Jump to content

Nesocialas

Vartotojai
 • Pranešimų kiekis

  300
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Nesocialas laimėta diena: Liepa 21 2017

Nesocialas turėjo mėgstamiausią turinį!

Apie Nesocialas

 • profile_rank
  Advanced Member
 • Gimtadienis 2001.12.21

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Interests
  Buvę slapyvardžiai: dran1#ToxasLTU#TBmwFanas
 • Rangas
  Senbuvis
 • Frakcija
  **BRIGADA

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.602 profilio peržiūros
 1. Pulkininkas, vadovas, direktorius, brigadierius, generolas.
 2. Aš būčiau už idėją /tpa nuo asas rango, nes kaip minėta aukščiau visiškai neverta keltis iki aso rango šiuo metu, kitai tikrai nėra stebuklingi, dabar būdamas aso rango pliusas vienintėlis /prefix komanda įgyvendinus būtų ir antras pliusas /tpa.
 3. Sveikinu tave nirro! Nuo pat pradžių žinojau jog pateksi, manau esi vienas geriausių variantų iš pildžiūsių sėkmės tau! Prižiūrėk čhat moderatorius
 4. Kaip ir buvo rašyta aukščiau - lagins ir tiems kurie nenaudos šios komandos, nes visi tas ugneles matys esu prieš šią idėją, nebent kažkaip padarytų ibas jog eitų tuos trails visiškai išjungti ant savo acc tokiu atvėju galėtų ją įgyvendinti.
 5. Nick žaidime: Nesocialas Detaliai išaiškinta idėja: Siūlau aprašyti nusipelniusius, įnešusius į tą darbą idėjų arba kitaip gerai pasitarnavusius prižiūrėtojus, forumo moderatorius, čhat moderatorių direktorius, Super čhat moderatorius, pagalbininkus aprašyti kiek laiko išdirbo, kaip atliko savo turimas pareigas, ką įnešė į šį darbą, kokias idėjas siūlė, arba kaip kitaip prisidėjo prie savo buvusių pareigų tobulinimo. Šiai idėjai galėtų sukurti bei išryškinti atskirą temą, šiuos buvusius asmenis kurie turėjo šias pareigas aprašyti būtų galima tada, kai tas žaidėjas atsistatydintų iš savo pareigų, arba būtų išmestas už nelabai rimtas priežastis, o juos galėtų aprašyti būsimas forumo moderatorius. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Manau būtų neblogai įvertinti tuos kurie to būtų nusipelnę, šiuo atvėju įtraukimas į šią skiltį ir geras aprašymas būtų atlygis už gerai atliktą darbą.
 6. Nick žaidime:TBmwFanas Detaliai išaiškinta idėja: Siūlau vėl pridėti komandą kuri buvo seniau forume, buvo lyg žvaigždė ant jos užspaudus tavo tema būdavo iškeliama į viršų, kad nepiktnaudžiauti šia komanda padaryti, jog į dieną būtų galima iškelti savo sukurtą temą 1-3 kartus. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Ši idėja bus naudinga forumui esu pats daug sukūres idėjų nuo 2016 metų, bet jos vis dar nėra patikrintos, manau būtų puiku jas iškelti į viršų, kitu atvėju jeigu pats parašyčiau „prikelių temą” tai būtų traktuojama kaip free postinimas ir būtų uždėtas įspėjimas.
 7. Tikrai nemanau, jog dėl prierašo forume atsiras daugiau pildančiūjų į čhat moderatoriaus postą, vistiek čhat moderatorius bent minimaliai turi prižiūrėti čhatą kitaip gaus įspėjimų atsiras čia tokių kurie atseks, prieš.
 8. Labas. Mėgink iš kitų minecraft projektų forumų siūstis galbūt tiks koks, juk serverių tai daug. P.s pamėgink java atsinaujint versiją jeigu senesnė.
 9. Sveikas rašyk savininkui į skypę koridorius.lt atrašymo laikas 20-21h
 10. Sveikinu tuos kurie laimėjo, statinių buvo tikrai labai daug pastatyta, laukiam ateinančių eventų!
 11. Aš esu už šią įdėją, bet nemanau, kad ją įgyvendins greitu metu, dėl to, nes IBo šios skilties nežiūri visiškai, labai daug įdėjų pasiūlyta, bet kelios įdėjos tėra įgyvendintos.
 12. Nick žaidime:TBmwFanas Detaliai išaiškinta idėja:Idėja būtų tokia, išrinkti nuo vieno iki 3 žmonių, kurie gautų nemokamai Mod privilegiją. Tie žmonės gavę šią privilegiją turėtų prižiūrėti čhatą, gavę keletą įspėjimų būtų atimta ši privilegija ir į jo vietą būtų ieškomas kitas žaidėjas. Šias privilegijas būtų galima gauti, pildant atrankoje. Kuo ši idėja bus naudinga serveriui? Čhatas būtų dar tvarkingesnis, taipogi, kai nebūtų čhat moderatorių už juos galėtų dirbti šie moderatoriai.
 13. 1. Jūsų vardas žaidime: TBmwFanas 2. Kokį skaičių renkatės (1-50) 15 3. Ar paspaudėte + rep? (Būtina): Da kanečno.
×