Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
namioks
2
krooss
3
adviser

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 23

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Neziniukas

Nariai
 • Pranešimai

  144
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  4

Neziniukas laimėta diena: Vasaris 28 2019

Neziniukas turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

47 Excellent

Apie Neziniukas

 • Rankas
  Forumo asas
 1. Jūsų muzikinis skonis yra tesiog... mmmm Reikės ir mums vėl kada nueit
 2. Resas atiduotas, eventas nebus rengiamas
 3. Ačiu, sužiurėsim kur buvo klaidos ir kitą savaitę bus jau kitoks.
 4. Sveiki, pastaruoju metu serveryje nuobodžiauju, taigi nusprendžiau surengti pvp eventą INFORMACIJA: Viskas vyks mano statytoje arenoje /res tp BadVibes (pav. gali keistis) Vasario 2d. į vakarą (19:00-21:00 valandom) . Susirinkę žaidėjai bus paskirstyti į dvi komandas (KOMANDOMS BUS NAUDOJAMI /FC) vienos komandos lyderis busiu aš, kitos LithuanianVodka. Arenoje kausis dvi komandos iki vienos išlikomo. Laimėjusiai komandai atitenka prizas (kuris priklausys nuo susirinkusių žmonių skaičiaus, apie 100-300k LAIMĖJUSIAI komandai) PASTABA: Max setą ir kovai naudojamus daiktus turėsite atsinešti patys!!! (Jeigu visiškai neturėsite daiktu pasistengsime jums padeti), arenoje galėsite gauti ender perlus, bei žalą darančius potions. TAISYKLĖS: 1. IŠ ARENOS RIBŲ IŠEITI YRA DRAUDŽIAMA 2.NAUDOTI ŽAIDIMĄ PALENGVINANČIAS PROGRAMAS DRAUDŽIAMA 3.DRAUDŽIAMA NEKLAUSYTI/MEGINTI PAKENKTI TIEK EVENTUI TIEK JO ORGANIZATORIUI. P.S: TAISYKLĖS IR INFORMACIJA DAR KEISIS, JEIGU TURESITE KOKIŲ KLAUSYMŲ PARASYKITE ASMENINĘ ŽINUTĘ ŽAIDIME. TAIP PAT JEIGU TURITE KOKIŲ PATARIMŲ DĖL ŠIO EVENT NORĖČIAU JOG PARAŠYTUMĖT ŽAIDIME.
 5. Ačiū visiems kurie man pagalbėjo ar bet kaip prisidėjo prie mano statinio . Taipat dėkoju savininkei už surengtą tokį šaunų konkursą, labai tikiuosi jis nebus paskutinis.
 6. Gerai melavau as jums... neturiu to pyrago recepto :((
 7. Jūsų nick žaidime: Neziniukas Res pavadinimas: /res tp BadVibes (sujunktas su kitu resu) Trumpai papasakokite apie statinį?: Kai emuosi kokio projekto/darbelio serveryje visada pagalvoju kuom jisai būtų naudingas man ir kitiems žaidėjams. Girdėjau daug snekų jog būtų reikalinga nauja pvp arena taigi pamaniau jog galiu pamėginti tokią pastatyti. Darbo tikrai daug buvo įdėta taigi manau jums ji patiks. Beto labai dėkoju FlamingFury, nuostabus žmogus turintis daug įdėju... Netik prisidėjo prie statymo, bet ir parėmė finansiškai ir šeip ačiū vistiems kurie kažkaip pagelbėjo prie šio mano darbelio. Statinį galite apžiūrėti iš nuotraukų arba apsilankę serveryje Statinio foto: https://imgur.com/a/X8dqhLQ
×