Jump to content

DavidWanguemert

Forumo Moderatoriai
 • Pranešimų kiekis

  243
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  20

DavidWanguemert laimėta diena: Vasaris 5

DavidWanguemert turėjo mėgstamiausią turinį!

Apie DavidWanguemert

 • profile_rank
  Advanced Member
 • Gimtadienis Lapkritis 18

Profile Information

 • Lytis
  Male
 • Interests
  Discord kontaktai: @`Dominykas - DavidWanguemert#6495.

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.381 profilio peržiūros
 1. Pateik pilnus įrodymus, o ne apkarpytus.
 2. Papeikimas nebus tikrinamas, jeigu neužpildysi pagal pilną anketos formą. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 3. Dėl šio dalyko kreipkis pagalbos sistemoje - www.minecraft.koridorius.lt/support. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 4. Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 5. Šioje skiltyje yra rašomi skundai žaidėjams, o ne serverio administracijai. Prižiūrėtojams, direktoriams, forumo modetatoriams, pagalbininkams skundus gali rašyti čia: https://minecraft.koridorius.lt/forums/forum/25-papeikimaiatsibaninimas/ Tema rakinama.
 6. Kreipkis pagalbos sistemoje jeigu vis dar negali prisijungti. Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 7. Kitą kartą, rašydami pranešimus argumentuokite savo nuomonę, kodėl taip manote.
 8. Žaidėjų nusiskundimų anketos formoje yra parašyta, jog būtina parašyti /cheat nick, prieš filmuojant žaidėją. Būtent tą ir padarė šis skundo autorius. Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 9. Deja, bet pinigai, dėl žaidėjo neapdairumo nėra grąžinami. Tiesiog kitą kartą būk atidesnis ir prieš rašant pinigų pervedimo komandą, įsitikink, kad nori pervesti tikrai tam žaidėjui. Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 10. Parašyk žaidėjui skundą, žaidėjų nusiskundimų skiltyje, bei pildyk naudodamas anketos formą. Nepamiršk pateikti įrodymų! Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 11. Prižiūrėtojo pateiktuose įrodymuose, matosi, kad naudojai xray. Skundo autorius gauna 5 forumo įspėjimus, dėl melagingų skundų rašymo. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 12. Jeigu problema vis dar neišsisprendė, užpildyk pagalbos prašymo formą. https://minecraft.koridorius.lt/support/ Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 13. Dėl šio dalyko, jeigu vis dar neveikia, pranešk pagalbos sistemoje. https://minecraft.koridorius.lt/support/ Pagalba suteikta. Tema rakinama.
 14. Jūsų nick: DavidWanguemert. Chat Moderatorius kurį giriate: Lynnsiee. Už ką giriate: Paprašiau pagalbos, kad patikrintų vieną dalyką forume ir net nedvejodama man padėjo. Esu jai dėkingas.
×