Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

2 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 18

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Alfres

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  26

Alfres veikla

 1. Nick žaidime:Alfres Aprašykite bug'ą:/xp dingsta 3 diena iš eilės, tai ne “kas menesi rr” pastoviai po serverio perkrovimo, bei jeigu kas mėnesi xp atsinaujins, kaip žaidėjai be paslaugos galės sukaupti ant /prefix, /f create /tab? Biški nesąmonių jau prigalvojot.. Nuotraukos/video:
 2. /topkills

  Jūsų nick žaidime:Alfres Jūsų idėja:Įdėti atgal į serverį, kaip buvo kadaise /topkills. Kuo ši idėja naudinga?:Žaidėjai galės konkuruoti kovodami, pvp taps daugiau populeresnis.
 3. KONKURSAS!

  @Helsas tavimi nurodyta event pabaigos data, jau praejo, o išrinktų nugalėtojų nesimato. Kada planuoji pabaigti konkursą?
 4. Nick žaidime:Alfres Aprašykite bug'ą:kasdien ryte prisijungęs, arba po rr, pastebiu kad turiu arba 10 arba mažiau xp, nežinau kaip pas kitus, bet reikia taisyti, nes seniausiai turėčiau bent jau 500xp ir galėčiau frakcija sukūrti, o dabar neaišku kas vyksta Nuotraukos/video:
 5. Siūlau sumažinti melion kainas bent jau iki 64 už stack, idealiausiai būtų išvis už 32$ parduot, nes kuo sunkiau gauti pinigus, tuo įdomiau lošti.
 6. Visiškai už, tiesiog padaryti kad neaugtų išvis gėlės 2x2 plote, nes daug apgaulių, ekonomika eina blogyn ir per pralaimėjimus būna nemažai freemute.
 7. Visiškai už, tiesiog padaryti kad neaugtų išvis gėlės 2x2 plote, nes daug apgaulių, ekonomika eina blogyn ir per pralaimėjimus būna nemažai freemute.
 8. Negeriau nusipirkti IP apsaugą savo accountui? Daug patogiau bus.
 9. KONKURSAS!

  Tikriausiai turi žinoti, jog dabar wipe, o konkursą nebaigei, todėl turėsi vistiek jį pabaigti ir išdalinti prizus.
 10. nepraejo net visos savaitės, kas pasakė mėnesiais? Pagal rašybą matau kad vos ant 4-o pakeli 8-oje klasėje sedėdamas, už keiksmus ir free papeikimų rašymus, būsi išbanintas iš forumo, bei žiūrėk žaidime atsargiau, stebėsiu dažnokai tave;)
 11. Kai prižiūrėtojas yra išvykęs, nėra namuose, jis negali pateikti įrodymų iki kol negrįš namo,ar galvoji aš turiu video su čytais su savim diskuose nešiot ir laukt kol kažkas papeikimą parašys? :DD ar kai tu sergi, neeini į mokyklą, 1-2 savaites, mokytoja kasdien tau dvejetus rašo, nes agi “neatsiskaitei” už kažką? Galvok su logiką “homo neanderthalesis”. Kitaip tave tikrai nepavadinsiu (ką reiškia gali pagooglint). “koks tau cia melagingas pranesimas jei zmogus tik prase irodymu uz ka gavo ban.” - atsakymas. Kai žmogus tik paklausia, nebaudžiama, kai žmogus meluoja, kad nečytino ir stovėjo tik “/warp pvp” o iš tikrųjų čytino, ir prašo nubausti prižiūrėtoją, taip bandydamas nuversti, tai yra du skirtingi dalykai.
 12. Štai tau ir įrodymai, daugiau neverk čia rašydamas papeikimus. Baninu ne iškart, o pagavęs visus, nes gi po vieno bano iškart visi bėgate į savo namelius muhomorus valgyt, o man išėjus toliau čytinate, verkiate taisyklės blogos, į save žiūrėkit, nečytinkit neturėsit problemų, nečytino stovėjo /warp pvp :DD Už melagingus visiškai skundus, forumo moderatorius privalės 5 forumo įspėjimus uždėti (ne man, kaip komentavo vienas iš jūsų čytinimo erelių 12 mečių kompanijos. Su pagarba - Alfres.
 13. Įrodymus pateiksiu savaitei bėgant, kadangi esu užsiemęs.
 14. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 15. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 16. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 17. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 18. Pranešk kur yra res, atrakinsiu chest, ir tada nubausiu žaidėją.
 19. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 20. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 21. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 22. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 23. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 24. Teleportacija išjungta į tavo resą, įjunk teleportacija ir susisek asmeniškai serveryje.
 25. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
×