Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
namioks
2
krooss
3
adviser

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 23

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

SqueezingBar

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

SqueezingBar laimėta diena: Kovas 15 2019

SqueezingBar turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

37 Excellent

Apie SqueezingBar

 • Rankas
  Naujokas
 • Gimtadienis 1998.12.28

Paskutiniai profilio lankytojai

441 profilio peržiūros
 1. Pasidarė įdomu. Dar vis yra tokia vieta kur avis kirpt būtų įmanoma? Kas žaidė praeitam wipe turėtų suprast.
 2. Visgi priimkim tai ką gaunam dabar. Nes tai geriau nei nieko
 3. Esu ir prieš ir už. Manau reiktų labiau pasisaugoti. Kadangi yra toks variantas kad žaidėjas piktybiškai reklamuos kito projekto IP ar apgaules. Reiktų asmens kuris patvirtintų visą tai. Galbūt prižiūrėtojui suteikti šią galimybę. Kaip ir su /prefix.
 4. Rašyk į https://minecraft.koridorius.lt/support/ + turi būti dvi atgalinės žinutės pirmoji parašo užsakymo kainą. Antroji patvirtina. O tai reiškia kad didelė tikimybė neužtekai pinigų šiai paslaugai įsigyti. Rakinkit temą. @Markeris
 5. Išrinkųs Kandidatą žaidėjams būtų parodama jo bei kitų žaidėjų kurie rašė anketas.
 6. Jūsų nick žaidime: Sirh99 Jūsų idėja: Maskuoti slėpti anketas į pareigas. Kaip į CM CMD Priž ir t.t. Kuo ši idėja naudinga?: Žaidėjams nebus galima kopijuoti anketų. Taip atsiras tikrų variantų tinkančių žaidėjų į pareigas. Anketos bus rodomas kad yra parašytos o jų turinys žaidėjams nebus pasiekiamas. Žinoma kartais įmanoma užmatyti kopijuotas anketas. Tačiau galima jas taip perfrazuoti kad nėra akivaizdžiai matomas panašumas. Nauda didžioji būtų tokia kad patekęs žaidėjas į tam tikras pareigas tikrai žinos kaip reikia elgtis situacijose.
 7. Jūsų nick žaidime: Sirh99 Jūsų idėja: Būtų smagu jei forume lankytųsi daugiau server'io žaidėjų. O kad jų pritraukti siūlyčiau padaryti aukcijoną. Kaip viskas veiktų server'is paskelbtų tarkim 24h prekę kurią įsigytų už kokius tam tikrus forumo taškus kuriuos galėtų rinktis: rašydamas post'us, skelbdamas ir t.t. Atsiimti prekę galėtų pačiame server'yje tam tikroje vietoje (Kokiame /warp shop ar dar kur). Nupirkųs prekę forume jam būtų sugeneruojamas vienkartinis kodukas ar kažkas tokio kurį užrašęs žaidėjas komandos pagalba server'yję ar užrašant ant popieriaus server'yje ir įmetęs į tam tikrą talpyklą gautų savo prekę. Kuo ši idėja naudinga?: Forume atsirastų daugiau veiksmo bei galbūt suaktyvėtų ir pats server'is. Mintis nėra užbaigta tai tik pamąstymas bei būtų šaunu jei pasiūlytumėt ir savo minčių dėl šio pasiūlymo forumui.
×