Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
danislovas

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

3 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 18

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

Marco

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Nario reputacija

2 Neutral
 1. Nors ir mažai, bet gerai. Puikūs atnaujinimai.
 2. Buvai praneštas jau iš seniau, patikrino tik dabar, o kadangi įrodymai neturi galiojimo laiko, todėl užblokavo tik išrinkus naująjį prižiūrėtoją.
 3. Pritariu ir aš, nes vien tik komanda - /skelbti ir reiškia, jog tai skelbimui, o aš pastebėjau, jog per šią komandą yra dažnai sveikinamasi ir pan. kas visai nėra susiję su skelbimu.
 4. Jeigu aš neklystu tai, kai gauni IP baną Tavo IP adresas buna užblokuotas, o tuomet negali jungtis prie serverio iš betkokio acc ant kurio yra tavo ipas, o jeigu gauni NICK baną tai tik ant savo nicko negali jungtis. Tai tas pats ir su UNBANAIS atblokuoji arba savo IP arba NICK
 5. Sveikas, vos tik prisijungus į serverį visada komanda būna parašyta į pokabių langą t.y chatą, komandą paminėjo Andrius - /register (norimas slaptažodis) (norimo slaptažodžio pakartojimas). Kitą kart, kai prisijungsi teks rašyti - /login (slaptažodis), bet vėlgi komanda bus parašyta ir pokalbių lange. Kitą kart tokioje situacijoje rašyk pagalbai ją rasi forumo apačioje, nes šioje skiltyje reikia pranešti apie klaidas serveryje.
 6. Sveikas, Tadai, malonu susipažinti, gero žaidimo Tau.
×