Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Helsas

Nariai
 • Pranešimai

  87
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  7

Helsas laimėta diena: Gegužė 15

Helsas turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

84 Excellent

3 Sekėjų

Apie Helsas

 • Rankas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai profilio lankytojai

547 profilio peržiūros
 1. Tikrai ne joks ji naras, praeitam wipe padėjo ant kojų atsistot tiesiog už ačiū ;]
 2. Jūsų nick žaidime: Helsas Administratoriaus nick: Tadassi Kuo nusikalto?: Net nežinau kaip tai įvardinti, bet Tadai kodėl scm perspėji išimt spawnerius, bet paprastą žaidėja banini iškart dėl kažkokių 6 spawnerių, aš iš įpročio sudėjau 81 tiek kiek ir telpa maximaliai į vieną fermą juk nedėjau piktybiškai norėdamas viršinti limitą, juk nebuvo koks 162 ar panašiai visiškai iš galvos išėjo jog yra pakeistas limitas, net nesi prižiūrėtojas o jau tokie dalykai vyksta, gavęs ban komanda tu gali visus banint, aišku ten gal aukščiau esančių snaipo ar panašiai negali bet kas susije su chatmodais ir aukščiau tikrai gali, nes juk taisyklės visiems VIENODOS. Įrodymai (būtina foto/video): https://www.part.lt/perziura/a35c2194a2fbd0ebbd52b31f118a758d296.jpg https://www.part.lt/perziura/cadd1772b65a1f7abfcc8edb97b94664879.jpg
 3. Žinai ką tu gali padaryt? Palikt šitą projektą pakankamai čia prisivaidenai.
 4. Kur nereikia tai įkiši nosį, o kur įžeidinėja per /skelbimą tau 0 emocijų nes gi čia tavo draugelis, tai vat gal mano tokia pati situaciją buvo aš per discordą irgi galbūt su Trildu kalbėjau?
 5. tai mastyk logiškai administratoriau, kiek jis tos mėsos gali suvalgyt? Vienas užpildo 4 barus jei neklystu...
 6. Pridūrsiu jog Niferai Trildas pasakė jog leido man rašyti tokį tekstą.
 7. Jos pačios įrodymuose matosi jog ji nėra labai užsiėmusi, ir tiesiog stovėjo /warp pvp visa laika į /msg nieks nieko neklausia tai galėjo paimt ir parašyt o ne savo nuomonę užtildyt.
 8. Skyrk 2 personas yra Trildas ir yra Helsas, jei jau taip bent vieną mano žodį pasakyta atsiūsk į čia.
 9. Juokauti galime kiek norim, ne kalėjime esam kaip ir minėjau čia galėjai labiau į situaciją pasigilint.
 10. Tai kas iš tų tavo įrodymų galėjai net nekelt aš tapatį esu įkėles, tu skaityk kas yra rašoma papeikime, dabar aš tau paaiškinsiu situacija. Jeigu būtų buvę viešinimas apie tavę taip tu nieko neklausus tildai, bet dabar žiūrėk nebuvo papraščiau parašyt Trildui ir paklaust ar jam tai nepatinka ar jis nori kad užtildytum ar galų gale jis man to neleido rašyt, nes kaip ir iš dalies jis pagal tave buvo nukentėjas nes jo nuotrauką norėjau viešint, nors pats Trildas teige jog jam tai netrugdė kai aš parašiau. Bereikalingai papeikimą užsitarnavai nes į šia situaciją pažiūrėjai pro pirštus..
 11. Jūsų nick žaidime: Helsas Chat Moderatoriaus nick: Nifera Kuo Chat Moderatorius nusikalto?: Aš apšalęs esu po tavo tokių tildymų, pradėkime nuo to jog chate matosi kaip mes juokaujame su Trildu DRAUGIŠKAI, antras dalykas aš jokios nuotraukos jo neturiu nors ir rašiau, bet juk tai buvo juokai, trečias dalykas kiek žinau jis pats turi /užtildyti komandą ir puikiai moka ja naudotis, todėl nemanau jog reikėjo ten tavo tildymo ir jis TO NET NEPRAŠĖ TAVĘS aš suprasčiau jeigu jis būtų į /msg parašęs tau jog užtildytum manę nes paviešinsiu dar jo nuotrauką ar kažką panašaus, bet taip nebuvo nes aš jo discorde net paklausiau ar jis tavęs prašė tildyti ir ATSAKYMAS BUVO AIŠKUS NEPRAŠIAU! Tai kaip suprantu nebegalima čia public chate juokaut su hebra? Dabar net nesakykit jog reikėjo rašyt į /msg nes koks tada tikslas juokaut /msg chate kai mes abu tik matysim Dabar patarimas jums visiems netildykit jeigu nežinot situacijos pilnai nes taip nesidaro. Screenshotai ne iš manęs nes ėjau pvp ir net nepastebėjau kaip buvau užtildytas nes chatas nusislinko labai greitai. Įrodymus įkelsiu iš eilės ir juose kuo puikiausiai matysis viskas! ;] Nebuvo papraščiau paklaust pas Trildą ar tai nepatiko jam ka rašiau ? Mastyk galva juk ji tam ir yra duota. Ai dar pridūrsiu jog pats nukentėjas šiuos screenshotus man padarė t.y Trild Įrodymai (BŪTINA tik nuotrauka): 1. https://www.part.lt/perziura/67237fc00abd1d10d7414b4f15789668665.png 2. https://www.part.lt/perziura/9fd7162e247fad8a4b0099cf2f669c6c645.png 3. https://www.part.lt/perziura/18e3e4152c11e5aa2d0f950c5f897821166.png 4. https://www.part.lt/perziura/1e7d4ef00dcfb31131e2784e33b5427e717.png
 12. Nick žaidime: Helsas Aprašykite bug'ą: Pastrigau sienoje, ir jau nepirmą kartą taip nutinka. Nuotraukos/video:
 13. Arba tiesiog neaktyvius išmetyt ir surinkt naujus.
×