Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
juonis
2
senas_krienas
3
savas
4
kestiss
5
suicid
6
john
7
takefive69
8
mesi1927
9
jc007
10
gabytea
11
rytisp2
12
unmodder
13
tvajamoce

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

13 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 23

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

nirro11

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų kiekis

  349
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  30

nirro11 laimėta diena: Gruodis 12

nirro11 turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

293 Excellent

7 Sekėjai

Apie nirro11

 • Gimtadienis 2004.03.16

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

3.037 profilio peržiūros
 1. !?!

  Sutinku dėl to, kad reikia griežčiau tikrinti prižiūrėtojų papeikimus, kad nebūtų palaida bala. Ypač kai dabar yra net 4 prižiūrėtojai. Prie iBo3oF būdavo vienas priž, bet tai nereikšdavo kad jis gali būti atleistas nuo bausmių. Nemanau, kad sav. atsižvelgs šitoj skilty, kelk į idėjas jei nori.
 2. https://www.part.lt/perziura/d3310f1ff0157c47d5bf628a44bbefc1755.png https://www.part.lt/perziura/daf6e03e0a0fa244325e50ab5e9d6e9d714.png Buvau su /event2 režimu, įsijungiau /fly, kad patogiau būtų. Parufka15 atsiteleportavo mane į flat worldą ir parodė bugą nes galvojo, kad nežinojau. Šitam veikėjui liepiau ištrint resą, ištrynus pradėjo mane daužyt ir kai išsijungė /fly, užsibugino kažkas su antikb. Kodėl aš turėčiau cheatus naudot būnant priž? Nei aš pvp neeinu dabar, nei statau kažką ar dar ką. Ateinu laisvu laiku, kad pagaudyt cheaterių, žaidėjam padėt ir savo renginiui žaidėjus surinkt o ne tai kad eičiau pagalbą suteikt įsijungęs cheatus. Dabar pamatė, kad nirro11 neatšoka įkirtus, vsio jau antikb, rip priz.
 3. https://minecraft.koridorius.lt/forum/41-papeikimaiatsibaninimai/
 4. Tą patį vakarą kai buvo užblokuotas, @Marijus_Ado jį išmetė.
 5. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 6. Sveiki, žaidėjai! Artėja šventės, tad nusprendėme palepinti dovanomis jus! Gruodžio 24d. naktį bus „Kalėdų ryto“ dovanų dalybos. Jose dalyvauti galės kiekvienas norintis žaidėjas, tiesiog reikės registruotis. Dovanų neatskleidžiame, kad liktų intriga. Ką reikia padaryti, norint gauti dovanų?: 1. Savo rezidencijoje pasistatyti kalėdinę eglutę. 2. Prie jos padėti hopper(piltuvą) su skrynia. 3. Kalėdų naktį neuždaryti jos taip, kad nebūtų galima prieiti. 4. Rezidencijoje įjungti judėjimą ir teleportaciją. Kaip registruotis? Nusikopijuokite šią anketą ir atsakykite po šiuo pranešimu: (neturintys forumo paskyros, galės registruotis /msg nirro11) 1. Jūsų nick žaidime?: 2. Rezidencijos pavadinimas: 3. Ko norėtum dovanų?(materialūs daiktai): 4. Ar padarei viską, kaip liepta viršuje?: Registruotis galima iki Gruodžio 23d! Visiems žaidėjams norime palinkėti gerų ateinančių Šv. Kalėdų ir naujųjų metų. Tegul tarp visų būna šventinė nuotaika. Nesipykime, būkime vieni kitiems draugiški, paslaugūs. Tiek su šeimos nariais, tiek su projekto žaidėjais! -MC.KORIDORIUS.LT ADMINISTRACIJA
 7. Aš negaišiu savo laiko diskutuodamas dėl bereikalingo dalyko. Kasei duobę, neturėjai beacono ir haste2 efekto, tai sugalvojai pasijungt speedmine. Nesigiriu nei ką, bet esu pagavęs virš 1,5 tūkst. cheaterių, tai man tokios situacijos jau kartojasi tiesiog net. @meinis
 8. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
 9. Prisirinkai reputacijos, tai vis tiek turi išrinkt laimėtoją. Taisyklės yra taisyklės
 10. /warp pvp

  Jūsų nick žaidime: nirro11 Jūsų idėja: Panaikinti ender perlų veikimą /warp pvp Kuo ši idėja naudinga?: Nebus galima lengvai pabėgti.
 11. /topkills

  Visiskai už, dėl pirmų vietų žaidėjai ir toliau galės konkuruoti, kas pagyvina žaidimą. +Ir pridėti prižiūrėtojams komandą kaip seniau, kad būtų galima iš topkills išimti cheaterius.
 12. Mano klaida. Kai žaidėjas gerai eina pvp, tai labai sunku atskirti nuo tikro cheaterio. Vakar dar šiek tiek pavargęs buvau, tas irgi prisidėjo. Būsi atblokuotas, atleisk.
 13. Nubaustas! Žaidėjas nubaustas. Ačiū už pagalbą gaudant prasižengusius!
×