Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

0 iš 0 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 0

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Pranešame tai jog nuo kito wipe serveris nebus pasiekiamas 1.8.8 versijos!

Sauliuxx

Chat Mod
 • Pranešimai

  303
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  14

Sauliuxx laimėta diena: Lapkritis 14 2020

Sauliuxx turėjo mėgstamiausią turinį!

REPUTACIJA

146 Excellent

2 Sekėjų

Apie Sauliuxx

 • Rankas
  Forumo asas
 • Gimtadienis 2002.10.01
 1. Siūlyčiau kiekvienam čia komentuojančiam aiškiai dar nebrandaus mąstymo asmeniui apžvelgti savo tėvų ir artimųjų gyvenimą ir suprasti, jog tik jūs turit laiko kiaurą dieną trūnyti prie kompiuterio, kiti t.y. suaugę žmonės, kurie jau nulipo tėvams nuo sprando to laiko neturi, turi pareigas ir atsakomybės, sukti galva ne kaip nebrandžius verksnius linksminti, o kaip susimokėti mokesčius ir nueiti į darbą.
 2. Nu va, kaip visada, tu nuskriaustas, visi aplinkui blogi, gyvenimas neteisingas.
 3. Nei juoktis, nei verkti. https://prnt.sc/xb8v8g
 4. Šį rytą mačiau tave serveryje, viešai chat'e pajuokei Chat Moderatorių pareigas, pridurei, kad dešimtmečiai vos ne į cm nepatenka, taip pat chat'e rašydamas, kad ir tu galėtum pateikti parodei tai, jog pildai tik pajuokos tikslais.
 5. Jūsų nick žaidime: Sauliuxx Pažeidėjo nick žaidime: asilas123 Kuom nusikalto žaidėjas?: cheat Įrodymai(būtina - foto/video):
 6. Jūsų nick žaidime: Sauliuxx Pažeidėjo nick žaidime: Mushroom420691 Kuom nusikalto žaidėjas?: bhop, killaura Įrodymai(būtina - foto/video):
 7. Jūsų nick žaidime: Sauliuxx Pažeidėjo nick žaidime: KeinWin3204 Kuom nusikalto žaidėjas?: bhop, killaura Įrodymai(būtina - foto/video):
 8. Anketa visai nebloga, situacijos taipogi, tačiau prieš kelis mėnesius esi gavęs ban už "masinį cheatinimą", su alt naudojai x-ray, o gavęs ban nepagarbiai elgeisi su administracija. Tačiau tai buvo prieš kelis mėnesius ir galbūt pasitaisei.
 9. Serveris kitame wipe bus 1.16, tad bent jau šiame wipe toks atnaujinimas užimtų laiko (Nustatant permissions) ir būtų ne itin naudingas atsižvelgiant kiek laiko dar bus šita versija.
 10. Jūsų nick žaidime: Sauliuxx Pažeidėjo nick žaidime: SuprantiGi Kuom nusikalto žaidėjas?: Antikb Įrodymai(būtina - foto/video):
 11. Foto iš Lunatic anketos kurią pakomentavai Manau turėtum mandagiau elgtis tiek serveryje tiek forume.
 12. Jūsų nick žaidime: Sauliuxx Pažeidėjo nick žaidime: pukis Kuom nusikalto žaidėjas?: Bhop, killaura. Įrodymai(būtina - foto/video):
×