Jump to content

Miuzore

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

1 Neutral
 1. Kuo ipatingas sis statinis? Ogi tuom, jog nereikia jokio zmogaus, kad jis veiktu!
 2. Nick žaidime: Miuzore Aprašykite bug'ą: /iteminfo komanda duoda ID knygai, bet shopas jos neatpazista. Tas pats buna, kai parasai ? paskutinej eilutej, sugeneruoja teisinga ID bet neleidzia pirkt EDIT: Veikia tai tik tuomet, kada knyga tuscia. Nuotraukos/video:
 3. Taip padaryta, kad neitų dupinti su knygom, taciau paper ir spigot abu yra sutvarkę tą bug'ą. Todėl +1 del šio pasiulymo.
 4. Kyla. Losiu ant 1.12.2.
 5. Paciam tokios problemos, galbut 1.5x chestai mano pilnesni del to. Dazniausiai nutinka, kai paimu item'a is chesto, pastatau viena kopija ir nugriaunu. Pasidaro atskiri stackai.
 6. Jūsų nick žaidime: Miuzore Jūsų idėja: Leisti visiems keisti "pressure" flag'a resuose Kuo ši idėja naudinga?: Atrakina daug redstone naudojimo budu pvz Minigame'uose arba tiesiog namuose. Dabar visi redstone dalykai yra leidziami resuose isskyrus pressure.
 7. Beveik visada yra tp off, taciau galit parasyt man i /msg ir paruosiu zaidima jums. Zaidimo stylius: Pabegimas is kambariu, raktu ieskojimas.
 8. Nick žaidime: Miuzore Aprašykite bug'ą: Ne serverio, bet forumo bug'as. www.discord.koridorius.lt nebegalioja pakvietimas. Padarykit permanent pakvietima, o ne 1 dienai, nesunku gi
 9. Nick žaidime: Miuzore Aprašykite bug'ą: Negalima deti zenklu su simboliu kombinacija, kuri gali buti <- , -> , dazniausiai naudojimos rodyklems. Nuotraukos/video: https://i.imgur.com/BsWBnj0.gifv
×