Jump to content

Speirsas

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  54
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Speirsas laimėta diena: Liepa 29

Speirsas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

21 Excellent

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

288 profilio peržiūros
 1. nu va vyrukai, visiems galas ateina. Tai pastumdau ta savo accounta, 2,90 ir jūsu atsiskaitymas tsg žinute ir vsio paka ką domina Speirsas#8775 ai nu forumas kartu kas manot kad parduotu acc klydot špj parduodu :Dd
 2. Marijau kažkas prašę tavęs čia kištys?
 3. Jūsų nick žaidime: Speirsas Administratoriaus nick: c4tmom Kuo nusikalto?: Blogai atmesta ankėta. Įrodymai (būtina foto/video):
 4. Nesuprantu kur tu matai kad tau dingo žvaigdžutė ? Galbūt gal buvai patekęs į topres ir vėl tavę aplenkę, ir dingo.
 5. Asmeniškai man visai gražus TexturePack, ačiū jog pasidalinai.
 6. Anketa Jūsų nick žaidime: Speirsas Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3325 bet žinoma vis kylą. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13 Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Pijus, žaidime žinomas kaip Speirsas, man yra tryliką metų, gimiau ir augau Panevėžyje. Mano hobis yra žaisti futbolą, bei programuotį. Laisvalaikį dažniausiai praleidžių kieme su draugais arba žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Serveryje jau teko išbandyti chat moderatoriaus pareigas, ir tikrai gan gerai susitvarkiau išbuvau 2 mėn +, ir iki dabar dar esu. Manau esu vėrtas chat moderotoriaus direktorio pareigų, todėl ir bandau savę čia. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidarau įrodymus kaip reklamavo, užtildau aš ji 60 minučių, už reklamą, bei nepamirštu įkelti į foruma jog gautų užblokavimą.
 7. Aš ir yvei. Komandos pavadinimas- krakatuzai
 8. kas gi čia prisitatymą parašę? Sėkmes tau senyzas !
 9. Jūsų nick žaidime: Speirsas Jūsų idėja: Šia idėja būtu galima igyvendinti kitame wipe. Tai kaip visi žinom jog padarę jog neįmanoma gamintis "Hopper" ir šie tikrai nėra pigus, turiu panašia idėja, tai padaryti jog būtų taip pat sunkų gauti "Potion Stands" tada manau jog tikrai brangėtu Potion kainos. Kuo ši idėja naudinga?: Ekonomika.
 10. Jūsų slapyvardis žaidime: Speirsas Koki skaičiuką renkatės(1-50): 27 Ką darysite su ferma jeigu laimėsite: Manau jog kaupsiu pinigus, ir pirksiu kažko naudingo. Kaip manote kokie šansai laimėti: Manau kad maži, bet tikėkimes geriausio.
 11. Patarčiau tau geriau sukurti kokia tai nors tema ir iširenką tarkim skaičių ir tu per random.org išrenki laimingaji, ir per joninės tu jam atiduotum kuris laimėjo.
 12. Casino

  PRITARIU savo akymis mačiau kaip žmogus per dvi minutės laimėjo 3 milijonus, tai čia nemanau kad logiška ir įdomu. Žmogus sededantys su 7 milijonais jam neįmanoma pralaimeti ir jis tiesiog galima sakyti siurbia pinigus iš kitų.
 13. tu tuos 10 čyteriu per 20min surasį, tai manau mažiausiai 30, neutralus
×