Jump to content

djfogas

Discord Administracija
 • Pranešimų kiekis

  176
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9

djfogas laimėta diena: Liepa 18

djfogas turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

98 Excellent

5 Sekėjai

Apie djfogas

 • Gimtadienis 2003.04.24

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

1.660 profilio peržiūros
 1. Bus išrinktas administratorius viską sutvarkys o dabar reiks palaukt
 2. AntiCheat

  Tam skirtas prižiūrėtojas, prieš
 3. Jūsų nick žaidime: djfogas Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 10xp (nemanau ar būtina šiom pareigom.) Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16. Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, esu Dominykas iš Vilniaus šiuo metu man yra 16 metų. Žaidžiu krepšinį, sekasi iš ties gerai, domiuosi NBA bei kitom krepšinio lygom. Esu draugiškas, padedantis, supratingas bei greitai prisitaikantis žmogus. Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Esu turėjąs kone visas moderatoriaus pareigas šiame serveryje t.y FM, CM, CMD, tačiau nesu turėjąs šių pareigų ir noriu jose išbandyti save. Šiame serveryje žaidžiu 4 metus taigi žinau kaip elgtis su šio serverio žaidėjais. Discord'e tikrai nusimanau ir moku juom naudotis. Jau turiu savo viziją, ką keisiu šiame discord serveryje, ką pridėsiu, manau išrinkdami mane tikrai nenusivilsit.
 4. jeigu tu nuo dabar 6 metus žaidi, tai dar serveriui nestartavus tu jau žaidei seni.
 5. Įdėja

  ne apie kitus serverius kalbam čia, o apie šitą, kaip pats matai kad daugumai ši įdėja patinka.
 6. Labas, jeigu taip daro, reikia nufilmuoti ir įkelti į "Žaidėjų nusiskundimai", jeigu viskas pasitvirtins jam bus nuimta komanda /pvp.
 7. Įdėja

  Jūsų nick žaidime: djfogas Jūsų idėja: Padaryti, kad kas 15 minučių dingtų ant žemės esantys daiktai. Likus 10 sekundžių iki naikinimo būtų pranešta. Kuo ši idėja naudinga?: Sumažintu lag'ą, nes tarkim spawn'e ar kituose populiariuose resuos'e žmonės išmeta labai daug daiktų kurie ir sukelia tai.
 8. Nick žaidime: djfogas Aprašykite bug'ą: Buvo pranešta, kad ir vėl pradėjo dinginėti item frame iš res'ų, gal dėl to, kad xp fermose daug mob'ų spawninasi? Nuotraukos/video:
 9. Nick žaidime: djfogas Aprašykite bug'ą: /warp isejimas yra padarytas res'as per kurį negalima išeiti į laisvą bei po visą /warp isejimas išmėtyti tie tekstai kur ore kabo, visus juos reikėtų sudėti atgal į /spawn ir /warp pvp. (Video description'e daugiau parašiau kur jie turėtų būt) Jei ką galėsiu parodyti kur jie yra, kai išiminėsit juos. Nuotraukos/video:
 10. Nu tai išsiimk svarbius daiktus... kame problema.
 11. Paslauga "Legend" turi /ci komanda kuri išvalo visą inv.
 12. Nick žaidime: djfogas Aprašykite bug'ą: Kaip užtildo galima rašyti į /f c f, /f c a chat'us Nuotraukos/video: https://imgur.com/a/kcGW73S
 13. Anketą : Tavo nick'as žaidime: djfogas Pasirinkite skaičių 1 - 100!: 69
 14. Malonu susipažinti, jei reikės pagalbos susisiek
×