Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
parufka15
2
meroter
3
tvajamoce
4
mantas7
5
d3v1lman1ac
6
easi
7
alzheimer

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

7 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 35

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Marcoso

Nariai
 • Pranešimai

  1
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

-3 Poor

Apie Marcoso

 • Rankas
  Naujokas
 1. Nu teip teip,bet ar patvirtino tavo pasiulyma del xp tie ipban
 2. Rubchik kada mano setai kuriuos nupisai?
 3. Seni aš gale buvau u ž j o tu neįskaitai? Aš jums sakiau kad nečytinu jomajo + aš neyurėjau seto jokio aš kaip ir dažniausiai invis pot str pot ir speed pot aš pribėgau ir jis buvo one tap jį nupisau ir mane tas dazaki nupiso. Manęs veiksme net nesimato hebra
 4. Seni Aš buvau su invis pot be seto ir su potais tsg. tie du lopai tavę kapojo aš pribėgau tavę nupisau ir pats momentaliai kritau. nx čia aš reikalingas? kur /cheat Dazaki . Tu eik į lauką pakvėpuok tau jau akys nuo to ekrano raudonos. Man Aurafas pasakė kad jei dar čytinsiu būsiu Black liste tu galvoji aš čytinčiau su tokiais bispridielais? Prasičiuhink seni.
 5. Jūsų nick žaidime:vitalka3 Pažeidėjo nick žaidime:MINECRAFT Kuom nusikalto?:Bhop kb aura Įrodymai (Foto/video) Būtina:
 6. Jūsų nick žaidime: Ganjamanas Pažeidėjo nick: vitalka1 Kuo nusikalto?:Nuolatinis freemute vien tik man, tiesiog reikalauju kad atimtumete is sio zaidejo /uztildyti komanda Įrodymai (būtina foto/video):https://imgur.com/a/BXuzHW6 https://imgur.com/a/lH7kJyR . Tiesiog nebegaliu man nervai nebelaiko, kaip tik iseinu afk vel gristu ir bunu uztildytas nuo vitalka1 zaidejo Manau tikrai turetumete pasirupinti del jo /uztildyti komandos ir ja atimti,c4tmom gali patvirtinti kad jam i discord rases esu ne viena ir ne du kartus del sio zaidejo nusizengimo.
 7. Jūsų nick žaidime: Ganjamanas Pažeidėjo nick: Markeris Kuo nusikalto?: killaura Įrodymai (būtina foto/video):
 8. Kas vaikeli pats freemutini tik kai prisijungiu arba tu prisijungi pamatysi busi pats ikeltas
 9. Jūsų nick žaidime: Marcoso Pažeidėjo nick: Pulsator Kuo nusikalto?: Free mute Įrodymai (būtina foto/video):https://imgur.com/OYH41xY
×