Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
wealthy
2
juonis
4
heastg5
5
juliankaa
6
syhol
7
opaaaaa
8
nifera
9
pandute_
10
senas_krienas
11
th3lukass_
12
tomkus
13
paulius2001
14
trild
15
adamsas
16
bruh
17
cmdekas
18
lakkel
19
woxer
20
scorpion_lt
21
marygameryt
22
_a4g
23
spooky_was_taken
24
palibomu
25
titas0513
26
saimonas420
27
asgeriausia
28
adriano10k
29
dot
30
f4lc
31
retroparty
32
deivuha
33
sigasy
34
kiulkis

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

34 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 55

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Afteris

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

Afteris laimėta diena: Liepa 3

Afteris turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

1 Neutral

Apie Afteris

 • Rankas
  Naujokas
 1. Jūsų nick žaidime: Afteris Jūsų idėja: Padaryti tokią komanda kad būtu įmanoma užsikoduoti nuo /cf ir jo nebeleistų žaist cf. Kuo ši idėja naudinga?: Tiesiog manau atsirastų tu kurie norėtu užsikoduoti nuo šio žaidima, bet nesusilaiko. Čia ir aš apie save šneku.
 2. Sveikas žaidime tave tau gan pliusas, o minusas kad neturi 300 xp, ir kai turėsi pakankama xp tad ir pildyk. Neutralus.
 3. nu tai kad prisičytinai, nebutum pajunges dar buvo šansų.
 4. 1. Jūsų nick žaidime: Afteris 2. Kokį skaičių pasirenkate (nuo 1 iki 100): 61
 5. Henny yra draugiškas, manau su pareigomis susitvarkytu, anketą nėra irgi blogą. už
 6. Anketa Jūsų nick žaidime: Afteris Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 300xp. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: keturiolika Trumpai papasakokite apie save?: Na tai esu vaikinukas keturiolikos metų, mano vardas realybėje Pijus žaidime esu žinomas kaip Afteris esu turejęs daaug paskyrų su skirtingais slapyvardžiais vienas iš jų Speirsas.. Laisvalaikį mėgstu praleisti kieme su draugais,žaidžiant kompiuterinius žaidimus tokius kaip - CS:GO,Minecraft ir t.t Mano hobis yra žaisti futbolą bei ji lankyti. Esu žmogus lengvų nervu, visiems padėdu, ištiesių pagalbos ranką,mandagus, na daug neišplečiau. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Labai daug čia nepasokosių bet pasakysiu pagrindinius pagrindinus kodėl norių būt čia - Norių padėti žmonėms,kolėgoms, bei noriu sugrįžti vėl į pareigas. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Tai visų pirma pasidaryčiau įrodymus kaip daviau ispejimus bei vartojo keiksmažodžius tuomet ji pora kartų ispeju jeigu mano ispejimų jis nemato tuomet ji užtildau 10-30 minučių. /uztildyti <slapyvardis> <laikas> <priežastys> Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Tai pat pasidarau įrodymus kaip jis įžeidineją bei pasidarau įrodymus kaip aš ispejų porą kartu, na ir jeigu jam nusišvilpt ant mano ispejimų aš ji tildau iki 60 minučių /uztildyti <slapyvardis> <laikas> <priežastys> Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Tai čia jau nebeužteks screenshot'o, tuomėt pradėdu filmuoti ir bandau eiti į šia rezidencija jeigu ši rezidencija yra švari tuomet aš ji ispesių kad nebefloodintu bet jeigu jam irgi nusišviplti ant mano ispejimu, duodu 10 minučių užtildyma /uztildyti <slapyvardis> <laikas> <priežastys> Bet jeigu ši rezidencija yra apgaule tuomėt aš ji iškart tildau 60 minučių už res apgaules, paprašau S.CM kad išjungtu teleportacija į šia rezidencija, bei kelių į foruma už /res apgaules Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Tai jau minėjau šiektiek viršui, nufilmuoju šia apgaulę, užtildau žaidėja 60 minučių ( /uztildyti <slapyvardis> <laikas> <priežastys> Tada paprašau S.CM kad išjungtu teleportaciją i šia rezendeciją, bei įkeliu į foruma už /res apgaules. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Jeigu gaučiau papeikimą kad turėčiau kaip atsikirstyti ir negaučiau ispejimo.
×