Jump to content

MrPukisL T U

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  172
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12

MrPukisL T U laimėta diena: Rugpjūtis 26

MrPukisL T U turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

69 Excellent

2 Sekėjai

Apie MrPukisL T U

 • Gimtadienis 2000.03.08

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

3.011 profilio peržiūros
 1. Užbanint jį, o ne spawną statyt. Šaunu, jog atnaujinimai kurie padaryti prieš mėnesį paskelbti tik dabar.
 2. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: moneybot Kuo nusikalto?: Blogas /uztildyti naudojimas, nepagal ( /uztildymoinfo ar kt ). Įrodymai (būtina foto/video):
 3. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: Anarchy18 Kuo nusikalto?: Blogas /uztildyti naudojimas, nepagal ( /uztildymoinfo ar kt ). 2x Įrodymai (būtina foto/video):
 4. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: moneybot Kuo nusikalto?: Blogas /uztildyti naudojimas, nepagal ( /uztildymoinfo ar kt ). Įrodymai (būtina foto/video):
 5. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: manteliooo Kuo nusikalto?: Blogas /uztildyti naudojimas, nepagal ( /uztildymoinfo ar kt ). Įrodymai (būtina foto/video):
 6. Nusiskundimai, užpildyti nesilaikant taisyklių bus netikrinami! Administracija patirtų nuostolių negrąžina! Pildyti pagal anketos formą! Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: KestisS Kuo nusikalto?: Blogas /uztildyti naudojimas, nepagal ( /uztildymoinfo ar kt ). Įrodymai (būtina foto/video):
 7. Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU Pažeidėjo nick: Anarchy18 Kuo nusikalto?: Free mute Įrodymai (būtina foto/video):
 8. Faktas jog patikimiausias asmuo koridoriuje yra MrPukisLTU, tad netrink makaronų mažule.
 9. Prieš, tokiems atvejams kaip beprasmis užtildymas - yra forumas, kuriame galima rašyti skundus *žaidėjų nusiskundimai. + /Uztildyti ir sudaro visos privilegijos verte.
 10. Išdalies sutinku. Jog tema random :), bet mintis teisinga.
 11. Atėjo laikas ir vėl man pasisakyti. Tai pirmasis klausimas kuris kylą skaitant ta tavo parašyta nesąmonę.. tai ką tu čia nuomonę savo niekam nedominančią apie visą serverį atėjai pasisakyti? Matau daug trinimu tavo mažoje galvutėje ar smegenyse. Nes visa ką parašei išties skurdoka ir yra nevykę. Ypač tas dalykas kaip minėjai - jog žaidi šį serverį nuo 2013 - tai matosi jog randomas, visiškai žlugęs žmogutis šiame pasaulyje. - minecrafta tikrai tikrai (šį serverį) pradėjai žaisti nuo 2013 metu. ( Prisijungiai 2019 ) Aš ta puikiausiai, matau ir įžvelgiu kiaurai per žmones kuris čia Senbuvis ir kuris ne. Builderio šitame projekte tikrai negausi nes esi pasižymėjas kaip čyteris, kenkėjas. Reputacijos taipogi čia neturi, jog draugai tave palaiko tai nereiškias jog turi nepriekaištingą reputaciją šiame serveryje. Pakalbėjus su pora serverio senbuvių, kurie tiksliai žaidžia šį projektą nuo - 2013-4 metų, ( per tą laiką esą pirma karta šiuo metų išlindai į viešuma ). Ir reiški niekam neidomią savo nuomonę. Kaip ir minėjau auksčiau, tokius kaip tu kiaurai matau. Ir žinau kaip tokie kaip tu elgiasi. Nes kadaise taipogi taip darydavau ir apie mane virdavo įviauriausios diskusijos. Toks kaip tu - ir tavo antrarušis ale vaiduoklis draugas - kaimynas iš antro aukšto varge ar egzistuoją ;D ir yra tiesiog elitinis atmazas. Kurį aš irgi sakydavau kai buvau CM, gal prieš kokius trys metus atgal.. Article ar kaip tavo acc, buvo ir skirtas tau čytinimui ( ir tu jame žaidei - čytinai nepavadinčiau to žaidimu )- jog įgytum po wipe pirmai xp fermai spawnerių, nes kaip jie gimę sekančią diena tavo fermoje? O balansas tavo niekaip nekito.. gi visa tai galima patikrinti jog pirkai ir t.t per chatlog.. ( tai gali dėl to išanksto sakau neatmazint ). - tokie kaip tu susikuria antrus acc, ir xrayina. - o šiuo atvejų, tu tsg dmd mine, kad įdėt į ferma, ir aš tą kuo puikiausiai žinau. Be to tu ir esi tas antrarūšis dviveidis asmuo, kuris čia vargiai pageidaujamas. Siulyčiau lyst atgal į savo kaimelius, iš kurių čia išdygai. Adiosss
×