Jump to content

Helsas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Helsas laimėta diena: Liepa 30

Helsas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

11 Good

1 Follower

 1. kodėl turi būt atmesta? Manau, kad tikrai jie turėjo pokalbį apie antra prižiūrėtoja ir manau sprendžia.
 2. Anketa Jūsų nick žaidime: Helsas Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Apie 800 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 Trumpai papasakokite apie save?: Ka galiu pasakyt esu vardu Erikas, gyvenu Alytuje, sportuoju ilgą laiką, esu draugiškas, beabėjo linksmas. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Tiesiog nesiruošiau vis dar sugrįžt, bet pastebėjau jog tikrai normali susirinko komanda chat moderatorių tai kodėl gi ir man neprisidėjus. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Perspėsiu žaidėją daug kartų, ir tik tuo atvėju tildysiu jeigu ignoruos mane ir toliau PIKTYBIŠKAI keiksis. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Taip pat įspėsiu žaidėją daug kartų, ir tik tuo atvėju tildysiu jeigu ignoruos mane ir toliau įžeidinės. Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Visiškai nieko nedarau toliau adixajų, nebent tai viršins 7 žinutes ar daugiau perspėsiu žaidėją į /msg toliau tesiantis užtildysiu. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Užtildysiu žaidėją 60minučių, paskelbsiu jog niekas neitų ten, pasidaręs įrodymus įkelsiu į forumą. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Man užtildžius žaidėją jis gali supykt ir nusiscrenshotines tik tą vietą kur matysis mano mute jam, įkelti į forumą kaip [Free mute] ir gausiu 1 įspėjimą neturėdamas įrodymų, 3 įspėjimai ir teks palikti savo pareigas.
 3. Didelis Prieš, visiškai nedraugiškas žmogus su savo draugeliu nuo manes nuneše keleta milijonų, na ne jis , bet po keletos minučių pinigai atsirado pas jį tai logiška, jog buvo draugai. Dabar kaip ir visuomet prasidės milijonas atmazų.
 4. Anekta. Jūsų slapyvardis žaidime: Helsas Kokį skaičių renkatės (1-10): 10
 5. AntiCheat

  Tai tuomet aš nesuprantu koks turi būt užimtas, kad neįmanoma prisijungti į savaite kartą ir patikrinti forumą?
 6. AntiCheat

  Tai logiška manau, kad būtų padaryta atranka, bet prižiūrėtojo aktyvo nesimato nei žaidime nei forume.
 7. AntiCheat

  Bet niekas nerenka.
 8. AntiCheat

  Jūsų nick žaidime: Helsas Jūsų idėja: Aš manau, anticheateriams kurie filmuoja ir kelia cheatus į forumą galima būtų suteikti ban privilegiją, nors ir 1 ar 2 aktyviems žaidėjams. Kuo ši idėja naudinga?: Manau tikrai būtų 10x kartų sumažinti šiame serveryje cheateriai, nes sukėles esu į foruma prieš keleta dienų ir jie vis dar neišbaninti, ir toliau siaučia pvp arenoje. Taip pat palengvintų darbą prižiūrėtojui.
 9. PVP EVENT!

  Sugalvojau, kad reiktų surengti pvp eventą, kuris būtų 2x2. Taisyklės būtų tokios [NO CHEAT] Ka jums reikia padaryti norint dalyvaut: 1. Jūsų vardas žaidime ir jūsų komandos nario 2. Jūsų komandos pavadinimas. 3. Paspausi +rep ;o Itemus reikia turėti savo, tai būtų Max setas, max kardas, 3 op apple, 10 golden apple, aišku strenght ir speed potions. PRIZAI: 1 Vieta - 120k 2 Vieta - 96 Op apple 3 Vieta - 10k P.s jai susirinktų komandos greitu metu, tuomet greitu metu šis eventas ir įvyktų. KOMANDOS 1 - Anti Cheat [Helsas ir Durtymaker] 2 - Heisenberg [NaglisMain ir Paro_Papus] 3 - Čipolinai [arijus31 ir RyzasAkmuo] 4 - Krakatuzai [Speiras ir Article] 5 - Abra Kadabra [Tvajamoce ir JackDaniels] 6 - TikTok [lepurele ir Lithuanica] Kovos: Anti Cheat Vs TikTok [AntiCheat Win] Čipolinai Vs 420 [420 Win] Heisenberg Vs Krakatuzai [Krakatuzai Win] Finalai: Finale susitiko Krakatuzai Vs AntiCheat Po sunkios kovos AntiCheat iškovoja pergalę, ačiū tiems kurie dalyvavot ;] Prizai įteikti. Mūsų remėjai Paro_Papus - 20k Silkius - 50k Farny4ka - 15k
 10. Sveikučiai, norit į geriausia factioną šiame serveryje? Rašom /msg Helsas Norint patekti pas mus, tereikia nenaudoti čytų. Privalumas turėti bent 100xp pažįstamiems ar senbuviams galima ir be xp.
×