Jump to content

Alfres

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  103
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  19

Alfres laimėta diena: Liepa 22

Alfres turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

125 Excellent

Apie Alfres

 • Gimtadienis 2000.11.11

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

2.656 profilio peržiūros
 1. Pats labai suaugęs? Tiesiog naujokas serveryje amžius nieko nereiškia, kadangi CMD kadaise buvusi, buvo 12-os metų, ir puikiai atliko savo darbą.
 2. Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Alfres Koks jūsų vardas? Deividas Kiek jums metų? 18 Kokiame mieste gyvenate? Vilniuje. Kokie yra jūsų pomėgiai? Ieškoti veiklos su draugais, ieškoti nuotykių ant savo šiknos, t.y momentais gerokai prisigerti:( Ar turite brolių ar sesių? Ne neturiu. Ar turite kokį nors augintinį? Turiu šunį. Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Skorpionas. Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Dažniausiai tai rusiški atlikėjai. Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Work out. Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? Tiesa pasakius jokius, vos laiko užtenka ant koridoriaus. Apibūdinkite savo charakterį:Sunku jį apibųdinti, manau jis yra vienas iš sunkiausių Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis?Buvo, bet jau nelošia, tai buvo Dėdė DFDavid. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Manau, kad daug ko pasiekti, nebūtų eiliniu žmogumi šitame pasaulyje, kuris nieko po savęs nepaliko. Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Nuo 2012 metų, esu senbuvis. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Manau kad jau jokie, buvau kelis kartus prižiūrėtojų, prižiūrėtojų direktoriumi, CM Direktoriumi, kelis kartus CM ir SCM.
 3. Nemažai tuščių vietų, kur galima būtų daug ko pridėti, patublinti namukus, bei dar kažka pakeisti, o šiaip idėja nebloga.
 4. Šaunu jog vėl atgijo 1v1 kovos, rodote gerą pavyzdį, kad be čytų kuo smagiau kovoti.
 5. Siūlau tiesiog, palikti širdele, bei “Thanks” +rep emocija ir -rep pridėti, nes to reakcijos kaip ir nelabai reikalingos.
 6. Jūsų slapyvardis žaidime : Alfres Ar nenaudojate cheat, ir suprantate, jog panaudojus galite būti baudžiami: Aišku kad naudoju, baudžiamas nebusiu. Ar sutinkate, būti filmuojamam event kovos metu: Pats filmuosiu.
 7. Dar ne žiema, sniego nėra, žaidėjai spės ateiti ir išeiti iš serverio per tą laiką, paskubėjote šiek tiek manau.
 8. Sveiki visi, man irgi malonu Kaimieti labuka, seniai matytas
 9. Neblogi atnaujinimai, tik manau jog dar reikėtų prie to papuošti serverio spawn'ą kaip nors
 10. Padarytai man koki nors žavinga? Viska kaip mėgstu, ant background mergytė kokia, ar šiaip kažka gražaus ir meniško ir užrašas "Prižiūrėtojas"
 11. Sveikas Karoli, sėkmės žaidime
 12. Malonu Karoli, sėkmės žaidime
 13. Reikės tavo statinį jaučiu vietoj spawno įstatyti, man labai patiko, ir blockai su stilium visai kitokie nei dabartinių builderių, taip viskas meniška. Jeigu rimtai kalbant, statant kaskart žmogus tobulėja ir kiekviena eilinį sykį įgudžiai gerėja, todėl neapleisk rankų ir sėkmės !
 14. First1

  Labadiena, labai malonu susipažinti Sauliau, vadink mane Amigo.
 15. Aš ir dabar jį žiūriu kartais :DD gal 100 kartų peržiūrėtojas jis jau, vistiek įdomu.. ahh buvo laikai.
×