Jump to content

chase1612

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  93
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

chase1612 laimėta diena: Balandis 11

chase1612 turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

53 Excellent

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

354 profilio peržiūros
 1. tu čia pranešimų atėjai pasirinkt?
 2. Reporteris

  Jūsų nick žaidime: chase1612 Jūsų idėja: Na idėja manau tokia, kad žaidėjas pats negalėtų platint savo reklamų pvz - Parduodu 64 op apple /ah , parduodu /res tp cuor ir t.t Manau kaip yra [Chat Mod] tai galėtų atsirast [Reporteris] kuris už tam tikrą sumą žaidėjo skelbimą galėtų platint skelbimus pvz; 1 skelb - 200$ , 2 skelb - 400$ ir t.t Jei žmogus pats skelbiasi, tai jam būtų bauda sedėti 60min tyloje. + anketos galėtų vykti tiek forume, tiek žaidime Kuo ši idėja naudinga?: Atsiras daugiau veiklos, bus įdomiau kažkiek kalti pinigus kad galėtum skelbimus ir t.t
 3. Vakar išdalinau 1m.
 4. Tikrai už, dabar beveik 20% žaidėjų turi tas xp fermas.
 5. Jūsų nickas žaidime?: chase1612 Kiek jums metų?: 15. Papasakokite apie save: Sveiki esu Tautvydas,man 15-metų,serveryje jau žaidžiu 4-5m.Per tą laiką išmokau daug geriau atpažinti žmones,jų tipus.Kai būnų nesudraugais,arba neužsiemęs dažnai būnu koridoriuje,ten padedu žmonėms,ir bendrauju su kitais.Mano hobis yra žvejoti,ir slidinėti.Esu iš Druskininkų.Tai toks mano trumpas prisistatymas.
 6. Jūsų slapyvardis žaidime : chase1612 Ar nenaudojate cheat, ir suprantate, jog panaudojus galite būti baudžiami : Nenaudoju,suprantu. Ar sutinkate, būti filmuojamam event kovos metu : Sutinku.
×