 5~ mėnesius, bet yra tekę žaisti prieš pora metų keletą dienų, ar taip tiesiog per metus seniau užsukdavau pora kartų aplankyti senus gerus draugus. Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 1510~ Jūsų kontaktai (Discord): Tadassi.#8222 Atsiprašau už gram. klaidas jei tokių padariau.
 26. 8 taškai(-ų)
  Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: c4tmom Koks yra jūsų amžius?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė , esu iš Alytaus. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat turiu hobį fotografuoti gamtą, žmones. Šiuo metu mokausi C++ kalbos. Taip pat neblogai galiu susikalbėti ispaniškai, kadangi nemažai laiko jau mokausi ispanų kalbos. Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Norėtųsi save išbandyti aukštesnėse pareigose, kadangi šiuo metu esu dabartinė koridoriaus discord moderatorė. Taip pat turiu daug patirties su discord. Ar turite patirties tokiame darbe?: Taip, šiuo metu prižiūriu koridoriaus discord. Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Galbūt daugiau kategorijų, Pvz: giveaway, (kad žmonės galėtų dovanoti savo nereikalingus res,item ir t.t) apklausa, (jog žaidėjai galėtų deti reaction ir nubalsuoti dėl kokio nors klausimo, ar serverio atnaujinimo). (Turiu ir daugiau idėjų kategorijų, bet pasiliksiu sau kad konkurentai nepavogtų🤭😁). Taip pat manau būtų neprošal daugiau rolių sukurti, kurias būtų galima gauti už kokius nors nuopelnus, event laimėjimus t.t.. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Nesu. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: Nesu. Kaip dažnai lankotės discord serveryje? 24/7 Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Taip Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 1968xp Jūsų kontaktai (Discord): 𝓒𝓱𝓲𝓬𝓴𝓮𝓷 𝓝𝓾𝓰𝓰𝓮𝓽#0952
 27. 8 taškai(-ų)
  Labas vakaras. Mūsų komandą nusprendė suorganizuoti žaidėjams eventą paminti kovo vienuoliktosios progą!!! Tema. Jums reikės kažką pastatyti, kad simbolizuotų ar reikštų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną (kovo 11d.) O ką būtent statyti, tai susigalvokite patys, tiktais, kad būtų į temą. Nugalėtojus rinksime atėjus kovo 11 dienai. Pagrindiniai prizai atiteks trims asmenimis, kurie bus išrinkti komandos, tačiau paguodos prizai bus suteikti visiems. O kokie prizai, tai bus staigmena, dabar paliekame paslaptyje. Taip pat, pagrindiniai prizai bus ne tokie patys, o pagal tam tikras išrinktas vietas. Privalumai norint dalyvauti šiame evente: 1. Užpildyti čia į komentarus anketą, kuri bus nurodyta šiek tiek žemiau. 2. Prie statinio padėti po hooperį, kad galėtume įteikti Jums laimėtus prizus, geriau, jog būtų su chestu. Tačiau dėl pagrindinių prizų turbūt susisieksime mes patys. 3. Statyti sugalvotus tik tuos statinius, kurie susiję su kovo 11 diena. (Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena) 4. Viską pastatyti ir pateikti anketą iki kovo 11 dienos. 5. Pildyti anketą tik tada, kai bus viskas užpildyta bei pastatyta. Dėmesio !!! Nuotraukos yra skirtos tam, kad galėtų pasižiūrėti kokie yra jūsų statiniai, kurie neturi galimybės pasižiūrėti žaidime (pavyzdžiui išvykę ir t.t.). Anketa: 1. Jūsų nickas žaidime: 2. Jūsų rezidenciją (res), kur yra pastatytas kovo vienuoliktosios statinys: 3. Statinio foto (būtų geriau, kad būtų): SĖKMĖS!!!
 28. 8 taškai(-ų)
  Sveiki serverio žaidėjai! Taigi, po 69 dienų SCM prabuvimo palieku šį postą ir perleidžiu jį Juoniui. Priežastys: Tiesiog gal kiek pabodo būti prie to kompiuterio, o gal apskritai minecraft'o. Ir yra iš tikrųjų daug savos veiklos kuri neleis išlaikyti šio posto.
 29. 8 taškai(-ų)
  Sveiki, taigi noriu pranešt jog pasikeitus serverio administracijai, siekiam atgaivinti mc.koridorius.lt projekta ko pasekoje skelbsim N kiekį konkursu kuriuose galėsite laimėt kažką iš serverio daiktų ar kt. Na o šiuo metu eikime prie temos. Taigi, noriu pranešt jog jau šiuo metu [19-11-24] serverio žaidžiamumas yra gana nemažas 50/60+ žaidėjų nenaudojant jokių "netikrų žaidėju" įskiepių ir kt. Todėl nusprendžiau tai jog reikia dar labiau atgaivinti serverį ir sukurt gana minimalų konkursa iš "iron key" bei žinoma kas mėnesi prizas keisis! Taigi daug neišsiplėsiu ir paminėsiu tai jog - pasiekus 100 žaidėjų serveryje automatiškai gausite iron key! Taigi viskas ką jums reikia padaryt - pakviest žaidėjus į mūsų serverį! Pamiršau paminėti tai jog, kas mėnesi keisis ir serverio žaidėjų pasiekiamo žaidėjų kiekis. šio mėn kiekį pateiksiu apačioje. ATNAUJINU - Nuo šiol nuo tam tikro pasiekto žaidėjų kiekio kasdien galit laimėt po iron/gold key! žaidėju reikalavimai online apačioje su prizais. 60 žaidėjų - iron key 80 žaidėjų - gold key Bei labai šaunu jog pavyko pasiekt su nauja valdžia tokį žaidėjų kiekį! bei kasdien jį stebime ir visad atnaujinsiu mūsų pasiekimus! 100 Sėkmingai pasiekėm! 19-12-02 120/120 Sėkmingai pasiekėm! 20-03-16 Bei žinoma, galit siūlyt kokių prizu norėtumet gaut papildomai. Konkursas įsigalioja būtent nuo šiandien - 2019-11-24 Donatas [snaipaz].
 30. 8 taškai(-ų)
  Sveiki, skelbiame konkursą, per kurį visi galite patobulinti legendinę KRD PvP areną. Prizai: MVP, Legend, Hero Konkurso laikas pratęsiamas! Statyti galite su draugais! Map: spausti čia Įsikelkit "krd" folderį į %appdata%/saves/ paleiskit žaidimą per Singleplayer ir žaidime parašykit /gamemode 1 Anketa: Nick, kurie statė: Nuotraukos: Atsisiuntimo link
 31. 8 taškai(-ų)
  Cia tokia kukli, norejau dar kazkaip pagrazint, bet tng
 32. 8 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Kent01 Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ~1450 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16. Trumpai papasakokite apie save?: Esu Rokas. Man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Einu į 11-tą klasę. Esu draugiškas, linksmas, padedantis. Dažniausiai savo laisvalaikį praleidžiu lauke su draugais arba žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Neskant šių dalyku aš irgi sportuoju, einu į sporto klubą. Sportu užsiemu jau daugiau nei 3 metai. Prieinant prie mano charakterio savybių tai esu draugiškas, linksmas. Dažnai mėgstu pabendrauti su žmonėm bei pasijuokti. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Nuo 120 iki 300 minučių. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Noriu prisidėti prie serverio gerovės/administracijos, suteikti efektyve pagalbą serverio žaidėjams, tikrinti skundus bei prižiūrėti serverį nuo žaidėjų kurie žaidžia su palengvinančiomis/nelegaliomis programomis. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: 2 kartus. Viena kart išbuvau 1 mėnesį, o kita kart 6 dienas. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Taip. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Įsijungsiu filmavimo programa. Tuomet žaidėja pažymėsiu su /cheat komandą ir pradėsiu filmuot. Įsitikinus jog žaidėjas tikrai naudoja čytus užblokuosiu 20-čiai dienų už cheat naudojimą (/tempban nick laikas priežastis). Prieš baninant žaidėja įspėsiu per /msg kelis kartus, jog turi 10 sekundžių palikti pvp areną, jeigu žaidėjas nepaisys tuomet bus užblokuotas kovojant. Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Iškart perspėsiu per /msg, jog reklamuoti yra draudžiama. Jeigu situacija vėl pasikartos tuomet žaidėjas bus užblokuotas IP-BAN (/banip nick priežastis). Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Palauksiu 48 valandas kol užtildytojas pateiks įrodymus už ką užtildė žaidėją. Jeigu po 48 valandų užtildytojas nebus pateikęs įrodymus tuomet paspausiu mygtuką "Nubaustas" ir atėjęs į serverį užtildytoją įspėsiu (/uztildyti admin ispeti url) už netinkama užtildymą. Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Privačiai pranešiu serverio administracijai. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Iš pradžių nueisiu į rezidencija ir patikrinsiu ar tenais nėra padaryta res apgaulės. Jeigu nebus res apgaulės tuomet žaidėja įspėsiu, jog nefloodintu, bet jeigu pasitaikys toks atvėjis, kad rezidencijoje yra padaryta res apgaulė tuomet pasidarysiu įrodymus ir išjungsiu teleportacija į res'ą (/cm scam rezidencijos pavadinimas), o rezidencijos savininka užblokuosiu 5 dienom už res'o apgaulės (/tempban nick laikas priežastis)
 33. 8 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Giliukas. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2323 XP. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15. Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Edgaras. Esu linksmas, padedantis, draugiškas, mėgstantis tvarką ir niekuomet nepasiduodantis. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Noriu pagelbėti serverio žaidėjams ,kurie nori apsiprasti ir bandyti tapti Chat Moderatoriais. Noriu prižiūrėti chatą ir esant reikalui jį išvalyti. Noriu toliau kilti karjeros laiptais ir pasiekti galutinias pareigas chat srityje. Tačiau svarbiausia ,kad noriu įgyti daug patirties užimant šias pareigas ir smagiai praleisti laiką. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Priklauso ar tai tyčinė reklama ,kai kviečia į tą serverį ar tiesiog ne pilnas IP adresas. Jeigu tai tyčinė reklama ,tai žaidėjas iškart būtų užtildytas (/uztildyti <nick> 60 Reklama). Jeigu netyčinė reklama ,tai įspėčiau tą žaidėją ,jeigu situacija kartotųsi (/uztildyti <nick> 60 Reklama). Bei užtildymo atveju įkelčiau skundą į "Žaidėjų nusiskundimai".
 34. 8 taškai(-ų)
  Pačių laimingiausių, Pačių džiaugsmingiausių, Pačių nuostabiausių Naujųjų 2019 metų!
 35. 7 taškai(-ų)
  Sveiki. Praeitą naktį su @Juonis bežiūrint screenshotus iš 2017 laikų sugalvojom padaryti būtent tokią temą. Šiek tiek pasikrapštykit po savuosius screenshots folderius ir pasidalinkit komentaruose savo geriausiais prisiminimais. Juokingais, keistais ar dar kokiais idk, metai nesvarbu, aišku kuo senesnis tuo geresnis . Gali būti ir statiniai visokie, serverio spawnai ir t.t.. Žodžiu bet kas su koridorium. Manau įdomu kiekvienam žaidėjui, senbuviui pasižiūrėti, galbūt net prisiminti tuos įvykius. Vien pas mane apie 40~ tūkst. screenshotų likę nuo 2017 metų, tad per laikotarpį bandysiu atkapstyt įdomesnius ir čia įkelt.
 36. 7 taškai(-ų)
  Papeikimas atmestas. Omomy prieš tildant pasitaisė net 2 kartus, kad tai yra krona, Manau čia yra normalu, jeigu netyčia sumaišo žodį, o tam skirta yra pasitaisyti, nes tikrame gyvenime ir čia reiškia pinigai, tą pati esmė tik kitokie pavadinimai, kuriuos netyčia galima sumaišyti. Kai yra tą pati esmė, bet skirtingi pavadinimai, mūsų smegenis gali susimaišyti. Tarkime kai pas mus Lietuvoje buvo įvestas euras, manau, beveik visi buvote pasakę bei sumaišę ne eurą, bet litą, nes mes esame įpratę litus, todėl mūsų smegenims prireikė laiko, kol vėl priprato prie naujų dalykų. Tas pats ir per mc kartais sumaišome, nes mes tikrame gyvenime įpratę eurus, o čia per mc vėl grįžus reikia įprasti ne eurus, o kronas, o dar ypač kai esame grįžę iš kokios nors parduotuves, kur reikia vartoti eurus, o dabar staiga vėl kronas, smegenis kartais susimaišo. Įsigilinus labiau į situaciją, matosi, jog ten buvo viskas juokaujama. Kai moneybot ir tvajamoce juokavo, tai ir Omomy pajuokavo prie to pačio. Jeigu jus juokavote, tai ir Omomy gali bei taip ar taip juokauti nėra uždrausta. Jeigu būtų rimtai nelegali veikla, tai informacija pateikiama būtų gan kitaip, pavyzdžiui, būtų pridėtas kas susidomėjo man į /msg ir t.t. Plius Omomy dar buvo atildytą. Dabar prieiname prie keiksmų. 5. Draudžiama tildyti už pavienius keiksmažodžius/įžeidinėjimus, turite įspėti žaidėją daug kartų ir tildyti tik tada jeigu ignoruoja jus ir toliau PIKTYBIŠKAI keikiasi. (netildyti už tokias žinutes kaip "Blet miriau" arba "E lopas atiduok"). 9. Draudžiama įžeidinėti, keiktis, floodint. Netildyti žaidėjų, jei jie nepyktibiški, masyviai nesikeikia, o tik bendrauja. Pavyzdys: "Blet ir vel nukirto...". Daugiau informacijos /uztildymoinfo. Ar girdėjote tokį dalyką, kad visiems sąlygos yra vienodos? Taisyklėse nėra įvardinta konkrečių asmenų, reiškiasi, galime sakyti, jog jos yra skirtos visiems. Jeigu labai retai netyčia pasikeikia koks Chat Moderatorius ir labai smulkiai, tai ką už ,,ble'' turi būti griežtai baudžiamas? Ir tai dar nepilnas keismažodis. Šiuo atveju galiu tik pasikalbėti, kad Chat Moderatorius būtų atsargesnis. Čia yra jaunimas, manau, tarpusavyje su draugais dar ne taip pasikeikiate, plius čia nėra koks sugriežtintas serveris, kad iškarto pasikeikus bus negerai, juk jaunimas be keismažodžių gyvenimą sunkiai įsivaizduoja, o įvedus tokias taisykles, kad nebūtų nei kiek to daryti, ką žin ar liks tie žaidėjai, nes jie labiau norės būti ten kur jiems yra leidžiama, tas ką jie yra įpratę daryti, tai, jeigu smulkiai pasikeikia, geriausias pasirinkimas yra pasakyti, kad keiktis yra negražu. Juk daugelis jaunimo bendrauja su keismažodžiais. Tai čia labiau ko rimto nematau, yra daug baisesnių keiksmų už kuriuos jau būtų galima bausti, tačiau tokių šioje situacijoje nėra. Beje mes su shopais jau esame pripratę paprastais būdais, tai kaip visada matome. Niekas kitaip be tikslo kažkokio sunkiau ar kitaip nedarys, o darant kitaip negu kiti, reiškiasi, yra kažkoks tam tikras tikslas. Esu girdėjęs, kad tokį shop darėte abudu. Neaiškumai. Pacituosiu vieną čia rašytą komentarą. ,,Dabar prieinam prie sugriežtinto rėžimo,jis galioja paprastiems žaidėjams,ne chat moderatoriams,chat moderatorius turi palaikyti tvarką chat`e, PATS NESIKEIKTI/NEĮŽEIDINĖTI, jeigu nežinojai,tai tiktais pasakau,nes iš tavo rašlevų pastebėjau,kad nelabai žinai,pridursiu,kad krona yra taip pat reali moneta,kuri yra išsivysčiusi Norvegijoje,tai yra Norvegijos valiuta,tai žaidėjai gali priimti ir rimtai į šia situaciją,gal būt tu gyveni Norvegijoje,ir taip uždarbiauji.'' Kaip ir sakiau ten toje taisyklėje nėra būtent parašyta, kad cm tai negalioja, o jeigu nėra parašyta, reiškiasi, sąlygos bei taisyklės galioja visiems taip pat. Beje esu matęs kai visi Chat Mod yra kažkuo nusikeikę smulkiai, tai ką man juos visus bausti? Jeigu taip, tai beveik visus Chat Moderatorius galiu prarasti. Už tokias smulkmenas galiu tik pamokslauti, o jeigu keiksmai daug rimtesni, tada ir bausti. Nes jaunimui keiktis jau yra įprasta nesvarbu kas jis ir bebūtų. O dabar keliaujame prie kronos. Čia yra Lietuvos serveris, todėl, nemanau, kad kažkas prekiautų kitos valstybės valiutomis tokiu būdu. Nebent pridėtų, kad Norvegijos kroną, tada kitas reikalas, tačiau tik žodis krona parašyta ir dar šiame serveryje, tai visi supras kaip šio serverio pinigo pavadinimą. Ar matėte kas rimtai, kad koks lenkas atėjęs į Lietuvos serverį ir sakytų parduodu itemus kaina 5 zlotai?
 37. 7 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: Algirdas14 Administratoriaus nick: Aurafas Kuo nusikalto?: Pradėkime nuo to... jog net nepatingėjau ir susikūriau šią paskyrą, vien tik dėl to, jog peikti jį. Prižiūrėtojas visiškai nesusitvarko su savo pareigomis, nesuprantu? Kodėl vaikams tokios pareigos yra skiriamos išvis? Jeigu su jomis, net nėra susitvarkomą. Pripažinsiu ir tai, jog šitam projekte turiu labai daug pažinčių. Ir didžioji dalis tų pažinčių, tai yra grubus skaičius žaidėjų - 14-15 asmenų minimaliai ... kurie nemėgsta aurafo... Gerai, netęsiant ties tuom... Aš jam esu neutralus, bet po šio skundo turės Imtis @Donatas veiksmų, kadangi tai tęsiasi... pvz; įrodymų nepateikimas, jeigu bus nubaustas. Tikrai to nebus, turi būti ir pasekmės. Nepamirškime to. Atviras smūgis šiai personai į akis... - Esi projekto gėda ir terši gera serverio įvaizdi. (apibendrinus, blokavimai be įrodymų ( 3x ) -, taipogi nelegali veikla ir įžeidinėjimai . - Labai išaukština save pareigose, grasina per kitas platformas free banais. Mano siūlymas, nušalinti šį personažą iš pareigų ir išrinkti normalų asmenį šioms pareigoms, kuris tikrai sureikšmins pareigas. Įrodymai (būtina foto/video): https://imgur.com/a/d2rVYcx - - įrodymų neturėjimas po užblokavimų. https://imgur.com/a/aBtFIUR - - įrodymų neturėjimas po užblokavimų. https://imgur.com/a/8eRkDRZ - - įrodymų neturėjimas po užblokavimų. įžeidinėjimai " vergas ir t.t " - https://imgur.com/a/ZEcq33w ( reikia manyčiau ir su žodžiais skaitytis, bendraujant su serverio žaidėjais... nes kiek žinau, jau vergovės nebėra nuo 1897m. ). Už kažkokius blockus liepė padaryti el.baninkystės pervedimą, nesvarbu tai juokai ar ne, bet tai yra nelegali veikla ( viešoje vietoje ... ) - norint pajuokauti skirtos kitos platformos bendravimui - https://imgur.com/a/RhAmSaO Papildomai - https://imgur.com/a/6lVlbS9 grąsinimai free'banų - https://imgur.com/a/T1oRl2a @Donatas reaguok :), tikiu jog esi sąmoningas ir priimsi tinkama sprendimą.
 38. 7 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: Sidas Jūsų idėja: Truputį pakeisti unbanų pirkimo sistemą. Tiesiog perdaryti taip, kad gavus bana ir nusipirkus unbana, sekantis unbanas butum vis dvigubai brangesnis.(1-2-4-8 ir taip toliau.) Po 2-4 savaičių negavus jokių banų, kaina vel atsistatytu į 1 eurą. Kuo ši idėja naudinga?: Mažiau darbo administracijai, daugiau tvarkos serve, mažiau čyterių ir šiaip taisyklių pažeidinėtojų.
 39. 7 taškai(-ų)
  Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Omomy Koks jūsų vardas? Rasa Kiek jums metų? 17 Kokiame mieste gyvenate? Šiaulių raj. Kokie yra jūsų pomėgiai? Kartais pagroju gitara and stuff. Ar turite brolių ar sesių? Yep, brolį. Ar turite kokį nors augintinį? Taip, katiną Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Liūtas Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: indie rock, alternative rock ir pop, o jei filmai tai siaubo. Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Futbolas. Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? Nelabai kitus ir žaidžiu, nes nerandu laiko Apibūdinkite savo charakterį: Užsispyrusi, siekiu ko noriu ir kaip noriu, draugiška, maloni, Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Ne Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Pabaigt mokyklą Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Nuo 2013 metų. Buvęs mano nickname yra cutegirl0324. Manau, kiti atpažins. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? To get rich rich (jk) Jūsų nuotrauka: kas norės, tas susižinos, kaip atrodau
 40. 7 taškai(-ų)
  Koks yra jūsų slapyvardis ( nick ) žaidime ?: Omomy Koks yra jūsų amžius?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprasta mergina, mokausi gimnazijoje, mėgstu palošt minecraft'a, pakalbėt su draugais discorde. Stengiuosi būti draugiška, padėti kitiems. Kodėl norite tapti Discord Administratoriumi?: Nes discord'e praleidžiu gana daug laiko, tiek pc, tiek telefone. Koridoriaus discorde būnu dažniausiai, dėl ko ir noriu tapti discord moderatore. Ar turite patirties tokiame darbe?: Ne, tačiau greitai mokausi. Kokių idėjų ar pakeitimų įneštumėt į mūsų discord serverį?: Palaikyčiau tvarka, stebečiau, kas vyksta discorde, ar žaidėjai(nariai) nenusižengia. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų discord serveryje, jei taip, tai už ką?: Ne. Ar esat nusižengęs taisyklėms mūsų minecraft serveryje?: 2014 metais esu gavusi ban už free mute. Kaip dažnai lankotės discord serveryje?Kiekviena diena po kelias valandas. Taip pat pataginus galiu bet kada atrašyti, nes discord, kaip minėjau, turiu ir telefone. Ar senai žaidžiate mūsų serveryje?: Nuo 2013-2014. Koks yra jūsų /xp kiekis žaidime?: 2798, kadangi buvo back up. Jūsų kontaktai (Discord): Omomy #3928
 41. 7 taškai(-ų)
  Kas naujo: Pasiekimų sistema - /pasiekimai Atnaujinta darbo biržos sistema - /jobs arba /darbai Galerija: /pasiekimai menu: /darbai menu:
 42. 7 taškai(-ų)
  Kas naujo: Kalėdų proga - /kit kalėdos Azartinis monetos metimo žaidimas - /moneta Papildomas teleportacijos taškas - /warp miskas Ištaisytos klaidos kurios manomai kėlė serverio striginėjimą (LAG) Bug fix: Šventinio laikotarpio akcija: Galerija: Monetos menu: Monetos lošimo informacija: /kit kaledos rinkinys: /warp miskas
 43. 7 taškai(-ų)
 44. 7 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Vyzon. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2797. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 metų. Trumpai papasakokite apie save?: Esu vaikinas, gimęs prie Baltijos jūros krantų. Mėgstu išeiti į lauką su draugais. Mėgstu sportuoti, žiūrėti vaizdo įrašus apie sportą, muštynes. Daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Mėgstu pabendrauti su žmonėmis. Esu pajuokaujantis, pakalbantis, ramus vaikinas. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Vidutinis aktyvumas per dieną 448 minutės. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Mėgstu bausti žaidėjus kurie naudoją palengvinančias programas (keliant į forumą), tad norėčiau pats bausti čyterius. Noriu išmėginti savo jėgas ant Band. Prižiūrėtojo. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Taip esu buvęs. Pirmą kartą išbuvau 25 dienas, antrą kartą išbuvau 11 dienų. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Taip buvau baustas. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Visų pirmą pasidarysiu (/cheat (nick)), nufilmuosiu žaidėją, kad matytusi čytinimas, jeigu jis bus pvp zonoje, tada parašysiu į /msg kad per 15 sekundžių pasišalintu iš PVP, tada užbaninsiu su komandą. /tempban (nick) 21d. cheat. Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Įspėsiu į asmeninę žinute /msg, kad nerašytu kito serverio IP, bet jeigu jis toliau rašinėją IP, tada pasidarau įrodymus, kad reklamavo kitą serverį. /banip (nick) Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Patikrinsiu skundą, atsakysiu į jį, tada su komandą uždėsiu įspėjimą. /uztildyti admin ispeti Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Skubiai pranešiu forume į Pagalbą apie bugą, aprašysiu detaliai. Jeigu į Pagalbą nesuregus, susisieksiu asmeniškai ir pranešiu apie bugą. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinsiu reklamuotą res'ą ar nėrą duobė, jeigu tai res apgaulė, tada pasidarau įrodymus, ir užbaninu /tempban (nick) 5d. res apgaulė.
 45. 7 taškai(-ų)
  Anketa Jūsų nick žaidime: CoN1N Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 745xp Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16m Trumpai papasakokite apie save?: Esu iš mažo miesto užmiesčio, mokausi dešimtoje klasėje, kol kas laisvalaikį leidžiu inirtingai mokydamasis bandomiesiems egzaminams, kuriuos rašysiu už poros dienų , kadangi sudėjau viską paskutiniom dienom visus metus nesimokydamas lietuvių kalbos galite daryti išvadas, kad su ja ir nedraugauju, šiaip laisvalaikį (įprastai) leidžiu prie kompiuterio, progai pasitaikius išlendu į miestą , mėgstu krepšinį, programavimą, matematiką, fizika - šiose srityse ir pasižymiu labiausiai, turiu blogų ir gerų įpročių, tai blogieji būtu: nesimokymas ir tinginavimas, o gerieji: pastabumas ir supratingumas. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Įprastai žaidžiu apie 120-300min (Pastarosiomis dienomis aktyvumas mažesnis, nes intesyviai ruošiuosi bandomiesiems) Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Šiose pareigose turiu patirties, kas liečia pareigas - atlikau gerai, o šiaip mėgstu padėti žaidėjams ir po tiek metų žaidimo norisi aktyvesnės veiklos negu blockų statymas. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buves chat moderatoriumi kelis kartus po mėnesį, esu buves prižiūrėtoju apie 3sav, nušalintas už ne vienoje ir visiškai bereikšmį išsišokimą ir prasta elgesį su administracija. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Esu baustas seniau serveryje už cheat, tai buvo prieš keletą metų. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Isijungsiu filmavimo programą, parašysiu /cheat nick nufilmuosiu žaidėja naudojantį pagalbines programas, jeigu jis yra pvp arenoje parašysiu /msg [nick] Turite 10sec palikti pvp areną. kelis kartus, palauksiu ir užblokuosiu /tempban [nick] 21d cheat/antikb/killaura (Jeigu dėl žaidėjo esu neužtikrintas peržiūrėsiu pasidarytus įrodymus ir tik garantuotas, kad žaidėjas nusižengė užblokuosiu) Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadinimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Ispėsiu į /msg žaidėja, kad neberašytu serverio pavadinimo, jeigu žaidėjo žinutė yra verbalinio tipo užblokuosiu žaidėja ipban už reklamą, bei pasidarysiu įrodymus. Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Skundo rašytojo kaltinimams pasiteisinus neteisingai užtildžiusiam žaidėjau duosiu tildymo ispėjimą (/uztildyti admin ispeti), jeigu žaidėjas vis dar bus užtildyme jį atitildysiu /attildyt [nick] Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Susisieksiu su administracija [Pagalba] skiltyje, buga išsamiai aprašysiu, administracijai paprašysius privačiai parodysiu bugą. (Jeigu tai statynio bugas, kuris turi didelės naudos žaidėjams, pasidarysiu nuotraukas, jas privačiai nusiusiu administracijai nekeldamas niekur ir nugriausiu statynį, kad žaidėjai negalėtu rasti statinio ir naudotis bugu) Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinsiu ar res nėra /res apgaulė, jeigu tai res apgaulė pasidarysiu įrodymus, išjungsiu teleportacija į res /cm scam [res pavadinimas] ir užblokuosiu žaidėją 5d /tempban [nick] 5d Res apgaulė. Jeigu tai nėra res apgaulė nieko nedarysiu.
 46. 7 taškai(-ų)
  Atsisakau kandidatūros, sėkmės visiems!
 47. 7 taškai(-ų)
  Sveiki temos skaitytojai, taigi perstačiau arena visai, nes man ji nei 2 nei 5, patiks ar nepatiks jūms spręst Užtrukau apie 7h pilnai pastatyti tokią areną, duobe palikau paprastą nes jei keltu arena, tai tiesiog ant dabartinės skylės ji pasidarytu, ir būtu kaip duobė į tuos urvus. (Į lentelę šone nekreipkit, tai serveris kuriame stačiau, nes su world editu žymiai lengviau dirbti negu rankelėm.) Nick, kurie statė: Dziongutiz Nuotraukos: https://prnt.sc/mvwb7b https://prnt.sc/mvwczx https://prnt.sc/mvwdyg https://prnt.sc/mvwfrn https://prnt.sc/mvwn6y Atsisiuntimo link https://www.mediafire.com/file/60cpq7qkr76a71x/pvparena.rar/file
 48. 7 taškai(-ų)
  Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Res pavadinimas: /res tp Witch ir /res tp oki , du res'ai vien dėl to, nes didelis statinys. Trumpai papasakokite apie statinį?: Taigi, yra be galo daug vietos susidėti savo daiktams, pastatyta ir "atsipalaidavimo" vietelė, praplaukus lava galite rasti ir užslėptą kambariuką kuriame yra virtuvė. Taipogi pastatyta Witch'ų ferma, kur žaidėjai gali ateiti ir galbūt gauti tai ko jiems reikia. Šiam res'ui skyriau tikrai daug laiko ir stengiausi. Statinio foto: https://imgur.com/a/nwGJy9b
 49. 7 taškai(-ų)
  Serverio Prižiūrėtojai: @kaTyusHa 0/3 @nirro11 2/3 Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 0 įspėjimų. (0/3) Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 1 įspėjimą. (1/3) Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3) Prižiūrėtojo taisyklės/informacija: Dėmesio! Bandomasis Prižiūrėtojas privalo naudoti /cheat [nick]! Prižiūrėtojas privalo laikytis visų projekto taisyklių, per dieną privalo pražaisti bent 2h., kasdien peržiūrėti, bent po kelis skundus! Dėl neaktyvumo privalote informuoti www.pagalba.koridorius.lt Pagrindinės komandos: /ban <nick> ir /tempban <nick> 21d. <priezastis>. Bausmės, bei baudimo laikai čia Nebausti žaidėjo, jei jis atrodo, kaip 'palaginęs', kadangi yra minecrafto klaida, kurio metu žaidėjas kartais pakimba ypač po teleportų ar minecraft crash'o metu. Žiūrėti atmestinai į nufilmuotą medžiagą, kurioje matoma, kad galimai Sprintina. Atmestinai žiūrėti į vaizdo medžiaga, kuri yra pagreitinta ar uždėti kiti vaizdo efektai, kurie trugdo ar kurioje žaidėjas atrodo naudojantis killaura bet stovi vietoje. Per /s rašykite tik svarbius pranešimus, kadangi jūsų žinutę matys visas serveris! Negalima baninti atrastų res duobių savininkų, jeigu res nėra reklamuojamas per chat arba privačia žinute žaidime. GRIEŽTAI Draudžiama baudžiant pridėti savo žodžių, kaip "laisvas čyteri" ir panašiai. Prieš baninant žmogų, jei jis yra PvP zonoj 2-3 kartus parašyti į /msg, kad išeitų iš pvp ir palaukt 10 sekundžių, kol išeis. Prieš spaudžiant mygtuką "Nubaustas" privalo jau tas žaidėjas būt nubaustas, bei tikrinti skundus eilės tvarka nuo seniausiai parašyto. Įrodymus privalote turėti, bei pateikti 48 val. nuo ban datos, jei per tą laiką nusikaltęs neparašys skundo, galite ištrinti. Už neteisingą mute parašius žaidėjui skundą - /uztildyti admin ispeti <nick> <url> - įspės žaidėją ir jis negalės tildyt, kol nesutiks su įspėjimu. Gavęs 3 įspėjimus negalės tildyti. Galima banint nebent už masinius free mutinimus! Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos!
 50. 7 taškai(-ų)
  Serverio S.Chat Moderatoriai: c4tmom (0/3) Serverio Chat Moderatotiai: Marijus_Ado (0/3) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
×