Jump to content

UgneZaidzia

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

33 Excellent

3 Sekėjai

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

383 profilio peržiūros
 1. Jūsų nick žaidime: UgneZaidzia Jūsų idėja: Galima būtų padaryti, kad nether portalo tarkim spawne nebūtų, o žaidėjai galėtų jį tik savo rese pasidaryti, bet tik nuo 'Apsiprates' arba didesnio ranko. Kuo ši idėja naudinga?:Ji pridėtų žaidėjams daugiau motyvacijos keltis rankus ir būtų sunkiau gauti įvairesnių resursų.
 2. Idėja tikrai unikali ir manau tikrai paverstų šį projektą dar įdomesniu. Už
 3. Nick žaidime: UgneZaidzia Aprašykite bug'ą: Vakar pirkau per /twm spalvą ir nick pastorinimą ,o šiandien prisijungiu - jokio pastorinimo ,spalvos nėra. Nuotraukos/video: Nuotrauka iš vakar (2018-03-22) https://imgur.com/a/kHuU9po. Nuotrauka iš šiandienos https://imgur.com/a/3wIPSaA
 4. Mano nick žaidime - UgneZaidzia Skaičius - 50
 5. Jūsų nick žaidime: UgneZaidzia Jūsų idėja: Žaidėjas gaudo čyterius ir kelia į forumą . Jeigu sugauna 10-15 čyterių , įkelia į forumą ir jeigu jie būna nubausti žaidėjas gauna vip paslaugą arba tarkim 100 kreditų. Kuo ši idėja naudinga?: Taip apmažėtų čyterių ,o žaidėjas gautų daugiau komandų.
 6. Jūsų nick žaidime: UgneZaidzia Res pavadinimas: /res tp vilaa3 ir /res tp vilaa2 Trumpai papasakokite apie statinį?: Tai trijų aukštų vila. Statyta pagal realią nuotrauką.Yra chill zona,baseinas,sraigtasparnis. Stačiau iš neturėjimo ką veikt :D.Ir didelis dėkui FlamingFury už pagalbą statant. Statinio foto: https://imgur.com/a/iEVJOqj https://imgur.com/a/3lscFVJ
 7. ?????? Bet ir kitiem neveikia ????? O pvp jau miriau ir nesuprantu prie ko čia xp?
 8. Nick žaidime: UgneZaidzia Aprašykite bug'ą: Taigi prieš porą dienų man parašė keli žmonės kad neveikia mano shop neišeina pirkti prekių.Tada pati patikrinau nuėjau į kitą shop ir dar kelis pažiūrėti ar tikrai neveikia,taip pat ir į /warp shop.Kaip tik tai bandau pirkt rašo ,,Atsaukta1 UgneZaidzia".Galbūt tai bugas su pluginais.Bėje turiu paslaugą ,,Vip". Pabandžiau pirkti su kitu acc (Angel69) viskas veikia(šitas acc neturi jokių paslaugų).Nežinau kame problema ar ,kad esu Vip ,ar kame .Cm bandė jiem viskas veikia.Tikiuos padėsit. uraukos/video:
×