Jump to content

Danni

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  142
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Danni laimėta diena: Balandis 12

Danni turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

80 Excellent

Apie Danni

 • Gimtadienis 1998.12.08

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

380 profilio peržiūros
 1. AntiCheat

  nesulauksi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 2. Visiškai nieko įspūdingo, kiekvienas galį padaryti tokį mano manymu tokio statynio net neverta kelti čia.
 3. Na darbeliai panašus kaip naujoko, bet tokie įdomus ir paprasti, man asmeniškai netinką border, nes toks tikrai netinka prie tokių parašu ir dydis tikrai yra ne parašu siūlyčiau pameginti su 750x200.
 4. Rank sistema.

  Dėl kai kurių tikrai už, bet manau reikėtu pakeisti pavadinimus į lietuviškus ir kai kuriu komandų tikrai neverta dėti, bet idėja tikrai gera.
 5. Ammm Tu čia apie ką kad nieko nedaro, o tik kritikuoja? Ir kiekvienam reikia kritikos kad būtų daugiau motyvacijos daryti geriau, kad būtų kuo mažiau kritikos, sooo.
 6. American Staffordshire Terrier
 7. Idėja gal ir nebloga bet jos įgyvendinimas tikrai silpnas. Bet sėkmes tobulėjant
 8. Darbai tikrai traukiantis aky, bet gal galėtum įrodyti kad tai yra Tavo darbai, nes kadangi pats mėgstu pažaisti su PHOTOSHOP CS6 ir PHOTOSHOP ILLISTRATOR, tai žinau kad kai kuriuos iš jų padaryti tikrai reikalauja ir nervu ir laiko.
 9. /topkills

  Manau idėja yra tikrai gera ir vertėtu ją apmąstyti, už TOP 3 galima būtų duoti kokį prizą arba kelti "pvp event"
 10. Dabar jau aš už!
 11. Tavo tiesa, bet manau supratai ką aš turėjau omeny.
 12. Ammm gal ir už, bet vienas minusas būtų kad atsiras nepatenkintu žaidėju kurie kaltins kad vyko korupcija ar kad išrinko kita nors jo anketa buvo labai gera bent jau jam ir kaip po to.
 13. [ ! ] Galėtumėte dar sutvarkyti klaidą su prisijungimu, nes labai dažnai bent jau man iškylą šita problema. Va pavyzdžiui šiandien jau 20-30 minučių bandau prisijungti į serverį ir išmeta "bandykite prisijungti dar kartą" į visus kitus serverius leidžia iškarto.
 14. Aš iš dalies esu prieš, taip esu ir pats buvęs šito žaidimo vedėjas ir dalyvavęs kituose, tai yra vienas manau iš lengviausių būdų pasikelti pinigus arba atvirkščiai juos prarasti, bet mano manymų čia yra tiesiog žaidėju išgalvoti būdai praturtėti ir nei vienas nėra verčiamas ten eiti, jei jau prarado pinigus tai jau jo bėdos. Tiesiog galimą būtų sukurti vieną tema su "nepatikimi žaidėjai" kur būtų įrašyti visi žaidėjai kurie nors kartą apgavo ir kad nebūtų įmanomą iš ten išeiti, gal uždėti laiko tarpą nuo 31-365 dienų. Nes gi čia yra jų kaltė kad jie apgavo, tegul jiems tai būna pamoką.
×