Jump to content

SqueezingBar

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

SqueezingBar veikla

 1. Pasidarė įdomu. Dar vis yra tokia vieta kur avis kirpt būtų įmanoma? Kas žaidė praeitam wipe turėtų suprast.
 2. Visgi priimkim tai ką gaunam dabar. Nes tai geriau nei nieko
 3. Esu ir prieš ir už. Manau reiktų labiau pasisaugoti. Kadangi yra toks variantas kad žaidėjas piktybiškai reklamuos kito projekto IP ar apgaules. Reiktų asmens kuris patvirtintų visą tai. Galbūt prižiūrėtojui suteikti šią galimybę. Kaip ir su /prefix.
 4. Idėja yra idėja. Aš manau reiktų išvis įdarbindi du prižiūrėtojus. Tai sumažins krūvį vienam prižiūrėtojui. Vienas labiau vakare kitas ryte būtų. Vienam prižiūrėtojui būti aktyviam 24/7 praktiškai fiziškai yra neįmanoma. O bendradarbiauti su pažeidėjais tikrai nėra išeitis. Esant dviems prižiūrėtojams būtų didesnė perspektyvą. Galbūt apmažintume populiaciją tačiau tai didelis faktorius kad pritrauktumę naujų žaidėjų. Pastebėjimas kad projekte apsilankymas naujų žaidėjų yra didelis tačiau jų užsilikimas nėra ilgainis. Esu prieš šią idėją bet štai mano variantas.
 5. Dar vis rodo. 2019.03.08 https://imgur.com/a/Tdn7qLS
 6. Rašyk į https://minecraft.koridorius.lt/support/ + turi būti dvi atgalinės žinutės pirmoji parašo užsakymo kainą. Antroji patvirtina. O tai reiškia kad didelė tikimybė neužtekai pinigų šiai paslaugai įsigyti. Rakinkit temą. @Markeris
 7. Nick žaidime: Sirh99 Aprašykite bug'ą: Jau kelinta diena server'is užsidaro iš oro. Juolab 12:09 buvo paleisti bot'ai. Užsidarė 12:15 Nuotraukos/video:
 8. Jūsų nick žaidime: Sirh99 Jūsų idėja: Maskuoti slėpti anketas į pareigas. Kaip į CM CMD Priž ir t.t. Kuo ši idėja naudinga?: Žaidėjams nebus galima kopijuoti anketų. Taip atsiras tikrų variantų tinkančių žaidėjų į pareigas. Anketos bus rodomas kad yra parašytos o jų turinys žaidėjams nebus pasiekiamas. Žinoma kartais įmanoma užmatyti kopijuotas anketas. Tačiau galima jas taip perfrazuoti kad nėra akivaizdžiai matomas panašumas. Nauda didžioji būtų tokia kad patekęs žaidėjas į tam tikras pareigas tikrai žinos kaip reikia elgtis situacijose.
 9. Išrinkųs Kandidatą žaidėjams būtų parodama jo bei kitų žaidėjų kurie rašė anketas.
 10. Sirh99 Jau ne pirma diena kai taip neleidžia prisijungti man. Interneto ryšys geras viskas puikiausiai veikia tačiau metą tai. https://vimeo.com/user94864524/review/316080773/d71bd396b8
 11. Štai prašau dar viena šauni mintis. Tik siūlyčiau /warp shop sumažinti pardavimo kainą dėl gold'o. Manau paprasčiau būtų. Tuomet galbūt patalpinti naujų daiktų kuriuos būtų galima pirkti bei parduoti. Padaryti dienos prekę. (Kaip buvo seniau)
 12. Jūsų nick žaidime: Sirh99 Jūsų idėja: Būtų smagu jei forume lankytųsi daugiau server'io žaidėjų. O kad jų pritraukti siūlyčiau padaryti aukcijoną. Kaip viskas veiktų server'is paskelbtų tarkim 24h prekę kurią įsigytų už kokius tam tikrus forumo taškus kuriuos galėtų rinktis: rašydamas post'us, skelbdamas ir t.t. Atsiimti prekę galėtų pačiame server'yje tam tikroje vietoje (Kokiame /warp shop ar dar kur). Nupirkųs prekę forume jam būtų sugeneruojamas vienkartinis kodukas ar kažkas tokio kurį užrašęs žaidėjas komandos pagalba server'yję ar užrašant ant popieriaus server'yje ir įmetęs į tam tikrą talpyklą gautų savo prekę. Kuo ši idėja naudinga?: Forume atsirastų daugiau veiksmo bei galbūt suaktyvėtų ir pats server'is. Mintis nėra užbaigta tai tik pamąstymas bei būtų šaunu jei pasiūlytumėt ir savo minčių dėl šio pasiūlymo forumui.
 13. Taip neturėtų išvis būti. O ne tai kad bandyk kol pabosta. Tai tikrai yra klaida.
×