Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Yeety

Nariai
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

0 Neutral

1 Sekėjas

Apie Yeety

 • Rankas
  Naujokas
 1. Paskaityk ką parašiau čytinau su visais iš foto. su uftar vakar prisiregistravau. šiandien parašiau sveikas ir blist gavau. Taip kuriuosi su vpn kad gaučiau atsakymą kodėl negaliu pradėt visko iš naujo ir nebečytint.
 2. Jūsų nick žaidime:uftar Administratoriaus nick:Tadassi Kuo nusikalto?: Free blist Įrodymai (būtina foto/video):https://imgur.com/a/4Xiv1Im https://imgur.com/a/ptKjZh1 Na ir kas kad čytinau ant kitų alt'ų kai mano main acc buvo kitas. Ant šito čytinau? Žinau sakysi tu ten su altais čytinai Na ir kas? Ar dabar čytinau? vakar susikūriau acc ant kurio išvis nusprendžiau nečytint. Blist už masinį čytinimą Wtf?
 3. Nick žaidime:mikas1 Pažeidėjo nick:hackas Kuom nusikalto?: Kb aura Įrodymai(būtina foto/video):
 4. Nick žaidime:mikas1 Pažeidėjo nick:4rma Kuom nusikalto?:prašo ateiti tpa ateini miršti duobė preita karta su max set mirau nežinodamas įrodymai(būtina foto/video):
 5. Nick žaidime:mikas1 Pažeidėjo nick:ItsCoronaTime Kuom nusikalto?:kb aura bhop Įrodymai(būtina foto/video):
 6. Jūsų nick žaidime:SAVAGE Administratoriaus nick:snaipaz_ Kuo nusikalto?: FreeBan, bet mano manymu tai buvo arba apsirikimas arba free. Įrodymai (būtina foto/video): https://imgur.com/a/WR9A2vs Isjungiau launcheri tai kad ir ka pamatytumete tai tik Ban'o virseli.
 7. Mano pirmas video Jeeezau kokia nostalgija O dieve kokie ten zmones buvo <3 <3 <3
 8. Net susigraudinu pamatęs tokią nostalgiją. Nebuvo čyterių,buvo daug draugiškų žmonių. O dabar atsirado pilna čyterių. Ehh koridorius niekada nebus toks geras kaip 1.7.10 versijoje 5-6 metai atgal. Tikiuos kad koridorius panašės į mūsų nostalgiškus norus.
 9. Jeez nepatingėjai susikurti account'ą ir parašyti ,,pagaliau". Gėda turėtų būti
 10. @Aurafas Visas serveris tavęs pasiilgs. Gal net ir čyteriai pasiilgs. Labai gaila kad palieki projektą,bet tokių metų sulaukę žmonės dažniausiai ima gyvenimą į rankas ir stengiasi dėl visko. Net susigraudinau.. Tikiuosi kad kažkada pagalvosi apie mus ir aplankysi mus tavo mylėtam koridoriuj. Peace
×