Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

2 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 18

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Populiariausi nariai


Populiariausias turinys

Showing most liked content since 2018.12.06 Visur

 1. 20 taškų(-ai)
  !!!KONKURSAS!!! Ka jums reikia padaryti norint dalyvauti: 1. Pasirinkti skaičių nuo 1-30 (Atkreipkit dėmesį jog nebūtų užimtas) 2. Paspausti širdele t.y [Like] Atlikus viską jūs jau dalyvaujate! !!!PRIZAS!!! Būtų visi mano resai, ir labai daug daiktų visokiausių, pridedu nuotrauką apačioje. LAIMĖTOJAS BUS IŠRINKTAS GRUODŽIO 1 DIENĄ. Laimėtojui su manimi nesusisiekus per 24h, bus perenkamas kitas. Jeigu vietos užsipildys greičiau ir nebebus norinčių dalyvaut, skelbsim nugalėtoja iškart! 1. 2. 3. 4. 5. 6. Elemey 7. 8. djfogas 9. 10. Insidious 11. 12. mistermodify 13. afefaa 14. c4tmom 15. 16. 17. Tobis 18. 19. 20. 21. SENAS_KRIENAS 22. liudvix 23. MrPukisLTU 24. 25. Deivys 26. 27. JetisPvp 28. 29. 30. Darvis https://www.part.lt/perziura/306a57e499e784a08ba50007d8a6b969172.png
 2. 17 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: AngelsHeart Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3447, aktyvumas yra šiek tiek sumažėjęs. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16, greit 17. Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Aistė, gyvenu Šiauliuose, esu paslaugi bei padedanti. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: 320min. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Nes noriu prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, jam padėti. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buvus CMD, daugiau nieko nereikia sakyti man. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Nebuvau. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Parašysiu (/cheat nick), nufilmavus baudžiu su komanda (/tempban <nick> 21d cheat). Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Įspėčiau, jog taip daryti negalima, pasikartojus (/tempban <nick> 21d reklama). Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Nesulaukus įrodymų arba pamačius, jog įrodymuose matosi tyčinis freemute duodu įspėjimą žaidėjui su komanda žaidime (/admin ispeti <nick>). Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Pranešu į " Pagalba ". Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Nieko, jeigu tai yra res apgaulė, nufilmuoju ir baudžiu su komanda (/tempban <nick> 5d res apgaules).
 3. 14 taškų(-ai)
  Atsisakau kandidatūros, pernelyg graudu čia. Geriau tegu tokie kaip Markeris dar pasidžiaugia gaudami priž ir kitas pareigas, ir tegu toliau nieko nedaro dėl serverio gyvavimo:)
 4. 13 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime:Alfres Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Iš tikrųjų nedidelis, (apie 30), kadangi nelabai lošiu, tačiau jeigu patekčiau vėl į šias pareigas, tarp Chat Moderatorių, būtų tvarka. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18. Trumpai papasakokite apie save?: Taigi, aš esu Deividas, iš Vilniaus, serveryje esu žinomas kaip Alfres, serveryje esu daug kartų buvęs administracijos nariu, prie manęs visada buvo tinkama tvarka, gerai sutariu su serverio žaidėjais, esu patikimas asmuo, kuris nepridarytų nesąmonių, bei neapleistų darbo. Manau tai buvo svarbesnė informacija, negu rašyčiau, koks mano gyvunas, ar kuo užsiemu laisvalaikiu, kas yra visiškai neįdomu, patekant į šias pareigas. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi esu atsakingas žmogus, moku vadovauti, dirbti, palaikyti tvarką, esu buvęs Chat Moderatorių Direktoriumi, išbuvau metus, bet turėjau pareigas palikti, dėl asmeniniu reikalų, manau, kad šis darbas man tinka daugiausiai iš visų, kadangi su juo galiu lengvai susitvarkyti nors ir dabar pradedant. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Parašyčiau jam asmeninę žinutę, kad serveryje reklamuoti draudžiama, bet jeigu dar kartotųsi tokios žinutės (matyčiau, kad tai visai ne naujokas o kenkėjas) užtildyčiau 60 minutėm, pasidaryčiau ss, bei parašyčiau skundą forume, kad žaidėjas būtų užblokuotas.
 5. 10 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2011 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Evelina, kadangi esu nedrąsi asmenybė, dažnai praleidžiu laiką namie. Esu iš mažo miestelio. Mėgstu pieši. Koridoriuje jau žaidžiu penkerius metus. Patinka kalbėtis ir atvirauti su žmonėmis. Visada sakau tiesą žmonėms, kad ir kokia ta tiesa bebūtų. Vis dėl to norint pažinti žmogų, reikia su juo pabendrauti. Tai nieko čia daug ir nepapasakosi. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kaip ir minėjau koridoriaus serveryje žaidžiu jau penkeris metus. Tai nėra jau labai mažas skaičius, kadangi tai yra minecraft'as. Esu buvusi jau Chat Moderatorė ir Super Chat Moderatorė po kelis kartus, būtų smagu išbandyti save ir pažiūrėti kaip pati susitvarkyčiau mokydama ir prižiūrint serverio Chat Moderatorius. Taipogi noriu, jog koridorius klestėtu ir bandyčiau prisidėti prie to. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pirmiausia atkreipčiau dėmesį ar tai yra tyčinė reklama, ar tiesiog žaidėjas nenorėdamas pakenkti serveriui parašė tą žinutę. Jeigu būtų panaudotas pilnas arba aiškus kito serverio IP, be įspėjimo iškarto rašyčiau (/uztildyti (nick) 60 Reklama). Pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau forume į skiltį "Žaidėjų nusiskundimai", jog žaidėjas sulauktų didesnės bausmės. Jeigu reklama būtų netyčinė, tiesiog žaidėją skubiai įspėčiau į (/msg), jeigu vėl rašytu tą patį, žaidėją taipogi užtildyčiau 60 min už Reklamą ir įkelčiau įrodymus į "Žaidėjų nusiskundimai", jog sulauktu didesnės bausmės.
 6. 9 taškų(-ai)
  Sveiki, taigi noriu pranešt jog pasikeitus serverio administracijai, siekiam atgaivinti mc.koridorius.lt projekta ko pasekoje skelbsim N kiekį konkursu kuriuose galėsite laimėt kažką iš serverio daiktų ar kt. Na o šiuo metu eikime prie temos. Taigi, noriu pranešt jog jau šiuo metu [19-11-24] serverio žaidžiamumas yra gana nemažas 50/60+ žaidėjų nenaudojant jokių "netikrų žaidėju" įskiepių ir kt. Todėl nusprendžiau tai jog reikia dar labiau atgaivinti serverį ir sukurt gana minimalų konkursa iš "iron key" bei žinoma kas mėnesi prizas keisis! Taigi daug neišsiplėsiu ir paminėsiu tai jog - pasiekus 100 žaidėjų serveryje automatiškai gausite iron key! Taigi viskas ką jums reikia padaryt - pakviest žaidėjus į mūsų serverį! Pamiršau paminėti tai jog, kas mėnesi keisis ir serverio žaidėjų pasiekiamo žaidėjų kiekis. šio mėn kiekį pateiksiu apačioje. ATNAUJINU - Nuo šiol nuo tam tikro pasiekto žaidėjų kiekio kasdien galit laimėt po iron/gold key! žaidėju reikalavimai online apačioje su prizais. 80 žaidėjų - iron key 100 žaidėjų - gold key Bei labai šaunu jog pavyko pasiekt su nauja valdžia tokį žaidėjų kiekį! bei kasdien jį stebime ir visad atnaujinsiu mūsų pasiekimus! 100 Sėkmingai pasiekėm! 19-12-02 Bei žinoma, galit siūlyt kokių prizu norėtumet gaut papildomai. Konkursas įsigalioja būtent nuo šiandien - 2019-11-24 Donatas [snaipaz].
 7. 9 taškų(-ai)
  Sveiki visi! Kartu buvome nuo 2013 metų (net pats visada stebiuos koks didelis laikotarpis ), tačiau dėl naujų projektų, mokslų, darbo atsiradus laiko stokai perduodamas projektas naujam savininkui Donatui. Per šį laikotarpį patyrėme visokių momentų, bet tikėkimės liks viskas kas geriausia Tikiuosi projektas ir toliau augs ir gyvuos dar 10 metų Labai noriu padėkoti visai Administracijai, žaidėjams. Dėkui, šauni komanda buvote! Bei.. Palinkėti visiems sėkmės!!!
 8. 9 taškų(-ai)
  Sugalvojau, kad reiktų surengti pvp eventą, kuris būtų 2x2. Taisyklės būtų tokios [NO CHEAT] Ka jums reikia padaryti norint dalyvaut: 1. Jūsų vardas žaidime ir jūsų komandos nario 2. Jūsų komandos pavadinimas. 3. Paspausi +rep ;o Itemus reikia turėti savo, tai būtų Max setas, max kardas, 3 op apple, 10 golden apple, aišku strenght ir speed potions. PRIZAI: 1 Vieta - 120k 2 Vieta - 96 Op apple 3 Vieta - 10k P.s jai susirinktų komandos greitu metu, tuomet greitu metu šis eventas ir įvyktų. KOMANDOS 1 - Anti Cheat [Helsas ir Durtymaker] 2 - Heisenberg [NaglisMain ir Paro_Papus] 3 - Čipolinai [arijus31 ir RyzasAkmuo] 4 - Krakatuzai [Speiras ir Article] 5 - Abra Kadabra [Tvajamoce ir JackDaniels] 6 - TikTok [lepurele ir Lithuanica] Kovos: Anti Cheat Vs TikTok [AntiCheat Win] Čipolinai Vs 420 [420 Win] Heisenberg Vs Krakatuzai [Krakatuzai Win] Finalai: Finale susitiko Krakatuzai Vs AntiCheat Po sunkios kovos AntiCheat iškovoja pergalę, ačiū tiems kurie dalyvavot ;] Prizai įteikti. Mūsų remėjai Paro_Papus - 20k Silkius - 50k Farny4ka - 15k
 9. 9 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: c4tmom Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4340 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė, gyvenu Alytuje. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat užsiemu fotografija. Esu draugiška, bendraujanti, visalaika ištiesiu pagalbos ranką, nesvarbu ar tai būtų serverio senbuvis ar naujokas. Taip pat esu darbšti, todėl prireikus galiu mesti visas linksmybes ir tuoj pat susiimti į rankas. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Nes, esu aktyvi serveryje tiek jo forume ir discorde, puikiai žinau chat moderatorių taisykles, kadangi turiu šias pareigas ir dabar, todėl manau dėl to sunkumų nekiltų ir puikiai susitvarkyčiau su pareigomis. Taip pat man patinka palaikyti tvarką, todėl bauščiau chat moderatorius kurie nesilaikytų taisyklių bei piknaudžiautų jiems duotom privilegijom. Kadangi man patinka padėti, tai stengčiausi padėti visiems chat moderatoriams ir žaidėjmas, kai jiems kiltų koks nors klausimas. Motyvuočiau kad būtų aktyvūs, linksmi, draugiški serveryje. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus kuriuos įkelčiau į forumą jog tikrai reklamavo ir užtildyčiau 60min už “reklama”
 10. 9 taškų(-ai)
  Sveiki. Taigi po daug laiko sugalvojau padaryti konkursą iš xp fermos! Norint detaliau apžiūrėti fermą. Nueikit /res tp a Reikalavimai norintys dalyvauti konkurse! 1. Paspausti Like ant šios temos! 2. Pasirinkti skaičių 1-100. Anketą : Tavo nick'as žaidime: Pasirinkite skaičių 1 - 100!:
 11. 8 taškų(-ai)
  Sveiki, skelbiame konkursą, per kurį visi galite patobulinti legendinę KRD PvP areną. Prizai: MVP, Legend, Hero Konkurso laikas pratęsiamas! Statyti galite su draugais! Map: spausti čia Įsikelkit "krd" folderį į %appdata%/saves/ paleiskit žaidimą per Singleplayer ir žaidime parašykit /gamemode 1 Anketa: Nick, kurie statė: Nuotraukos: Atsisiuntimo link
 12. 8 taškų(-ai)
  Cia tokia kukli, norejau dar kazkaip pagrazint, bet tng
 13. 8 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Kent01 Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ~1450 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16. Trumpai papasakokite apie save?: Esu Rokas. Man yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu Kaune. Einu į 11-tą klasę. Esu draugiškas, linksmas, padedantis. Dažniausiai savo laisvalaikį praleidžiu lauke su draugais arba žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Neskant šių dalyku aš irgi sportuoju, einu į sporto klubą. Sportu užsiemu jau daugiau nei 3 metai. Prieinant prie mano charakterio savybių tai esu draugiškas, linksmas. Dažnai mėgstu pabendrauti su žmonėm bei pasijuokti. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Nuo 120 iki 300 minučių. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Noriu prisidėti prie serverio gerovės/administracijos, suteikti efektyve pagalbą serverio žaidėjams, tikrinti skundus bei prižiūrėti serverį nuo žaidėjų kurie žaidžia su palengvinančiomis/nelegaliomis programomis. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: 2 kartus. Viena kart išbuvau 1 mėnesį, o kita kart 6 dienas. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Taip. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Įsijungsiu filmavimo programa. Tuomet žaidėja pažymėsiu su /cheat komandą ir pradėsiu filmuot. Įsitikinus jog žaidėjas tikrai naudoja čytus užblokuosiu 20-čiai dienų už cheat naudojimą (/tempban nick laikas priežastis). Prieš baninant žaidėja įspėsiu per /msg kelis kartus, jog turi 10 sekundžių palikti pvp areną, jeigu žaidėjas nepaisys tuomet bus užblokuotas kovojant. Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Iškart perspėsiu per /msg, jog reklamuoti yra draudžiama. Jeigu situacija vėl pasikartos tuomet žaidėjas bus užblokuotas IP-BAN (/banip nick priežastis). Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Palauksiu 48 valandas kol užtildytojas pateiks įrodymus už ką užtildė žaidėją. Jeigu po 48 valandų užtildytojas nebus pateikęs įrodymus tuomet paspausiu mygtuką "Nubaustas" ir atėjęs į serverį užtildytoją įspėsiu (/uztildyti admin ispeti url) už netinkama užtildymą. Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Privačiai pranešiu serverio administracijai. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Iš pradžių nueisiu į rezidencija ir patikrinsiu ar tenais nėra padaryta res apgaulės. Jeigu nebus res apgaulės tuomet žaidėja įspėsiu, jog nefloodintu, bet jeigu pasitaikys toks atvėjis, kad rezidencijoje yra padaryta res apgaulė tuomet pasidarysiu įrodymus ir išjungsiu teleportacija į res'ą (/cm scam rezidencijos pavadinimas), o rezidencijos savininka užblokuosiu 5 dienom už res'o apgaulės (/tempban nick laikas priežastis)
 14. 8 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Giliukas. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2323 XP. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15. Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Edgaras. Esu linksmas, padedantis, draugiškas, mėgstantis tvarką ir niekuomet nepasiduodantis. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Noriu pagelbėti serverio žaidėjams ,kurie nori apsiprasti ir bandyti tapti Chat Moderatoriais. Noriu prižiūrėti chatą ir esant reikalui jį išvalyti. Noriu toliau kilti karjeros laiptais ir pasiekti galutinias pareigas chat srityje. Tačiau svarbiausia ,kad noriu įgyti daug patirties užimant šias pareigas ir smagiai praleisti laiką. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Priklauso ar tai tyčinė reklama ,kai kviečia į tą serverį ar tiesiog ne pilnas IP adresas. Jeigu tai tyčinė reklama ,tai žaidėjas iškart būtų užtildytas (/uztildyti <nick> 60 Reklama). Jeigu netyčinė reklama ,tai įspėčiau tą žaidėją ,jeigu situacija kartotųsi (/uztildyti <nick> 60 Reklama). Bei užtildymo atveju įkelčiau skundą į "Žaidėjų nusiskundimai".
 15. 8 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Res pavadinimas: /res tp Witch ir /res tp oki , du res'ai vien dėl to, nes didelis statinys. Trumpai papasakokite apie statinį?: Taigi, yra be galo daug vietos susidėti savo daiktams, pastatyta ir "atsipalaidavimo" vietelė, praplaukus lava galite rasti ir užslėptą kambariuką kuriame yra virtuvė. Taipogi pastatyta Witch'ų ferma, kur žaidėjai gali ateiti ir galbūt gauti tai ko jiems reikia. Šiam res'ui skyriau tikrai daug laiko ir stengiausi. Statinio foto: https://imgur.com/a/nwGJy9b
 16. 8 taškų(-ai)
  Pačių laimingiausių, Pačių džiaugsmingiausių, Pačių nuostabiausių Naujųjų 2019 metų!
 17. 7 taškų(-ai)
  Svarbu! Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“. TEMOS PAVADINIMAS – nick Būsite atsakingas (–a) už: Pagalbą žaidėjams (helpop ir t.t.) Žaidėjų laikymasi projekto taisyklių (/uztildymoinfo ir t.t.) Reikalavimai BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių ir Chat Moderatorių taisyklių! Serveryje privaloma turėti bent 300xp Serveryje ir forume rašyti su lietuviškomis raidėmis Privalomas discord - būti aktyviam Anketa Jūsų slapyvardis žaidime?: Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Jūsų aktyvumas serveryje?: Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs?: Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją?: Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs?: Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę?: Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ?: Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e vadinantį žaidėją "donoras"?: Jeigu žaidėjas jums parašo, jog jam siųlo serverio paslaugą už tam tikrą serverio valiutą, jūs?:
 18. 7 taškų(-ai)
 19. 7 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Vyzon. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2797. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 metų. Trumpai papasakokite apie save?: Esu vaikinas, gimęs prie Baltijos jūros krantų. Mėgstu išeiti į lauką su draugais. Mėgstu sportuoti, žiūrėti vaizdo įrašus apie sportą, muštynes. Daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Mėgstu pabendrauti su žmonėmis. Esu pajuokaujantis, pakalbantis, ramus vaikinas. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Vidutinis aktyvumas per dieną 448 minutės. Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Mėgstu bausti žaidėjus kurie naudoją palengvinančias programas (keliant į forumą), tad norėčiau pats bausti čyterius. Noriu išmėginti savo jėgas ant Band. Prižiūrėtojo. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Taip esu buvęs. Pirmą kartą išbuvau 25 dienas, antrą kartą išbuvau 11 dienų. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Taip buvau baustas. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Visų pirmą pasidarysiu (/cheat (nick)), nufilmuosiu žaidėją, kad matytusi čytinimas, jeigu jis bus pvp zonoje, tada parašysiu į /msg kad per 15 sekundžių pasišalintu iš PVP, tada užbaninsiu su komandą. /tempban (nick) 21d. cheat. Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Įspėsiu į asmeninę žinute /msg, kad nerašytu kito serverio IP, bet jeigu jis toliau rašinėją IP, tada pasidarau įrodymus, kad reklamavo kitą serverį. /banip (nick) Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Patikrinsiu skundą, atsakysiu į jį, tada su komandą uždėsiu įspėjimą. /uztildyti admin ispeti Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Skubiai pranešiu forume į Pagalbą apie bugą, aprašysiu detaliai. Jeigu į Pagalbą nesuregus, susisieksiu asmeniškai ir pranešiu apie bugą. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinsiu reklamuotą res'ą ar nėrą duobė, jeigu tai res apgaulė, tada pasidarau įrodymus, ir užbaninu /tempban (nick) 5d. res apgaulė.
 20. 7 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: CoN1N Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 745xp Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16m Trumpai papasakokite apie save?: Esu iš mažo miesto užmiesčio, mokausi dešimtoje klasėje, kol kas laisvalaikį leidžiu inirtingai mokydamasis bandomiesiems egzaminams, kuriuos rašysiu už poros dienų , kadangi sudėjau viską paskutiniom dienom visus metus nesimokydamas lietuvių kalbos galite daryti išvadas, kad su ja ir nedraugauju, šiaip laisvalaikį (įprastai) leidžiu prie kompiuterio, progai pasitaikius išlendu į miestą , mėgstu krepšinį, programavimą, matematiką, fizika - šiose srityse ir pasižymiu labiausiai, turiu blogų ir gerų įpročių, tai blogieji būtu: nesimokymas ir tinginavimas, o gerieji: pastabumas ir supratingumas. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Įprastai žaidžiu apie 120-300min (Pastarosiomis dienomis aktyvumas mažesnis, nes intesyviai ruošiuosi bandomiesiems) Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Šiose pareigose turiu patirties, kas liečia pareigas - atlikau gerai, o šiaip mėgstu padėti žaidėjams ir po tiek metų žaidimo norisi aktyvesnės veiklos negu blockų statymas. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Esu buves chat moderatoriumi kelis kartus po mėnesį, esu buves prižiūrėtoju apie 3sav, nušalintas už ne vienoje ir visiškai bereikšmį išsišokimą ir prasta elgesį su administracija. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Esu baustas seniau serveryje už cheat, tai buvo prieš keletą metų. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Isijungsiu filmavimo programą, parašysiu /cheat nick nufilmuosiu žaidėja naudojantį pagalbines programas, jeigu jis yra pvp arenoje parašysiu /msg [nick] Turite 10sec palikti pvp areną. kelis kartus, palauksiu ir užblokuosiu /tempban [nick] 21d cheat/antikb/killaura (Jeigu dėl žaidėjo esu neužtikrintas peržiūrėsiu pasidarytus įrodymus ir tik garantuotas, kad žaidėjas nusižengė užblokuosiu) Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadinimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Ispėsiu į /msg žaidėja, kad neberašytu serverio pavadinimo, jeigu žaidėjo žinutė yra verbalinio tipo užblokuosiu žaidėja ipban už reklamą, bei pasidarysiu įrodymus. Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Skundo rašytojo kaltinimams pasiteisinus neteisingai užtildžiusiam žaidėjau duosiu tildymo ispėjimą (/uztildyti admin ispeti), jeigu žaidėjas vis dar bus užtildyme jį atitildysiu /attildyt [nick] Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Susisieksiu su administracija [Pagalba] skiltyje, buga išsamiai aprašysiu, administracijai paprašysius privačiai parodysiu bugą. (Jeigu tai statynio bugas, kuris turi didelės naudos žaidėjams, pasidarysiu nuotraukas, jas privačiai nusiusiu administracijai nekeldamas niekur ir nugriausiu statynį, kad žaidėjai negalėtu rasti statinio ir naudotis bugu) Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinsiu ar res nėra /res apgaulė, jeigu tai res apgaulė pasidarysiu įrodymus, išjungsiu teleportacija į res /cm scam [res pavadinimas] ir užblokuosiu žaidėją 5d /tempban [nick] 5d Res apgaulė. Jeigu tai nėra res apgaulė nieko nedarysiu.
 21. 7 taškų(-ai)
  Atsisakau kandidatūros, sėkmės visiems!
 22. 7 taškų(-ai)
  Sveiki temos skaitytojai, taigi perstačiau arena visai, nes man ji nei 2 nei 5, patiks ar nepatiks jūms spręst Užtrukau apie 7h pilnai pastatyti tokią areną, duobe palikau paprastą nes jei keltu arena, tai tiesiog ant dabartinės skylės ji pasidarytu, ir būtu kaip duobė į tuos urvus. (Į lentelę šone nekreipkit, tai serveris kuriame stačiau, nes su world editu žymiai lengviau dirbti negu rankelėm.) Nick, kurie statė: Dziongutiz Nuotraukos: https://prnt.sc/mvwb7b https://prnt.sc/mvwczx https://prnt.sc/mvwdyg https://prnt.sc/mvwfrn https://prnt.sc/mvwn6y Atsisiuntimo link https://www.mediafire.com/file/60cpq7qkr76a71x/pvparena.rar/file
 23. 7 taškų(-ai)
  Dažnai gauname nusiskundimus, kad buvo pavogtas, nuhackintas accountas. Todėl turime keletą pasiūlymų, kaip nuo to apsisaugoti. SKYPE nenaudojame, susisiekti galite tik per Pagalba forume. Nenaudokite savo nick/slapyvardžio, kaip slaptažodį. Nenaudokite to pačio slaptažodžio kituose serveriuose. Visur stenkitės naudoti skirtingus slaptažodžius! 99% paskyras pavogia dėl šios priežasties! Praskanuokite savo kompiuterį nuo virusų. Nepriimkite jokių failų iš mūsų/kitų serverio žaidėjų. Niekam nesakykite savo slaptažodžio, net administracijai (gali būti apsimetėlių)! Netikėkite žmonėmis, kad jie jums padarys pinigų, daiktų ir panašiai, kai duosite jiems savo slaptažodį. Jie tiesiog nori iš jūsų išvilioti slaptažodį ir galiausiai liksite be nieko. Jei legali operacinė sistema (windows) pastoviai įsirašynėkite atnaujinimus, kadangi neretai pataiso rimtas saugumo spragas. Jei nelegalūs patys susiraskite internete, kaip tai padaryti kitokiu būdu. Jei jūsų IP statinis, aktyvuokit IP apsaugą.
 24. 6 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Broly Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2006 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Vaidas, esu iš Klaipėdos miesto, tačiau šiuo metu Airijoje. Esu gan draugiškas bet kartais galiu būt griežtas. Visada laikausi duotų taisyklių ar nurodymų. Domiuosi ir pats žaidžiu krepšinį. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Esu buvęs s.cm ir cm, gan patyręs. Tat manau kad susitvarkyčiau su šitom pareigom. Yra noras kažką keisti, daryti kad būtų geriau tiek serverio administracijai, tiek žaidėjams. Žinoma didžiausios problemos kyla kai vyksta įžeidinėjimai ir reklamos bei apgaulės. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Tildau žaidėją 60 min už "reklama", padarau screen shoot'ą, editinu nuotrauką ir užtušuoju ipą, ir tik tada keliu į forumą kad žaidėjas būtų baudžiamas Prižiūrėtojo - banu.
 25. 6 taškų(-ai)
  Kadangi afefaa buvo pašalintas iš Band.Prižiūrėtojo dėl rimtos priežasties, skelbiama atranka į Band.Prižiūrėtojo pareigas. Būsite atsakingas (–a) už: Tvarką serveryje. Skundų tikrinimą. Turėsite komandas /tempban /uztildyti /attildyti /cm scam, /uztildyti admin ispeti, /prefix patvirtinti, bei /kit scm. Reikalavimai BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE! Privalote laikytis visų projekto taisyklių. Anketa Jūsų nick žaidime: Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Trumpai papasakokite apie save?: Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:
 26. 6 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: LithuanianVodka Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 100 +/- Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15 metų. Trumpai papasakokite apie save?: Esu daugybę kartų apie save pasakojęs, tai esu Deividas, man yra kaip ir minėjau antrame punkte 15 metų, esu iš nedidelio miestelio, mokinuosi scriptinti (koduoti), siesiu savo profesiją su informacinėmis technologijomis, šiame serveryje esu nuo 2015m, buvęs cheateris, vėliau prižiūrėtojas. Mėgstu rašyti "Litanijas" arba žaisti su tekstu, jį ištobulinti, pagražinti, padaryti tokį, kuris būtų malonus skaitytojams bei pačiai skaitytojų akims. Kodėl norite tapti forumo moderatorium?: Nes FM reikalauja mažiau laiko negu Prižiūrėtojas, dažnai lankausi forume, išties dažnai, tad manau, jog galėčiau ir mokykloje, ar išvažiavęs atsakyti į papeikimą, jeigu šiam nereikėtų įrodymų, išmanau taisykles puikiausiai, visuomet turiu ką atsakyti, turiu daug idėjų/eventų būtent skirtų forumo veiklai, noriu, jog daugiau žaidėjų imtų naudotis forumu, čia būtų kur ką pažiūrėti, gal kažką atrasti ko galbūt neesa atradę. Padaryti forumą nenuobodžiu, be to, esu priekabus gerąją puse, pastebiu klaidas ir kt. Na, žodžiu šioms pareigoms mano charakterio bruožai - atitinka.
 27. 6 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: Danni Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Šiuo metu 405 (kadangi keliu be privilegijų tai lėtai kylą.) Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Šiuo metu man yra 20 metų. Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprastas vaikinas, draugiškas, bendraujantis, turintis humoro jausmą, seniau į konfliktus žiūrėdavau ne rimtai mėgau į juos veltis, bet kai kada ir tiesiog apeiti juos. Po paskutinio konflikto supratau kad tuo nieko nepasieksiu ir nebekonfliktuoju. Koks jūsų yra vidutinis aktyvumą per dieną (minutėmis)?: Stengsiuosi kad būtų nuo 120 - 300 minučių. Kodėl norite tapti Bandomuoju Prižiūrėtoju (–a)?: Bandomuoju prižiūrėtoju, norių tapti dėl to kad patinką kai serveryje būna tvarka, kai visi žaidėjai bendrauja draugiškai, be jokiu konfliktu (aišku čia yra chat moderatoriu pareiga prižiūrėti kad nebūtų visu įžeidinėjimu/keiksmažodžių ir t.t) bet manau ir prižiūrėtojas turėtu tuo pasirūpinti irgi. Noriu kad žaidėjai galėtų ramiai tarpusavyje pakovoti "pvp arenoje", be jokiu pašaliniu žaidėju su pagalbinėmis programomis, aišku žinau kad jų visu neatsikratysi, bet apmažinti tikrai verta pamėginti. Atpažinti kada žaidėjas naudoja pagalbinė programa gebu vidutiniškai, aišku manau su praktiką šį įgūdi patobulinsiu ir gebėsiu gerai juos atskirti, bet manau be praktikos nieko nepasieksi. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?: Tai esu buvęs chat moderatoriumi 1 mėnesi, iš pareigų atsistatydinau, nes tuo tarpų buvo atsibodęs minecraft. Ar buvote baustas serveryje (nemeluokite)?: Dar neteko būtį baustam. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?: Pirmiausiai įjungių filmavimo programa, kad turėčiau įrodymu, sekantis žingsnis būtų įrašyti žaidėja į /cheat ir surinkus pakankamai įrodymu kurie įrodo kad jis naudoja pagalbinės programas, parašau žaidėjui kad išeitu per 10 sekundžių iš kovos lauko tai yra pvp ir galiausiai užblokuoju žaidėja 21 dienai. (/tempban (nick) 21d Cheat) Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?: Įspėsiu žaidėja jog nereklamuotu, jeigu tai kartojasi tuo metu užblokuoju žaidėja už reklama 21 dienai (/tempban (nick) 21d Reklama) Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?: Jeigu žaidėjas pateikią įrodymus kad buvo piktybiškai užtildytas įspėjimas bus atmestas bet jeigu įrodymuose matosi kad tai buvo pyktibiškas užtildymas, atityldau žaidėja (jeigu jis dar užtildytas) ir žaidėja kuris užtildė nubaudžiu. (/admin ispeti (nick) ) Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?: Nufilmuosiu arba jeigu užtenka ekrano kopijos pasidarau ją ir pranešu serverio administracijai apie jį, jog jie galėtu jį pašalinti kuo greičiau. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?: Patikrinsiu res ar tai nėra apgaulė, jeigu tai nėra apgaulė nieko nedarysiu. (kitų atveju pirmiausiai atšauksiu teleportaciją į residencija su komanda /cm scam (residencijos pavadinimas), kitas žingsnis būtų /tempban (nick) 5d Res apgaulė)
 28. 6 taškų(-ai)
  Sveiki, Chat Moderatorių Direktore tapo Lynnsiee . Linkiu sėkmės!
 29. 6 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: LithuanianVodka Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Labai mažas, 300+/- Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 15 metų. Trumpai papasakokite apie save?: Na, esu Deividas, kaip ir minėta trečiame punkte esu 15 metų. Šiame projekte esu buvęs prižiūrėtojumi, išbuvęs 3 mėn su trupučiu, tad esu ištikimas/patikimas šiam projektui, taip pat didžiąją dalį praleidžiu būtent prie kompiuterio konkrečiau - Minecraft'o. Bandžiau koduoti (scriptinti) keletą savaičių, bet kadangi man buvo per sunku tai ir nustojau tą veiklą toliau tęsti. Šiuo metu viskas ką išmokau per tas keletą scriptinimo savaičių tai koreguoti scriptus. Šiaip mėgstu kurti temas, moku dirbti su Word programa ir ne taip kaip moko per informacines pamokas mokyklose, moku tikrai padaryti įdomesnius/sudėtingesnius užrašus bei visą kitą kas susiję su sudėtingumu naudojantis Word programa. Galiu ir sugebu būti griežtas kai tai yra reikalaujama. Taisykles išmanau puikiausiai, kadangi einant prižiūrėtojo pareigas momentu kai nebuvo išrinktas CMD ir nebuvo paskirtas S.CM teko attildyti už free mute. Iš to papeikimų nesurinkau, nes viską padariau taisyklingai, pagal taisykles. Nemėgstu vadinamų "Narų", žaidėjus vertinu pagal jų galimybes ne pagal jų poziciją serveryje ar turtuose. Atsakingai žiūriu į CMD bei S.CM CM darbus, jų svarbą gebu įvertinti ir atitinkamai elgtis su žmogumi kuris yra motyvuotas CM darbu. Gebu sutarti su žaidėjais bei būti aktyvus serveryje kai to yra reikalaujama. Nedarau žioplų skubotų sprendimų viską apmąstau lėtai, bet teisingu ir protingu nuosprendžiu. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Na, visų pirmą tai noriu pagerinti ir pakeisti buvusio CMD djfogo vietą. Noriu iškelti aukštus reikalavimus patenkant į CM gretas žaidėjams, kad jie CM darbą vertintų taip, kaip buvo vertinama CMD direktoriaus Alfres laiku. Noriu išrinkti tik tuos CM kurie yra to tikrai verti, o ne pildo dėl prefix. Nori į CMD darbą įskiepyti griežtumo, atidumo, taisyklių išmanymo įskiepį. Noriu išbandyti save ir savo darbą CMD, pagerinti serverio padėtį iš CM pusės. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasitelkiant būtent šios taisyklės principu : Draudžiama reklamuoti (kviesti,verbuoti žaidėjus) į kitus serverius ar projektus (IP-Ban + Ban). užtildyčiau reklamerį 60 minučių už reklamą, taip padaryčiau naujokui todėl, jog taisyklėje nėra išimčių nurodančių jog naujokus negalima be įspėjimo užtildyti už reklamą. Naujokų būna ir tokių kurie nori ir žinodami jog bus nubausti už tai ką daro sąmoningai. Jeigu žaidėjas toks reklamos nekartotų žaidėjo neužtildyčiau. Atkreipčiau į žinutės/reklamos sudėti, jei žinutėje yra tiesiogiai šaukiami žaidėjai į jų serverį iškart blokuočiau, jei būtų tokia žinutė kaip "buvau tam s***e servery ir ten nieko gero" tai tik įspėčiau asmenine žinute ir praneščiau, jog už tai gali būti baudžiamas 60 minučių užtildymu. Jei žaidėjo žinutėje būtų reklama, užtildyčiau 60 minučių su priežastimi "Reklama", pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau į skiltį pavadinimu "Žaidėjų nusiskundimai". Tai padarius jeigu prižiūrėtojas būtų prisijungęs parašyčiau į /ac jog užblokuotų šį žaidėją už reklamą. Tiems kurie nežino trumpinių : CM - Chat moderatorius S.CM - Super chat moderatorius CMD - Chat moderatorių direkotorius.
 30. 6 taškų(-ai)
  Anketa: Jūsų nick žaidime: Lynnsiee Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 7928 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Esu draugiška, linksma, suprantanti ir patarianti visose situacijose. Nepatinka kai būna kažkas ne savo vietoje. Esu iš mažo miestelio, lankau gimnaziją. Kaip ir minėjau man 16 metų. Patinka piešti įvairius dalykus. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu suteikti pagalbą serverio žaidėjams, padėti, patarti, pagelbėti ar apsaugoti. Noriu, jog šis serveris klestėtu. Situacijos: Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Įspėčiau žaidėją privačia žinute /msg , jog neįžeidinėtų kito žaidėjo, pasidaryčiau įrodymus kaip įspėju, jeigu nepaiso mano įspėjimo žaidėją užtildyčiau 0-60 min., taipogi po užtildymo pasidaryčiau įrodymus. /uztildyti (nick) 0-60 Įžeidinėjimai Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Žaidėją taipogi įspėčiau privačia žinute /msg bent kelis kartus, kadangi čia nėra tokios griežtos taisyklės, po įspėjimų pasidaryčiau įrodymus, jeigu nepaisytu įspėjimų užtildyčiau žaidėją 0-30 min., taipogi pasidaryčiau įrodymus. /uztildyti (nick) 0-30 Keiksmai Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Įspėčiau žaidėją, jog ne'flood'intų į privačią žinutę /msg , jeigu nepaisytu įspėjimo, žaidėją užtildyčiau 10-30 min., pirmą kartą 10 min , poto pagal situaciją. Po įspėjimo ir užtildymo taipogi pasidarau įrodymus. /uztildyti (nick) 10-30 Flood Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Be jokio įspėjimo užtildyčiau žaidėją 60 min už Administracijos negerbimą, taipogi pasidarau įrodymus. /uztildyti (nick) 60 Administracijos negerbimas Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Nusiųsčiau žaidėjui forumo link'ą kuris būtų nukreiptas į PAGALBĄ, pasakyčiau, jog ten paaiškintu visą situaciją ir ten bus jam suteikta pagalba, nes pati niekuom padėti negalėčiau. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jeigu būtų parašytas papeikimas, reikėtu pateikti įrodymus, įrodymu nepateikus gali gauti įspėjimą, arba būti išmestas iš pareigų.
 31. 6 taškų(-ai)
  Ta prasme ant kiek tu graudus esi, 80% parase "už" yra tavo draugai, zmogus atrodo gerai bet jo tikroji puse yra tikrai ne tokia kaip jiem atrodo. Tokiu autistu kaip tu cm nereikia
 32. 6 taškų(-ai)
  Anketa: Jūsų nick žaidime: Tvixas Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1215 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, mano amžių jau žinote. Gyvenime be mokslų dar palaikau gerą fizinę būklę, sportuoju jau 10 metų. Mėgstu tikslumą, patinka matematika, nes kai supranti dalykus, kurie atrodo neįveikiami, jauti šiokį tokį malonumą. Dar prieš pildant šia anketą, padėjau daugeliui žaidėjų, kartais kai net neturėdvau kada, automatiškai atrašydavau, nes taip esu pripratęs padėti žmonėm,tikslus daugiau mažiau jau pasiekiau (žaidime),reikia kopti aukščiau. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Pradėkime nuo to, kad niekad neturėjau jokiu pareigų šiame projekte, visada budavau kaip žaidėjas/stebėtovas visko iš šono, dauguma situacijų matydavau, kartais neteisingų, bet visviem, jei ir nepasiseks, tai nenusivilsiu, nes čia man pirmas kartas. Projekte žaidžiu ne pirmus metus, aišku dabartinė administracija puikiai tvarkosi su visais sunkumais ir serverio tobulinimu, bet pagalvojau, kodėl nepabandžius prisijungti ir padėti. Situacijos: Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda rimtai įžeidinėti kitą žaidėją?: Pirmiau įspėju žaidėją, jog neįžeidinėtų kito žaidėjo, pasidarau ss kaip įspėjau, jeigu kartojasi, užtildau žaidėją 30-60min (tildyti pagal rimtumą) Poto taip pat pasidarau ss. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Už keiksmus reikia įspėti bent kelis kartus norint užtildyti (ss), o jeigu po įspėjimų vėl keikiasi, žaidėją užtildyti 15-30min. Pasidaryti ss. Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Nieko nedarau, nes pagal taisyklė už floodą galima tildyti perspėjus ir jeigu yra 7 sms. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio prižiūrėtoją, kokių veiksmų imsitės?: Iškarto be įspėjimo užtildau tą žaidėją. (/uztildyti (nick) 60 Administracijos negerbimas) Taipogi pasidarau ss. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas pradeda reklamuoti res apgaulę?: Visų pirma nueinu į reklamuojamą res'a, įsitikinu kad tai res apgaulė ir tik tada užtildau žaidėją 60min, pranešu apie apgaulę S.CM ir pasidarau ss. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jeigu žaidėjas parašytu skundą, reikėtu įkelti įrodymus, jog negaučiau paleikimo.
 33. 5 taškų(-ai)
  Sveiki, mieli žaidėjai, mc.Koridorius.lt Administracija sveikina visus su artėjančiom šventėm ir daro akciją paslaugoms! Tik iki Sausio 1 galėsite visas paslaugas įsigyti: Vip - 1 EUR SuperVip - 2 EUR Mod - 3 EUR Hero - 6 EUR LEGEND - 8 EUR MVP - 12 EUR Pinigų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt) Kreditų gavimas padvigubintas (daugiau info www.sms.koridorius.lt)
 34. 5 taškų(-ai)
  Kas naujo: Atnaujintos frakcijos, ištaisytos frakcijų klaidos, bei naujos frakcijų komandos. Sutvarkyta mob atsiradimas, nuo šios monstrai atsiras naktimis (ne tik iš spawner'ių). Atnaujintos rezidencijos (Ištaisyta /res rt, /res tp klaidos). Bug fix:
 35. 5 taškų(-ai)
  Anketa Jūsų nick žaidime: Speirsas Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3325 bet žinoma vis kylą. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Pijus, žaidime žinomas kaip Speirsas, man yra tryliką metų, gimiau ir augau Panevėžyje. Mano hobis yra žaisti futbolą, bei programuotį. Laisvalaikį dažniausiai praleidžių kieme su draugais arba žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Serveryje jau teko išbandyti chat moderatoriaus pareigas, ir tikrai gan gerai susitvarkiau išbuvau 2 mėn +, ir iki dabar dar esu. Manau esu vėrtas chat moderotoriaus direktorio pareigų, todėl ir bandau savę čia. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidarau įrodymus kaip reklamavo, užtildau aš ji 60 minučių, už reklamą, bei nepamirštu įkelti į foruma jog gautų užblokavimą.
 36. 5 taškų(-ai)
  Atnaujintas /fly Naujas anti-cheat - ar geriau veikia negu prieš tai galite čia Aktyvuotas Spawn Parkour Sutvarkytos Hologramos Aktyvuotas top res, top xp /topres holograma prie /warp pvp Aktyvuoti visi parkourai Optimizuotas serveris Sutvarkyti warp
 37. 5 taškų(-ai)
  Sveiki, mc.koridorius.lt žaidėjai ! Serveryje mane labai nustebino fermos, kaip galima gražiai padaryti vidų, išorę. Tad žaidėjų išradingumas atima žadą , kiekviena ferma savaip unikali! Tad visus fermų savininkus kviečiu pasidalinti nuotraukomis. Savo res'o pavadinimo galite neviešinti!
 38. 5 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: CoN1N Jūsų idėja: Atnaujinti paslaugų rankų sistemą. (Apačioje pavyzdžiai) - pavadinimus galima taip pat keisti (Privilegiju kainos tik patarimui) - Galima pasirinktinai atskirti kai kuriuos rank. Kuo ši idėja naudinga?: Į serverį tikrai pritrauks jaunųjų žaidėjų, bei suteiks idomumo seniesiems, toks atnaujinimas bus unikalus lietuviškuose projektuose. [Brewer] (30d) (Galėtu kainuoti - 6Eur) Komanda /stack - leidžianti stack'inti potion. Galimybė sujunkti potion anvil'e (max 2 potion efektai viename buteliuke) Komanda /speed (Duoda 3min speed 2 - komanda galima naudoti kas 15min) Komanda /strenght (Duoda 3min strenght - komanda galima naudoti kas 15min) /kit brewer (Kas 3d.) [Crafter] (30d) (Galėtu kainuoti - 2Eur) Komanda /craft Komanda /craftblock Komanda /craftpiston (Paima item iš inventoriaus, bei nuskaičiuoja 200$) [Enchanter] (30d) (Galėtu kainuoti - 5Eur) Komanda /enchant - nešiojamas enchanting table Komanda /taisyti (5 kartus per dieną) Komanda /xp (rankoj esančius buteliukus - xp išarto prideda prie tavo levelio) /kit enchanter - 32knygos, 1anvil, 2 protection 3, 2 unbreaking 3 knygos. 6stack xp buteliukų. (Atsiimti kas 3d) [Miner] (30d) (Galėtu kainuoti 10Eur) Komanda /craft Komanda /fire (10min žaidėjas gauną atsparumą ugniai - naudoti kas 30min) Komanda /ec (Atidaro enderchest) Komanda /taisyti (3 kartus per dieną) Komanda /night (10min night vision efekto) Komanda /chunk (Galimybė matyti kiek esame 16x16 plote yra diamond - žaidėjas negali matyti kur jie, bet gali žinoti kiek jų yra) Miner ranko žaidėjas gali gauti kreditu iškąsus kažkokį kiekį blockų. /kit miner - Diamond pickaxe su Fortune IV enchant (Taisyti pickaxe negalima), Silk touch knyga, 3 - haste 2 (10min) potion. (Atsiimti kas 7d) [Builder] (30d) (Galėtu kainuoti 8Eur) Komanda /fly savo rezidencijoje Komanda /dry (Pašalina vandieni bei lavą 5 blocku atstumu - tik rezidencijoje) Komanda /speed (Speed 2 efektas 10min - galima naudoti kas 30min) Komanda /ptime day (Nustato dieną) Builder rank turintis žaidėjas gali kurtis 5 rezidencijas Builder rank turintis žaidėjas gali dėti lavą. /kit Builder - Po 64 visų rūšių medžio rastų,5 stack stiklo, Diamond axe, diamond pickaxe, diamond shovel. (Atsiimti kas 24h) [Fighter] (30d) (Galėtu kainuoti 16Eur) Komanda /pvp Komanda /strenght (strenght 2 efektas 5min - kas 15min) Komanda /speed (speed 2 efektas 5min - kas 15min) Komanda /fire (atsparumas ugniai 5min - kas 15min) Komanda /troll Komanda /stop (Esant safe zonoje negauna knockback) Fighter rank žaidėjai turės privatų /topkill sarašą/lentelę pvp arenoje kurioje gali varžytis su kitais fighter ranko nariais. /kit fighter (Atsiimti kas 2d) Protection 3 unbreaking 3 šalmas Protection 3 unbreaking 3 ankrutinis Protection 3 unbreaking 3 kelnės Protection 3 unbreaking 3 batai Aštrumas 4 unbreaking 3 fire aspect 2 kardas 8 super golden apple, 16 golden apple.
 39. 5 taškų(-ai)
  Chat Moderatorių juodasis sąrašas (Šiame sąraše esantys žaidėjai negali patekti į CM tam tikrą laiką dėl tam tikrų priežasčių) Priežastys: Būnant išmestam iš CM kai dar esama Band.CM (negalioja kaip atsistatydina). (2 savaitės) Pildymas į CM nepraėjus 7 dienom po išėjimo/išmetimo (2 savaitės) Slaptos informacijos platinimas žaidėjam (nuo 2 mėnesių iki Visam, priklauso nuo informacijos slaptumo) Čytinimas (Visam) Bugų naudojimas (Visam) Bandymas piktybiškai išversti CM/CMD (2 mėnesiai) Nepagarbus elgesys su žaidėjais ir administracija (3 mėnesiai) Anketos kopijavimas į CM (2 savaitės) Pastovūs zyzimai, prašymai, maldavimai, kad patikrinčiau anketą į CM (1 savaitė + anketos ištrynimas) Piktnaudžiavimas CM, S.CM komandomis (Nuo 2 mėnesių iki Visam) Po anketos atmetimo galima pildyti vėl tik po savaitės, pildant nepraėjusiam laikui (2 savaitės) Užsiimti nelegalia veikla (Visam) Slapyvardis || Įtraukimo laikotarpis || Priežastis Trild || Visam || Savininko ir Projekto žeminimas VPNOwner || Visam || Naudojimas Žaidimą Palengvinančias Programas qwesto || Visam || Naudojimas Žaidimą Palengvinančias Programas Uralic || Visam || Naudojimas Žaidimą Palengvinančias Programas Article || 2 savaitėms || Anketos pildymas nepraėjus savaitėi yvei || Visam || Užsiimimas nelegalia veikla
 40. 5 taškų(-ai)
  Serverio S.Chat Moderatoriai: Broly (0/3 Serverio Chat Moderatoriai: c4tmom (0/3) Speirsas (0,5/3) Marijus_Ado (0/3) Helsas (0/3) Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 0 įspėjimų. (0/3) Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 1 įspėjimą. (1/3) Chat Mod / S.Chat Moderatorius turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3)
 41. 5 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: Sirh99 Jūsų idėja: Maskuoti slėpti anketas į pareigas. Kaip į CM CMD Priž ir t.t. Kuo ši idėja naudinga?: Žaidėjams nebus galima kopijuoti anketų. Taip atsiras tikrų variantų tinkančių žaidėjų į pareigas. Anketos bus rodomas kad yra parašytos o jų turinys žaidėjams nebus pasiekiamas. Žinoma kartais įmanoma užmatyti kopijuotas anketas. Tačiau galima jas taip perfrazuoti kad nėra akivaizdžiai matomas panašumas. Nauda didžioji būtų tokia kad patekęs žaidėjas į tam tikras pareigas tikrai žinos kaip reikia elgtis situacijose.
 42. 5 taškų(-ai)
  Sveiki, mc.koridorius.lt žaidėjai ! Atėjo laikas pristatyti savo kūrybos statinius – dalyvauti konkurse „Gražiausias serverio statinys 2018“! Prizai I vieta – Legend II vieta – Hero III vieta – Mod Reikalavimai Statinys turi būti pastatytas tik mc.koridorius.lt serveryje! Dalyvauti galite tik vieną kartą! Draudžiama kopijuoti! Leidžiama statyti su draugais, tačiau prizas atiteks tik res'o savininkui. Res'e turi būti įjungta teleportacija, judėjimas, tačiau išjungtas pvp (/res set tp t /res set move t /res set pvp f). Anketą galite užpildyti iki sausio 15 d.. Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti! Anketa Jūsų nick žaidime: Res pavadinimas: Trumpai papasakokite apie statinį?: Statinio foto: Reikalavimai gali būti pildomi/keičiami!
 43. 5 taškų(-ai)
  Serverio Prižiūrėtojas: Alfres Svarbu! Įspėjimų paaiškinimas: Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 0 įspėjimų. (0/3) Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 1 įspėjimą. (1/3) Serverio Bandomasis Prižiūrėtojas turi 2 įspėjimus. (2/3) Pašalintas. (3/3) Prižiūrėtojo taisyklės/informacija: Dėmesio! Bandomasis Prižiūrėtojas privalo naudoti /cheat [nick]! Prižiūrėtojas privalo laikytis visų projekto taisyklių, per dieną privalo pražaisti bent 2h., kasdien peržiūrėti, bent po kelis skundus! Dėl neaktyvumo privalote informuoti www.pagalba.koridorius.lt Pagrindinės komandos: /ban <nick> ir /tempban <nick> 21d. <priezastis>. Bausmės, bei baudimo laikai čia Nebausti žaidėjo, jei jis atrodo, kaip 'palaginęs', kadangi yra minecrafto klaida, kurio metu žaidėjas kartais pakimba ypač po teleportų ar minecraft crash'o metu. Žiūrėti atmestinai į nufilmuotą medžiagą, kurioje matoma, kad galimai Sprintina. Atmestinai žiūrėti į vaizdo medžiaga, kuri yra pagreitinta ar uždėti kiti vaizdo efektai, kurie trugdo ar kurioje žaidėjas atrodo naudojantis killaura bet stovi vietoje. Per /s rašykite tik svarbius pranešimus, kadangi jūsų žinutę matys visas serveris! Negalima baninti atrastų res duobių savininkų, jeigu res nėra reklamuojamas per chat arba privačia žinute žaidime. GRIEŽTAI Draudžiama baudžiant pridėti savo žodžių, kaip "laisvas čyteri" ir panašiai. Prieš baninant žmogų, jei jis yra PvP zonoj 2-3 kartus parašyti į /msg, kad išeitų iš pvp ir palaukt 10 sekundžių, kol išeis. Prieš spaudžiant mygtuką "Nubaustas" privalo jau tas žaidėjas būt nubaustas, bei tikrinti skundus eilės tvarka nuo seniausiai parašyto. Įrodymus privalote turėti, bei pateikti 48 val. nuo ban datos, jei per tą laiką nusikaltęs neparašys skundo, galite ištrinti. Už neteisingą mute parašius žaidėjui skundą - /uztildyti admin ispeti <nick> <url> - įspės žaidėją ir jis negalės tildyt, kol nesutiks su įspėjimu. Gavęs 3 įspėjimus negalės tildyti. Galima banint nebent už masinius free mutinimus! Taisyklės gali būti pildomos/keičiamos!
 44. 5 taškų(-ai)
  Atnaujinimas 2018-12-27 Nauja serverio taisyklė: Už įžeidimus/keiksmus kreipiantis arba kalbant apie serverio Savininką, Forumo Moderatorių, Prižiūrėtojus, Direktorių, S.Chat Mod, Chat Mod tildoma 60 min. be įspėjimo, priežastis „Administracijos Negerbimas“.
 45. 4 taškų(-ai)
  Jūsų nick žaidime: meinis. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18. Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, mano vardas Meinardas, man yra 18 metų. Man patinka dalykai susiję su technologijomis, motociklai labai mane trauke ir neužilgo ketinu laikyti A2 kategoriją. Krepšinis yra neatskiriama mano gyvenimo dalis, visada randu laiko krepšiniui. Mano gerosios savybės būtų: malonus, atsakingas, draugiškas, linksmas, tolerantiškas, padedu bėdoje, jeigu reikia pagalbos stengiuosi padėti kaip galiu. O blogosios tai, kad dažnai keikiuosi, bet tik realybėje. Kodėl norite tapti forumo moderatorium?: Iš tikrųjų jau ilgą laiką norėjau tapti forumo moderatoriumi, nes dar niekada nebuvau užėmęs tokias pareigas. Man visada patinka siekti kiek įmanoma daugiau, o forumo moderatoriaus pareigos būtų manau man kaip tik. Forumo moderatoriaus pareigoms esu tinkamas, nes man patinka prižiūrėti tvarką, apsaugoti forumą nuo kenkėjų bei suteikti pagalbą žaidėjams. Labai dažnai lankausi forume, todėl galėčiau greitai sureaguoti jei kas nors blogą nutiktų.
 46. 4 taškų(-ai)
 47. 4 taškų(-ai)
  Gal butu galima ideti i shopa kazkokiu itin retu ir labai brangiu bloku/ itemu. Pvz: EndPortalas 100K, Drakono galva 200K, EndCrystal 300K ar kazko panasaus. Arba uz 50K Nusiperki kazkokia misija/ uzduoti "Nuzudyt per 5 min 50 snowmanu" nu kazka galima ir idomiau sugalvot kur leist pinigus Arba tarkim uz 500K nusiperki /fly 1 dienai, arba /kit pet irgi 1 dienai
 48. 4 taškų(-ai)
  Anketa: Jūsų nick žaidime: nirro11 Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 916 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Aurimas. Kaip minėjau man yra 14 metų. Esu draugiškas, linksmas, nemėgstu veltis į konfliktus, nemėgstu „padlaižių“ ir pačiam tokiais būti. Mėgstu kritiką. Pastebėjus, kad kažkas negerai netyliu, o išreiškiu savo nuomonę, tačiau ar viešai ar privačiai - čia jau kitas klausimas. Prie kompiuterio praleidžiu visai nemažai laiko per dieną, tai yra apie 1-3h, 4 - 6h, ir panašiai. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu padėti žaidėjams, stebėti chatą ir valyti jį nuo pažeidėjų. Kokie jūsų discord programos kontaktai (nebūtina, bet bus lengviau susisiekti jeigu kažko reikės)?: ᗩurafas#8679 Situacijos: Ką darysite jeigu žaidėjas pradeda keikti kitą žaidėją?: Pirmiausia įspėsiu žaidėją kad nesikeiktų, jeigu keiksmai bus nelabai rimti ir pavieniai įspėsiu dar keletą kartų, o jeigu bus rimtesni keiksmai tada po pirmo įspėjimo tildysiu iki 60 minučių. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e besikeikiantį žaidėją?: Įspėsiu žaidėją dėl keiksmų, jeigu nepaisys ir vėl pradės keiktis tildysiu iki 30 minučių. Už pavienius keiksmus įspėsiu daug kartų. Jeigu žaidėjas parašo 8 vienodas žinutes, kad perka 64 deimantus jūs?: Pirmiausia įspėčiau žaidėją, kad nefloodintų, jeigu nepaisys įspėjimo tildysiu 10 minučių. Jeigu kartosis tildysiu iki 30. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas pradeda įžeidinėti serverio chat moderatorių, kokių veiksmų imsitės?: Atsižvelgsiu į tai, kaip žaidėjas įžeidinėja. Jeigu yra piktai rašoma po Chat Mod'o įspėjimo skirto tam žaidėjui tai tildysiu 60min. už CM negerbimą, bet jeigu įžeidimas labai menkas tai tiesiog įspėsiu žodžiu, nieko nereik čia pult tildyt. Kokių veiksmų imsitės jeigu žaidėjas prašo jūsų pagalbos, kad jis nusipirko paslaugą, bet jau 3-a valanda kaip ji neužsideda?: Pirmiausia paklausiu žaidėjo ar jis gavo dvi atgalines žinutes, o jeigu nebus gavęs tai nukreipsiu į forumo support'ą Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes .....?: Jeigu užtildytas žaidėjas parašys Chat Moderatoriui papeikimą, jis turės pateikti įrodymus kad užtildymas buvo teisingas.
 49. 4 taškų(-ai)
  Patekau i CM, tada buvau dar visiškai žalias, bet tuo momentu, šis žmogus man padėjo, esu labai dėkingas, vienareikšmiškai UŽ
 50. 4 taškų(-ai)
  Kam tu iš vis dar komentuoji? Susigrąžint reputaciją nori, kurią pats susišikai prieš metus ar dvejus, kai forume papeikimus pradėjai rašyt ir po to visokius šūdus kėlinėt? Jau supratau, kad tau sakinys „gauni antrą šansą pasitaisyti“ yra NIEKO vertas, kadangi pats buvau tau jį suteikęs šiame projekte, tačiau vėl parodei savo tikrąjį veidelį. Rašo dabar čia savo nuomonę, kur nei screenshotas yra, nei dar kokie įrodymai. Dabar pildai čia į pareigas, atrodo kad manai jog nėra likusių įrodymų apie tavo seniau pridarytas nesąmones projekte? Jeigu nori - žaisk kaip paprastas žaidėjas ir nerašyk savo nuomonės, kadangi kaip asmenybė projekte esi šiukšlė. Nepradėk verkt, kad tave įžeidinėju ir t.t., tiesiog paskaityk porą kartų, galbūt galvelėj smegenys pradės normaliu ritmu veikt ir pradėsi tikrai normaliai elgtis. Atsiprašau už FREEPOST, tiesiog norėjau apie šį veikėją viešai išsakyti savo nuomonę. Kadangi naujai atėję senbuviai ar naujokai apie jį beveik nieko nežino.
×