Jump to content

Neziniukas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  138
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Neziniukas laimėta diena: Vasaris 28

Neziniukas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

73 Excellent

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

986 profilio peržiūros
 1. Kažkas begėdiškai mane iškickino iš serverio ir ,žinoma, po šito i serverį nebegalėjau prisijunkti apie 20 min.
 2. Jūsų muzikinis skonis yra tesiog... mmmm Reikės ir mums vėl kada nueit
 3. Resas atiduotas, eventas nebus rengiamas
 4. Ačiu, sužiurėsim kur buvo klaidos ir kitą savaitę bus jau kitoks.
 5. O kiek meiles iš žaidėjų vėliau buvo
 6. Sveiki, pastaruoju metu serveryje nuobodžiauju, taigi nusprendžiau surengti pvp eventą INFORMACIJA: Viskas vyks mano statytoje arenoje /res tp BadVibes (pav. gali keistis) Vasario 2d. į vakarą (19:00-21:00 valandom) . Susirinkę žaidėjai bus paskirstyti į dvi komandas (KOMANDOMS BUS NAUDOJAMI /FC) vienos komandos lyderis busiu aš, kitos LithuanianVodka. Arenoje kausis dvi komandos iki vienos išlikomo. Laimėjusiai komandai atitenka prizas (kuris priklausys nuo susirinkusių žmonių skaičiaus, apie 100-300k LAIMĖJUSIAI komandai) PASTABA: Max setą ir kovai naudojamus daiktus turėsite atsinešti patys!!! (Jeigu visiškai neturėsite daiktu pasistengsime jums padeti), arenoje galėsite gauti ender perlus, bei žalą darančius potions. TAISYKLĖS: 1. IŠ ARENOS RIBŲ IŠEITI YRA DRAUDŽIAMA 2.NAUDOTI ŽAIDIMĄ PALENGVINANČIAS PROGRAMAS DRAUDŽIAMA 3.DRAUDŽIAMA NEKLAUSYTI/MEGINTI PAKENKTI TIEK EVENTUI TIEK JO ORGANIZATORIUI. P.S: TAISYKLĖS IR INFORMACIJA DAR KEISIS, JEIGU TURESITE KOKIŲ KLAUSYMŲ PARASYKITE ASMENINĘ ŽINUTĘ ŽAIDIME. TAIP PAT JEIGU TURITE KOKIŲ PATARIMŲ DĖL ŠIO EVENT NORĖČIAU JOG PARAŠYTUMĖT ŽAIDIME.
 7. Tavęs ir nuturėtų numesti nuo pet kadangi esi sunkus ir patogiai atsisėdi . Kad ir koki pet naudosi žaidėjai gali tau įtrenkti.
 8. Ačiū visiems kurie man pagalbėjo ar bet kaip prisidėjo prie mano statinio . Taipat dėkoju savininkei už surengtą tokį šaunų konkursą, labai tikiuosi jis nebus paskutinis.
 9. Gerai melavau as jums... neturiu to pyrago recepto :((
 10. Jūsų nick žaidime: Neziniukas Res pavadinimas: /res tp BadVibes (sujunktas su kitu resu) Trumpai papasakokite apie statinį?: Kai emuosi kokio projekto/darbelio serveryje visada pagalvoju kuom jisai būtų naudingas man ir kitiems žaidėjams. Girdėjau daug snekų jog būtų reikalinga nauja pvp arena taigi pamaniau jog galiu pamėginti tokią pastatyti. Darbo tikrai daug buvo įdėta taigi manau jums ji patiks. Beto labai dėkoju FlamingFury, nuostabus žmogus turintis daug įdėju... Netik prisidėjo prie statymo, bet ir parėmė finansiškai ir šeip ačiū vistiems kurie kažkaip pagelbėjo prie šio mano darbelio. Statinį galite apžiūrėti iš nuotraukų arba apsilankę serveryje Statinio foto: https://imgur.com/a/X8dqhLQ
 11. Gal kam pyrago recepto?
×