Jump to content

Hector

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Hector laimėta diena: Gegužė 3

Hector turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

41 Excellent

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

407 profilio peržiūros
 1. Bandziau, nieko nepadeda ta versija. Cia grynai anticheatas buginasi. Itariu kad tai susije su situ bugu Neveikia tas double clickas ir itemai nesistackina. ir dar, atrodo kad adminai pastaruoju metu keitinejo anticheata. Ant vieno aina greitai bhopint ir ner situ itemu bugu. Ant kito aina bhopint bet ne taip greit ir atsiranda sitie bugai . Gal tik sutapimas
 2. Nick žaidime: igor Aprašykite bug'ą: Nesusitakina itemai inventoriuj arba cheste. Pvz siandienos iskastas dirt nesusistakina su jau esanciu cheste dirtu. Nuotraukos/video:
 3. Nick žaidime: igor Aprašykite bug'ą: ismetus mazdaug puse stack xp buteliuku, likusieji neduoda xp , tiesiog dinksta. Nuotraukos/video:
 4. shop zenklas lieciasi dar su kitu chestu, taip gaunasi kad tu perki is desineje esancio chesto
 5. Nick žaidime: Avanger Aprašykite bug'ą: MVP issijungia pvp ir maisosi warp pvp bei vagia itemus. Negalima pvp zonoj maisytis su pvp off. Nuotraukos/video:
 6. Tiesiog atsijungi per pvp ir niekur nesitelini, atbegi i warp pvp ir bac.. nemirtingas
 7. Nick žaidime: Aprašykite bug'ą: Neina zudyt kai kuriu zaideju , jie tuo naudojasi ir zudo kitus. Nuotraukos/video:
 8. i /msg tai ok, bet dbr jis raso man ir as negaliu atrasyt. Tada sakau per chat atignorink mane. Jis nemato. Kaip man su juo pasneket ? Gal tada tegu perspeja, kad " Tu si zaideja ignoruoji ir tu nematysi jokiu jo zinuciu" , nes buna kad pamirsti ka ignorini
 9. Nick žaidime: Hector Aprašykite bug'ą: Jei zaidejas mane ignoruoja su /ignore , tai jis nemato mano zinuciu per pagrindini chata.
×