Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
wealthy
2
juonis
4
heastg5
5
juliankaa
6
syhol
7
opaaaaa
8
nifera
9
pandute_
10
senas_krienas
11
th3lukass_
12
tomkus
13
paulius2001
14
trild
15
adamsas
16
lakkel
17
woxer
18
scorpion_lt
19
marygameryt
20
_a4g
21
spooky_was_taken
22
palibomu
23
titas0513
24
saimonas420
25
asgeriausia
26
adriano10k
27
dot
28
retroparty
29
deivuha
30
sigasy
31
kiulkis

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

31 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 55

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Adamsas1

Nariai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

7 Neutral

Apie Adamsas1

 • Rankas
  Naujokas
 1. Visų pirma:nebeliktų kas eina /cf, o jeigu pats negali susilaikyt nuo /cf tai čia jau tavo bėdos ir nereik pridaryt visiems daugiau problemų.
 2. Nick žaidime:Adamsas Pažeidėjo nick:ItsRuonizYT Kuom nusikalto?:Anti kb,aura Įrodymai(būtina foto/video):
 3. Jūsų nick žaidime Adamsas. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime/xp)? 1317 Kiek jums metų (nemeluokite)? 16(greitu metu 17) Kiek laiko žaidžiate serveryje? 2wipe Trumpai papasakokite apie save?Esu iš Kauno.Lukas.Esu gan paprastas jaunuolis kuris mėgsta įvarias sporto šakas ir jas išbandantis.Ir kas be ko stengiuosi išlaikyt gerus santykius. Papasakokite apie savo charakterį:Esu gan ramus žmogus, bet nemėgstantis kai lipa ant galvos.Kartais pergreit priimu sprendimus. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Manau, kad atskiriu kas naudoja, nes gan dažnai lakstau PvP ir matau, kad netaip kažkas su tuo žaidėju. Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama)Esu matomas serveryje tikrai dažnai ir esu gan aktyvus jame. Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Šitame serveryje ne. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojo pareigas suprantu kaip:(pagalba savininkui,PvP priežiūra ir pagalba kitiems žaidėjams taipogi lankymasi forume ir peržiurint skundus. Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Jeigu esu Adminictracijos narys /uztildyti be Įspėjimo.60min, bei pasidarau SS Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: /uztildyti iškarto ir pasidarau SS, nebent tai pm chatas ir matosi, kad juokauja.Jeigu tenka /uztildyti pranešiu cm direktoriui Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:NE Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Esu gan dažnai serveryje ir norisi palaikyti bendrą tvarką pvp ir padėti žmonėms iškilus problemoms. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:NE Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Manau galėčiau rengti eventus ar kažką kas padidintų žaidėjų aktyvumą. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Įsijungsiu filmavimo programą užfiksuosiu įvykį jeigu žaidėjas eis pvp antą kart (/m turi 10sec palikt pvp areną tada /tempban nick Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Surinksiu įrodymus padarydamas SS. tada įspėsiu privačia žinute jeigu neklauso (ban+Banip) Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Visu pirma ar pateikti įrodymai jeigu taip tada atmesiu skundą, jeigu ne (uztildyti admin ispeti) Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Iškarto pranešu Savininkui. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:Nesiskaito kaip flood, nes flood nuo 7 vienodu res reklamų.Nuseičiau patikrint reso ar ne res apgaulė, jeigu tai res apgaulė pasidarau įrodymus ir /cm scam (res) ir taippogi /tempban (nick) 5d /res apgaulė
 4. Matomai reik atmest, nes ss matosi tik ižeidimas, o ne masinis, už kurį Rubchik turi gaut 1 įspėjimą.
 5. Manau, kad c4tmomm dar gan aktyvi, bet irgi retai matoma
 6. Sveiki,manyčiau būtina reik užvet tokią temą.Kadangi gan dažnai būnu serve pastebiu, kad truksta Prižiurėtojų. Serveryje dažniausiai matome Aurafa, o kiti prižiurėtojai lankosi tikrai rečiau. Todėl mano manymų reikėtų išrinkti bent 1 Prižiurėtoją kuris yra aktyvus serveryje, kuris tikrai nežiurėtų į šias pareigas atsainiai. Pirmas dalykas kodėl jo reik??? : Nes mes visi gan dažnai pastebim, kad PvP nėra taip prižiurima kaip turėtų būt.Karts nuo karto išbėgdamas į PvP žaidėjas pastebi, kad PvP dažnai bėgioja kitas žaidėjas su Bhopu ar ta pačia aura.
 7. 1. Jūsų nick žaidime: Adamsas 2. Pasirink skaičių nuo 1 iki 50:22 3. Ar paspaudei like? :Tep
 8. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Grauziusiemkas Kuom nusikalto?:Aura, antikb Įrodymai(būtina foto/video):
 9. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:NIFKE Kuom nusikalto?:Aura Įrodymai (būtina foto/video):
 10. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Nachuistas Kuom nusikalto?:Aura anti kb,bh Įrodymai (būtina/foto video):
 11. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Fleusiu Kuom nusikalto?:Aura antikb Įrodymai (būtina foto/video):
 12. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:AidasOnFire Kuom nusikalto?:Aura antikb Įrodymai (būtini foto/video):
 13. Manau už, serveryje dažnai matomas.Tikrai padedi jeigu reik pagalbos.
 14. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Limoncikas Kuom nusikalto?:Prisipazino per /trol Įrodymai (būtina foto/video)
×