Jump to content

Dempi

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Dempi laimėta diena: Gruodis 14 2018

Dempi turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

23 Excellent

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

252 profilio peržiūros
 1. Sveiks Mėtinuk. Sėkmės serveryje ir gyvenime! Malonu susipažinti!
 2. Jau nebesulauki kada leis į serverį prisijungt ;D Eik pamiegok, nueik į mokykla ir tada palauk ir leis ;D
 3. Žinai "bazarint" tai čia tas pats bybis
 4. Ant tokio gal nesirausiu. Fsio dvj. Šjp malonu susipažinti ;D Kažkada dc pabazarinsim ar išaugai
 5. Malonu malonu, grįžtu grįžtu po biški, mėginu daugiau laiko skirti žaidimas, bet yra kaip yra.
 6. Malonu malonu. Tau irgi sėkmytes .
 7. Sveikiname prisijungus prie projekto! Prisistatymo Anketa Jūsų nickas žaidime?: Dempi Kiek jums metų?: 15 metuku. Papasakokite apie save: Esu, gan ramus vaikėzas. Mėgstu rusiškas dainas. Karts nuo karto pažiūriu razboro, kas nesupranta tai lietuviškai muštynės. Mėgstu panervoti žmones ;D. Labaj mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus. Karts nuo karto pasportuoju. Tik tiek aprašysiu , kas norės pasidomės daugiau. Paprasta anketą - neįdomu. Primesčiau fotke, bet to neprašo anketoje. Privaloma laikytis Forumo Taisyklių!
 8. Sveiki. Taigi po daug laiko sugalvojau padaryti konkursą iš xp fermos! Norint detaliau apžiūrėti fermą. Nueikit /res tp a Reikalavimai norintys dalyvauti konkurse! 1. Paspausti Like ant šios temos! 2. Pasirinkti skaičių 1-100. Anketą : Tavo nick'as žaidime: Pasirinkite skaičių 1 - 100!:
 9. Malonu matyti atnaujinimus. Taip ir toliau <3
 10. Neblogi atnaujinimai. Kaip ir minėjo Alfres, kad reiktu papuošt spawn'ą tikrai būtu gerai. Serveris grįžta vėl į vežias ir judam į priekį.
 11. Sveikučiai. Buvo šokia tokia kovą prieš afefaa. Nelaimėjo nieks, nes buvo draugiška kova. Bet geriau pvp ėjo afefaa. Tad štai video. Kokybė, gal pagerės.
 12. Su nirro11 nuomone sutinku. Būtu gerai sukurti tokia temą. Naujokas tikrai praverstu.
 13. Aš turiu omenį kai aš turiu privilegija. Noriu pažiūrėt kiek blokų reikia išgriauti, kad zombis užsimuštu, negaliu patikrinti, nes su privilegiją negaunu žalos. O /res set damage t nieko nepakeičia neįjungia kritimo žalos.
 14. Jūsų nick žaidime: Dempi Jūsų idėja: Legend,MVP galėtu pasidaryti su komanda, kada galėtu gauti kritimo žala kada ne. Kuo ši idėja naudinga?: Pasitaikė toks atvėjis kai norėjau statyti xp fermą ir norėjau pažiūrėti nuo kiek blokų užsimuštu zombiai. Negalėjau patikrinti, nes su paslaugą negaunu kritimo žalos. Naudingą būtu, nes nereiktu ieškoti žaidėjo kuris galėtu kristi nuo tam tikro aukščio ir žiūrėti kada užsimuš o kada liks 0.5,0.1 gyvybė.
×