Jump to content

Broly

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Broly laimėta diena: Liepa 27

Broly turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

59 Excellent

2 Sekėjai

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

560 profilio peržiūros
 1. Server Wipe

  Arba vėl seną įdės iš senų laikų xd.
 2. Server Wipe

  Šiaip, jau turėjai suprasti kad wipe bus gana greitai, nes nuėjus į serverių listą ir pažiūrėjus kada koridorius buvo wipintas paskutinį kartą, viskas aišku jau ir taip.
 3. Labai puikiai viskas sudėliota, spalvos irgi suderintos su pačiu fonu. Šaunuolis. Man patiko
 4. Jūsų slapyvardis žaidime: Broly Kokį skaičių renkatės (1-10): 1
 5. Situacijos klaidingos, prieš.
 6. Labas,siulyčiau paskaityti serverio taisykles ir tildymo bausmes. Visos situacijos blogos. Šį kart prieš.
 7. Anketa Jūsų nick žaidime: Broly Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2006 Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 Trumpai papasakokite apie save?: Vaidas, esu iš Klaipėdos miesto, tačiau šiuo metu Airijoje. Esu gan draugiškas bet kartais galiu būt griežtas. Visada laikausi duotų taisyklių ar nurodymų. Domiuosi ir pats žaidžiu krepšinį. Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Esu buvęs s.cm ir cm, gan patyręs. Tat manau kad susitvarkyčiau su šitom pareigom. Yra noras kažką keisti, daryti kad būtų geriau tiek serverio administracijai, tiek žaidėjams. Žinoma didžiausios problemos kyla kai vyksta įžeidinėjimai ir reklamos bei apgaulės. Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Tildau žaidėją 60 min už "reklama", padarau screen shoot'ą, editinu nuotrauką ir užtušuoju ipą, ir tik tada keliu į forumą kad žaidėjas būtų baudžiamas Prižiūrėtojo - banu.
 8. Anketa redaguota dėl neaiškių priežasčių, sunerimčiau dėl 7 taisyklės. Anketos situacijos Kopijuotos. Prieš
 9. Situacijos klaidingos, neatitinkamas xp kiekis. Prieš.
 10. Oi tave Partizanai pamenu, bet nepamenu seno nicko savo, svx.
 11. Jūsų nick žaidime: Broly Pažeidėjo nick: Yvei Kuo nusikalto?: Žaidėjas pasiskundė kad žaidėjas yvei užsiima nelegalia veikla. Įrodymai (būtina foto/video):https://imgur.com/a/gbJt8uO
 12. AntiCheat

  Nemanau kad tau dera kalbėti už administraciją. Niekas nežino kaip ten yra. Taip kad prašyčiau.
 13. AntiCheat

  Ir vis nematai ka rašau. Toks ir pašnekovas tu.
 14. AntiCheat

  Yo, raminam arklius. Dabar sustok ir pagalvok. Jis pildė į prižiūrėtojo pareigas ir prisiėmė atsakomybė kad į diena turės patikrinti 1-2 anketas minimum. Nesvarbu tai vasara ne vasara, atostogos ne atostogos. Antroji prižiurėtojų taisyklė pagal informacija sako: Prižiūrėtojas privalo laikytis visų projekto taisyklių, per dieną privalo pražaisti bent 2h., kasdien peržiūrėti, bent po kelis skundus! Neprisijungti į serverį kelias dienas be neaktyvumo paraiškos yra negalima. Todėl pirma siūlyčiau gerai persiskaityti apie visas prižiūrėtojų taisykles ir tik tada spręsti apie gyvenima.
×