Jump to content
nirro11

[Atmesta] Išeitis dėl čyterių ir ban'ų.

Išeitis dėl čyterių  

36 narys(-iai) balsavo

1. 1. Ar tokia idėja reikalinga?

Recommended Posts

• Jūsų nick žaidime: nirro11
  • Jūsų idėja: Siūlau išeitį dėl hackerių. Vakar, šiandien mačiau nemažai žaidėjų, kurie rašė tokias žinutės kaip „kovodamas aš čytinu, tačiau prieš žaidėją, kuris nenaudoja hack, jų nejungiu o žaidžiu sąžiningai“ (kaip pavyzdys): image.thumb.png.2c2ed5755a2ca5dcb2c3a954b52ea24a.png

Tad siūlau neblokuoti tų, kurie su čytais eina kovoti ir tame tarpe nėra nečytinančio žaidėjo, o blokuoti tuos, kurie naudoja tuos čytus prieš  žaidėjus, žaidžiančius sąžiningai.

• Kuo ši idėja naudinga?: Dabar 2018 metai, minecraft'e kas antras žaidėjas naudoja hack'us, jie yra labai išplitę, kitų net nebesustabdo jokie anticheat'ai, o blokuojant tokius mažėja serverio aktyvumas. Tad kad ir kaip keistai galėtų skambėti, tačiau siūlau leisti naudoti čytus per pvp prieš tokius pat čyterius.

Prieš balsuojant ar rašant nuomonę į komentarus būkit persiskaitę bent porą kartų mano idėją, jeigu kažkas esate prieš.

@iBo3oF

@GriFas

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Visada esu už sąžiningą žaidimą, bet yra tesiog labai apmaudu jog išėjus į pvp areną su daiktais kurie kainuoja apie 10-20k serverio valiutos laisvai miršti nuo žmogaus su paprasčiausiu iron setu ir žinoma cytais... Na ir aišku jeigu jau aš kažką pasijunksiu visas serveris pašoks ant koju ir tie patys čyteriai pradės rašinėti jog as čytinu -_-

Redagavo - Neziniukas

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ohoho acirado santykai draugiški su čyteriais tai gal ant manes nebekauksit kekviena dieną :Dddd

• Sad 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Ką tik, nirro11 sakė:

Sužlugdyt?:DDD Kaip tokiai idėjai įgyvendinus krd gali žlugti xd. Daugelis skundžias tais čytais.

Typo ne ?
Jeigu serveryje bus legalizuotį, čyteriai, tai wipe, po wipe, ir kenks paprastiems žaidėjams, bei jų turtams. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Bus tokios atmazkės: "Jis buvo su čytais, kai tu atėjai išjungė", "Tai, kad jis per 5 blockus kapoja", "Man pasirodė, kad jis su čytais"

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Visiškai prieš! Tai gal dar nebausti dėl jokių pagalbinių programų? Nedarykit nesąmonių iš serverio, blokuoti visus tiktais kad naudoja pagalbines programas ir taškas ir nesvarbu ar tai senbuvis ar tai koks projekto komandos narys visi lygus!

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 minutes(-čių), nirro11 sakė:

Gerbiu tavo nuomonę, bet blokuojant visus žaidėjus, kurie naudoja neleistinas programas galiausiai privestų prie serverio aktyvumo kritimo iki 30-40 žaidėjų, kai dabar serveryje prisijungę yra 130 žaidėjų ir mano nuomone 80% naudoja palengvinamąsias programas. Blokuoti blogai, neblokuojant skundžiasi žaidėjai, tai bent kažką siūlau daryti, tačiau mano idėją būtų galima redaguoti

Bet duodu 1OO%, kad 10% žaidėju išeina dėl to kad neįmanoma žaisti, nes daug žaidėju su pelengvinančiomis programomis

Pasidalinti

Temos nuoroda

Nemoki žaist nežaisk, kam čytinti tiesiog palengvini savo žaidima, teke pačiam anskčiau naudoti huzuni ir t.t. buvo didelė auforija laimėti kiekviena kova tačiau dabar nėra taip įdomu:D PRIEŠ

• Like 1
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Pries. Mano manymu reiktu juos naikinti, o ne leisti jiem cytint, reikia normalaus priziuretojo ar net dvieju. Koriidoriuj visad buvo maziau cyteriu nei kituose lietuviu projektuose buvo ir taip, kad nuejas pvp nematydavai nei vieno cyterio, jei norim to paties nereikia jiem leisti reikia juos stabdyti, tik pirma reikia to noreti patiems savininkas nes jiem kaiptik, manau gerai is unbanu uzsidirbt.

• Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Visiškai esu prieš leidimą naudoti čytus tiek prieš čytą ar paprastą žaidėją. Jeigu jau prasičytino tai garbingai ir tegul keliauja į baną ir nebus jokių cheat vs cheat :)

Pasidalinti

Temos nuoroda

Idėja yra idėja. Aš manau reiktų išvis įdarbindi du prižiūrėtojus. Tai sumažins krūvį vienam prižiūrėtojui. Vienas labiau vakare kitas ryte būtų. Vienam prižiūrėtojui būti aktyviam 24/7 praktiškai fiziškai yra neįmanoma. O bendradarbiauti su pažeidėjais tikrai nėra išeitis. Esant dviems prižiūrėtojams būtų didesnė perspektyvą. Galbūt apmažintume populiaciją tačiau tai didelis faktorius kad pritrauktumę naujų žaidėjų. Pastebėjimas kad projekte apsilankymas naujų žaidėjų yra didelis tačiau jų užsilikimas nėra ilgainis. Esu prieš šią idėją bet štai mano variantas.

• Thanks 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 7 valandas(-ų), Sirh99 sakė:

Idėja yra idėja. Aš manau reiktų išvis įdarbindi du prižiūrėtojus. Tai sumažins krūvį vienam prižiūrėtojui. Vienas labiau vakare kitas ryte būtų. Vienam prižiūrėtojui būti aktyviam 24/7 praktiškai fiziškai yra neįmanoma. O bendradarbiauti su pažeidėjais tikrai nėra išeitis. Esant dviems prižiūrėtojams būtų didesnė perspektyvą. Galbūt apmažintume populiaciją tačiau tai didelis faktorius kad pritrauktumę naujų žaidėjų. Pastebėjimas kad projekte apsilankymas naujų žaidėjų yra didelis tačiau jų užsilikimas nėra ilgainis. Esu prieš šią idėją bet štai mano variantas.

Ačiū už nuomonę, dede.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Žiūriu pasenus tema, bet aš irgi noriu pakomentuot:D

Stengsiuosi nekomentuoti plačiai. Šita idėja yra ganėtinai kvaila keliais aspektais. Net jei ir legalizuosit neleistinas programas, jūs niekaip neįrodysit žmones kada jie naudoja tuos "cheat" prieš kitus žaidėjus ir kada ne. Visu antra tai sužlugdytu serverio "ekonomiką", nes tada dauguma žmonių naudotu xray ir būtų visiškai atsipalaidavę, nes gi jų niekas negaudys. VISADA kiekvienam pasiūlyme bus pliusų, bet žmonės žiūrėkit ir į minusus, vien dėl to, kad kris žmonių kiekis - nieko nereiškia prieš labai malonų ir atpalaiduojantį žaidimą.  15 žmonių už - sakyčiau iš tų 100 (jei jų dar tiek yra) žaidėjų nėra daug ką? O pats @nirro11 nenaudojat kartais cheat'ų? :)

Pasidalinti

Temos nuoroda
1 hour ago, Fsinas sakė:

Žiūriu pasenus tema, bet aš irgi noriu pakomentuot:D

Stengsiuosi nekomentuoti plačiai. Šita idėja yra ganėtinai kvaila keliais aspektais. Net jei ir legalizuosit neleistinas programas, jūs niekaip neįrodysit žmones kada jie naudoja tuos "cheat" prieš kitus žaidėjus ir kada ne. Visu antra tai sužlugdytu serverio "ekonomiką", nes tada dauguma žmonių naudotu xray ir būtų visiškai atsipalaidavę, nes gi jų niekas negaudys. VISADA kiekvienam pasiūlyme bus pliusų, bet žmonės žiūrėkit ir į minusus, vien dėl to, kad kris žmonių kiekis - nieko nereiškia prieš labai malonų ir atpalaiduojantį žaidimą.  15 žmonių už - sakyčiau iš tų 100 (jei jų dar tiek yra) žaidėjų nėra daug ką? O pats @nirro11 nenaudojat kartais cheat'ų? :)

As pats pries cytus. Tai kam man juos naudot?xd No logic

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.