Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Adamsas1

Nariai
 • Pranešimai

  23
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

Adamsas1 laimėta diena: Liepa 15

Adamsas1 turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

14 Good

Apie Adamsas1

 • Rankas
  Naujokas
 1. Manau V3ronos reik laukt ir ir mokslo metų.Bei daryt atnaujinimus.
 2. Sveiki, taigi kaip visi pastebėjome projektas eina visai į dugną, dėl to manau reikėtų kažką mąstyti ir atgaivinti projektą, nes tikrai buvo smagu pasikapoti prieš (combo ar psychopath) ar (žiurėt kaip hebra kelia šaibas @Kjute @Opaaaaa @SENAS_KRIENASir daugelis kitų) 1.Manau reikėtų bandyti surinkti bent kažkiek senbuvių, kurie tikrai galėtų užimti pareigas. 2.Tai reikėtų sutvarkyti ekonomiką, nes kainos savotiškai nesąmoningos. 3,Padaryti komandą /užtildyti bent nuo legend, nes dabar /uztildyt gali kas ką nori... 4.Manau būtų galima suvaržyti čyterius įvedant komanda (/pvp nick ) ir išjungiant PvP tam žaidėjui kuris čytina, bet neužbaninant jo iškaro(nebent masiškai bando pakenkti) 5,komandą /skrynia padaryti kas 48h, nes dabar labai daug gauni ir visai nėra dėl ko žaisti. 6,Ir tikrai visi taip mano reik greičiau išrinkti Priž. Čia būtų tikrai žingsnis aukštyn. 7,Katik prisijungusiems žaidėjam suteikti bent 1000 kronų.Kas tikrai duotų geresnę pradžią. 8,Įkurti areną kurioje galėtum gauti free Max item ir eiti 1x1(persimesti) iš kurios išėjus itemai nepasilieka. Tikrai yra kaip pagerinti projektą ir sugražinti bent dalį senų žaidėjų, bei pritraukti naujų
 3. Manau serveryje esi gan nauja, todėl esu labiau prieš negu už, nepastebiu, kad naudotum komanda /uztildyti.Beto CM yra tikrai pakankamai serveryje, dar anketa slabnoka,užtildymo laikai neaiškiai nurodyta,anketa parašyta per 5-10min.Kartais pastebiu kaip nepagarbiai kalba, bet jeigu gautų šias pareigas susitvarkytų su bendravimu ir nebūtų šalta kaip ledas. Visumoje pajėmus reikėtų pažaist ilgiau serve ir anketa parašyt platesnę.
 4. Visų pirma:nebeliktų kas eina /cf, o jeigu pats negali susilaikyt nuo /cf tai čia jau tavo bėdos ir nereik pridaryt visiems daugiau problemų.
 5. Nick žaidime:Adamsas Pažeidėjo nick:ItsRuonizYT Kuom nusikalto?:Anti kb,aura Įrodymai(būtina foto/video):
 6. Jūsų nick žaidime Adamsas. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime/xp)? 1317 Kiek jums metų (nemeluokite)? 16(greitu metu 17) Kiek laiko žaidžiate serveryje? 2wipe Trumpai papasakokite apie save?Esu iš Kauno.Lukas.Esu gan paprastas jaunuolis kuris mėgsta įvarias sporto šakas ir jas išbandantis.Ir kas be ko stengiuosi išlaikyt gerus santykius. Papasakokite apie savo charakterį:Esu gan ramus žmogus, bet nemėgstantis kai lipa ant galvos.Kartais pergreit priimu sprendimus. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Manau, kad atskiriu kas naudoja, nes gan dažnai lakstau PvP ir matau, kad netaip kažkas su tuo žaidėju. Koks jūsų aktyvumas serveryje?(Tikrinama)Esu matomas serveryje tikrai dažnai ir esu gan aktyvus jame. Ar esate kada baustas už cheat naudojima? (Nemeluokite):Šitame serveryje ne. Kaip suvokiate prižiūrėtojo pareigas?:Prižiurėtojo pareigas suprantu kaip:(pagalba savininkui,PvP priežiūra ir pagalba kitiems žaidėjams taipogi lankymasi forume ir peržiurint skundus. Jūs ižeidinėja žaidėjas, kokie jūsų veiksmai?:Jeigu esu Adminictracijos narys /uztildyti be Įspėjimo.60min, bei pasidarau SS Kokie jūsų veiksmai. jeigu Chat-Mod įžeidinėja jūs?: /uztildyti iškarto ir pasidarau SS, nebent tai pm chatas ir matosi, kad juokauja.Jeigu tenka /uztildyti pranešiu cm direktoriui Ar turite patirties prižiūrėtojo poste, jei taip, kur jas gavote?:NE Kodėl norite tapti Banduomuoju Prižiūrėtoju (–a)?:Esu gan dažnai serveryje ir norisi palaikyti bendrą tvarką pvp ir padėti žmonėms iškilus problemoms. Ar esatę buvę CM, jeigu taip, tai kiek laiko?:NE Ką įnešite gero į serverį?(Tokie kaip "Aktyvumą, mažiau čyterių" netinka):Manau galėčiau rengti eventus ar kažką kas padidintų žaidėjų aktyvumą. Situacijos Ką darysite pamatę žaidėją naudojantį anti-knockback, ar kitus neleistinamus serveryje čytus?:Įsijungsiu filmavimo programą užfiksuosiu įvykį jeigu žaidėjas eis pvp antą kart (/m turi 10sec palikt pvp areną tada /tempban nick Jeigu žaidėjas parašė kito serverio pavadnimą (Nevisiška IP), ką darysite?:Surinksiu įrodymus padarydamas SS. tada įspėsiu privačia žinute jeigu neklauso (ban+Banip) Jeigu žaidėjas netinkamai užtildė kitą žaidėją ir nukentėjusi asmuo parašė skundą į forumą?:Visu pirma ar pateikti įrodymai jeigu taip tada atmesiu skundą, jeigu ne (uztildyti admin ispeti) Jeigu pastebėjote serveryje stambų BUGĄ apie kuri dar niekas nežino, ką darysite?:Iškarto pranešu Savininkui. Jeigu žaidėjas parašė 4 vienodas žinutes su res'o reklamą, jūsų veiksmai?:Nesiskaito kaip flood, nes flood nuo 7 vienodu res reklamų.Nuseičiau patikrint reso ar ne res apgaulė, jeigu tai res apgaulė pasidarau įrodymus ir /cm scam (res) ir taippogi /tempban (nick) 5d /res apgaulė
 7. Matomai reik atmest, nes ss matosi tik ižeidimas, o ne masinis, už kurį Rubchik turi gaut 1 įspėjimą.
 8. Manau, kad c4tmomm dar gan aktyvi, bet irgi retai matoma
 9. Sveiki,manyčiau būtina reik užvet tokią temą.Kadangi gan dažnai būnu serve pastebiu, kad truksta Prižiurėtojų. Serveryje dažniausiai matome Aurafa, o kiti prižiurėtojai lankosi tikrai rečiau. Todėl mano manymų reikėtų išrinkti bent 1 Prižiurėtoją kuris yra aktyvus serveryje, kuris tikrai nežiurėtų į šias pareigas atsainiai. Pirmas dalykas kodėl jo reik??? : Nes mes visi gan dažnai pastebim, kad PvP nėra taip prižiurima kaip turėtų būt.Karts nuo karto išbėgdamas į PvP žaidėjas pastebi, kad PvP dažnai bėgioja kitas žaidėjas su Bhopu ar ta pačia aura.
 10. 1. Jūsų nick žaidime: Adamsas 2. Pasirink skaičių nuo 1 iki 50:22 3. Ar paspaudei like? :Tep
 11. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Grauziusiemkas Kuom nusikalto?:Aura, antikb Įrodymai(būtina foto/video):
 12. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:NIFKE Kuom nusikalto?:Aura Įrodymai (būtina foto/video):
 13. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Nachuistas Kuom nusikalto?:Aura anti kb,bh Įrodymai (būtina/foto video):
 14. Žaidime nick:Adamsas Pažeidėjo nick:Fleusiu Kuom nusikalto?:Aura antikb Įrodymai (būtina foto/video):
×