Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Mantas7

Nariai
 • Pranešimai

  88
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  5

Mantas7 laimėta diena: Rugsėjis 12

Mantas7 turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

32 Excellent

Apie Mantas7

 • Rankas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai profilio lankytojai

729 profilio peržiūros
 1. Pridusk tiesiog pitūchas vps nedomini su savo mediniu bazaru.
 2. Tapati visas serveris gali apie tavę pasakyt..
 3. Prieš nevykes pacanas keikiesi ir dar tikies pas mariju pakliut kuriam pajibat ant šito servo ;D
 4. Whatever. Neneigsiu, kad su alt paskyra x-rayinau nes čia jau senos naujienos tu net ban komandos neturėjai tuo metu, bet koks tikslas prikišinėti x-ray kai tu mane nubaudei už masini cheatinima? Nusipelniau b-listo? Kaip woxer ir sakė 1/3 šio serverio žaidėjų pagal toki mastymą nusipelno b-list tai ką pradedam visus į b-list dėliot už tai? Nebesiginčysiu su tavim nes tai yra bereikšmiška. Savo taisykles įvedinėji ir nemastai apie serverio gerovę taip ir toliau ir niekas nebežais laukiu @Donatas atsakymo man pajibat ar nujims b-list ar ne noriečiau cheatinti tikrai čia nebazarinčiau galvojau vėl sugrįžti dėl nostalgijos, o nesiginčyti su naujokais kurie turi 0 pagarbos serveriui.
 5. Kažką tu čia painioji jau. 4 kartus ban gavau ant mantas7 ir iš tų 4 banu 3 kartus atbanino Donatas, nes prižiūrėtojai neatsakingai atliko savo darbą ", kai xrayinai accountas buvo Mantas7 ten kur su automine draskiais ir dar su kažkokiu vienu altu" nesimėtyk su mantas7 niekada ne x-rayinau nes ne durnelis esu žinau, kad "banai" komanda turintis žmonės mato kas, kiek ir ką minina. B-list yra dodamas žmonėms kurie mąsiškai kenkia serveriui e.g vitalka3 venom2030. Nežinau kaip tavo mąstymas veikia, bet mano manymu mob-aura savoi fermoi nekenkia serveriui nei kiek nekalbant apie mąsiškai. Žinau kad nepatikau nes nelindau tau į šikną kaip kaikurie veikėjai. Išbaninai manę momentaliai kai fermoje daugiau spawneriu turėjau nei leistina tapati situacija su helsu, o Kjutei davei lengva ispėjimą? Net juokas ima.
 6. Jūsų nick žaidime:mantas7 Administratoriaus nick:Tadassi? Kuo nusikalto?:Free B-list kiek pamenu dvi alt paskyros gavo bana už mob-aura ir už tai b-list duodamas? + su mantas7 nenaudojau. Įrodymai (būtina foto/video):----- P.S Tikiuosi @Donatas nujėme ban komanda nuo tadelio, nes iš jo 0 atsakingumo buvo.
 7. Vėl tu save į klouno vieta statai jau jasnas cheateris esi matosi aura ir kb + @meinis ban tau įrašys už kitų serveriu reklamavimą
 8. Nick žaidime:mantas7 Pažeidėjo nick:MANIAC Kuom nusikalto?:Bhop/Kb/FF Įrodymai(būtina foto/video):
 9. Nick žaidime:mantas7 Pažeidėjo nick:cayderino Kuom nusikalto?:Bhop/Kb/FF Įrodymai(būtina foto/video):
 10. Video nematei?? lukas irgi keitėsi setą+kam tu išviso čia komentuoji kai nei moki nei eini pvp....
×