Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
marijus_ado
2
kane
3
lasara
4
lasara69
5
lasara699
6
clover
7
_lapinas_

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

7 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 22

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Uolas

Nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

Uolas laimėta diena: Vasaris 26

Uolas turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

-3 Poor

Apie Uolas

 • Rankas
  Naujokas
 • Gimtadienis 2002.06.19
 1. Labas Tadassi, Norėčiau pasiūlyti kažka padaryti su lankais. Pvz: Šaudymas iš tolo į taikinius, Šaudymas 1x1 su kliūtimis ir t.t.
 2. Koks yra jūsų slapyvardis žaidime? Uolas. Koks jūsų vardas? Paulius. Kiek jums metų? 17. Kokiame mieste gyvenate? Vilniuje. Kokie yra jūsų pomėgiai? Mėgstu groti pianinu, bei leisti laika su draugais! Ar turite brolių ar sesių? Turiu brolį kuriam neseniai suėjo dvidešimt metų. Ar turite kokį nors augintinį? Taip, turiu labai agresyvu šunį, bet kartais ir labai draugiškas ;D. Koks yra jūsų zodiako ženklas:? Dvyniai Mėgstamiausios muzikos/filmo žanrai: Labai mėgstu veiksmo filmus. Kokia sporto šaka jums labiausiai patinka? Dievinu futbolą ir krepšinį. Kokius dar žaidimus žaidžiate be minecraft? Aš dievinu League of legends, SAMP, CS;GO bei kartais pažaidžiu Terraria. Apibūdinkite savo charakterį: Jautrus bei geraširdis. Ar turite žaidime autoritetą? Jei taip, tai kas jis? Na gaila, bet neturiu. Kokie yra jūsų tikslai gyvenime? Mano tikslai gyvenime yra siekti savo visų svajonių, susipažinti su kuo daugiau žmonių ir mirti laimingam. Nuo kada ir kiek laiko jau žaidžiate mūsų projekte? Aš koridoriu žaidžiu jau nuo 2017 metų, buvau padares pertrauka 2018 pabaigoje ir neseniai sugryžau. Kokie yra Jūsų tikslai žaidime? Susipažinti su dauguma žaidėjų, padėti daugumai žaidėju, bei gauti jų pasitikėjima manimi. Jūsų nuotrauka: Jei labiau susipažintūmėme numesčiau nuotrauka, dabar labai viešintis nenoriu :P.
 3. Jeigu įkeltas "ne į temą" tai ko jūs taip varot ? Šeip labai linksmas žaidimas!
 4. Jų mažėja, nes šis serveris yra įdomus ir tuo pačiu lengva third-party use naudojimo vieta. Dauguma išeina, nes jie gauna banus ant kiekvieno ju acc dėl cheatinimo, o didelė problema yra, kad šis serveris neturi gero anticheat'o todėl dauguma cheatina. Aš nežinau, čia yra mano nuomonė, jau yra kaip yra.
 5. Jūsų nick žaidime: Uolas Jūsų idėja: Bano prailginimas nuo 20dienų iki 2-3 mėn. Permaban antra karta. Unban žinutės pakeitimas Kuo ši idėja naudinga?: Aš jau esu susidūres su keliomis situacijomis kurios mane nervina, tai, kad banas visiškai neišgasdina žmogaus. Ka noriu pasakyti yra, kad jau mažiausiai 7 žmonės kuriuos pažystu visi cheateriai sugryžo iš bano lyg niekur nieko, aš jų klausiu, kodėl jie sukčiauja? Vėl nubaus. O jie sako nusipirksiu unbana, "man nerūpi"? Juk sukčiavimas koridoriuje yra labai didelė problema su kuria mes visi bandome tvarkytis, bet mano nuomone yra ta, kad banas ju nuomonės nepakeičia tai jeigu jį padarytume ilgesni - jie pradėtu bijoti cheatinti. Dėl Unban aš siūlau padidinti kaina iki 4-5 Eur. Nes visiem vienas euras visiškai nerūpi.
 6. Nick žaidime: Uolas Pažeidėjo nick: sasalink Kuom nusikalto?: third-party use antikb, bhop ir t.t. Įrodymai(būtina foto/video):
 7. Nick žaidime: Uolas Aprašykite bug'ą: Kažkokios problemos vyksta su witheriais kai juos atspawnini jie dažnai susiprogdina, iš penkių atspawnintu vienas nesusisprogdino, o visi kiti dingo... Nuotraukos/video: Neturiu reikiamų programų nufilmuoti.
 8. 1. Jūsų nick žaidime?: Uolas 2. Ar viską perskaitėte?: Taip. 3. Ar suprantate, jog daiktus reikės turėti patiems pirmai kovai?: Taip.
 9. Nick žaidime : Uolas Discord kontaktai : Yasleeper#9509 Ar esi baustas už palengvinamųjų programų naudojimą(cheat)? Jeigu taip, kada paskutinį kartą : Ne.
×