Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

7 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 8

Serverio rekordas: 81

Rekordas pasiektas: 2019-11-17

GriFas

Gražiausias serverio statinys 2018

Recommended Posts

Sveiki, mc.koridorius.lt žaidėja:x! Atėjo laikas pristatyti savo kūrybos statinius – dalyvauti konkurse „Gražiausias serverio statinys 2018“!  

Prizai

I vieta – Legend

II vieta – Hero

III vieta – Mod

Reikalavimai

• Statinys turi būti pastatytas tik mc.koridorius.lt serveryje!
  • Dalyvauti galite tik vieną kartą!
  • Draudžiama kopijuoti!
  • Leidžiama statyti su draugais, tačiau prizas atiteks tik res'o savininkui.
  • Res'e turi būti įjungta teleportacija, judėjimas, tačiau išjungtas pvp (/res set tp t /res set move t /res set pvp f).
  • Anketą galite užpildyti iki sausio 15 d..
  • Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti!

Anketa

• Jūsų nick žaidime:
  • Res pavadinimas:
  • Trumpai papasakokite apie statinį?:
  • Statinio foto:

Reikalavimai gali būti pildomi/keičiami!

• Like 4
  • Thanks 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
  • Jūsų nick žaidime: spambott
  • Res pavadinimas: /res tp lunaparkas, /res tp lunaparkas2
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: nesakyčiau, kad geriausias statinys, bet pastangų  tikrai yra ideta :) tikiuosi laimet nors antrą vietą.
  • Statinio foto ad3c7e7675db4412dc0e2175ce182bbb898.pngbc1e4fe23fd181f7acf2199b367ceeec619.png26bc65c98a6493fbd22213e0caa5a3f9382.pngafa7d5ed65db95c46b3d89b0634a494c509.pnga42fbe6a0c86be874c46b72beeb8dea3831.png
  • Like 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Lynnsiee
  • Res pavadinimas: /res tp Witch ir /res tp oki , du res'ai vien dėl to, nes didelis statinys.
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Taigi, yra be galo daug vietos susidėti savo daiktams, pastatyta ir "atsipalaidavimo" vietelė, praplaukus lava galite rasti ir užslėptą kambariuką kuriame yra virtuvė. Taipogi pastatyta Witch'ų ferma, kur žaidėjai gali ateiti ir galbūt gauti tai ko jiems reikia. Šiam res'ui skyriau tikrai daug laiko ir stengiausi. :) 
  • Statinio foto: https://imgur.com/a/nwGJy9b
  • Like 6
  • Haha 2
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: UgneZaidzia
  • Res pavadinimas: /res tp vilaa3 ir /res tp vilaa2
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Tai trijų aukštų vila. Statyta pagal realią nuotrauką.Yra chill zona,baseinas,sraigtasparnis. Stačiau iš neturėjimo ką veikt :D.Ir didelis dėkui FlamingFury už pagalbą statant.
  • Statinio foto: https://imgur.com/a/iEVJOqj   https://imgur.com/a/3lscFVJ
  • Like 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Anketa

• Jūsų nick žaidime: _Ruffi_
  • Res pavadinimas: /Res tp Rumai ; /Res tp Rumai1
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Stačiau apie 2 savaites. Ištikrūjų įdėjau daug darbo, ten nėra viskas pilnai pabaigta, bet konkursui manau pakaks. Rūmai; namas kaip pavadinsi taip nepagadinsi yra medieval tipo. Juose yra labai daug erdvės dėlto ir reikėjo man per 2 resus daryti. Kam patiks mano statinys galit užbalsuoti. Manau bent 3 vieta paimsiu. Viskas pastatyta mano galva.
  • Statinio foto: https://imgur.com/a/UqlLwBx
Redagavo - _Ruffi_
  • Like 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Thunder014
  • Res pavadinimas: /res tp Castle
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Na, statinys buvo statomas su noru pavaizduoti kuo tikroviškiau, gražiau, išradingiau. Pasirinkau būtent pilį, nes man senovinių statinių statymas suteikia daugiau malonumo nei modernių statinių/namų/vilų statymas, žinoma ir tai galėčiau pastatyti be problemų. Pilis nebuvo statoma vien dėl to, kad pastatyti kuo greičiau, kiekviena kartą mąsčiau ar tai atrodys gražiai. Prie šio statinio nepagailėta meilės, laisvo laiko... Vienintelę pagalbą turėjau savo mažesnį brolį, kuris sėdėdamas man patardavo vienais ar kitais klausimais.
  • Statinio foto:

U9ZOyFq.png

H4OjntQ.png

Q0Dcvfh.png

• Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
‎1‎/‎9‎/‎2019 at 19:41, LaisvaSiela sakė:

Anketa

• Trumpai papasakokite apie statinį?: Na, statinys buvo statomas su noru pavaizduoti kuo tikroviškiau, gražiau, išradingiau. Pasirinkau būtent pilį, nes man senovinių statinių statymas suteikia daugiau malonumo nei modernių statinių/namų/vilų statymas, žinoma ir tai galėčiau pastatyti be problemų. Pilis nebuvo statoma vien dėl to, kad pastatyti kuo greičiau, kiekviena kartą mąsčiau ar tai atrodys gražiai. Prie šio statinio nepagailėta meilės, laisvo laiko... Vienintelę pagalbą turėjau savo mažesnį brolį, kuris sėdėdamas man patardavo vienais ar kitais klausimais.
  • Statinio foto:

U9ZOyFq.png

H4OjntQ.png

Q0Dcvfh.png

O tai sakai brolio klausei patarimu xD

• Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
2019-01-09 at 21:41, LaisvaSiela sakė:

Anketa

• Statinio foto:

U9ZOyFq.png

H4OjntQ.png

Q0Dcvfh.png

ammm???

• Thanks 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: B3n1sLT
  • Res pavadinimas: /Res tp Katinas
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Statinys kaip statinys. Aš ji pirkau už serverio valiutą. tai nieko čia neprirašyčiau.
  • Statinio foto:https://imgur.com/a/AUxtJPn
  • Haha 1
  • Confused 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Neziniukas
  • Res pavadinimas: /res tp BadVibes (sujunktas su kitu resu)
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Kai emuosi kokio projekto/darbelio serveryje visada pagalvoju kuom jisai būtų naudingas man ir kitiems žaidėjams. Girdėjau daug snekų jog būtų reikalinga nauja pvp arena taigi pamaniau jog galiu pamėginti tokią pastatyti. Darbo tikrai daug buvo įdėta ^_^ taigi manau jums ji patiks. Beto labai dėkoju FlamingFury, nuostabus žmogus turintis daug įdėju... Netik prisidėjo prie statymo, bet ir parėmė finansiškai ir šeip ačiū vistiems kurie kažkaip pagelbėjo prie šio mano darbelio. Statinį galite apžiūrėti iš nuotraukų arba apsilankę serveryje :x
  • Statinio foto: https://imgur.com/a/X8dqhLQ
Redagavo - Neziniukas
  • Like 1
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Markeris
  • Res pavadinimas: /res tp benaspaca
  • Trumpai papasakokite apie statinį?: Paprastas namelis, jeigu kažkam patiktų paprastumo stilius, o ne modernūs ir visi kiti tai šitas namelis būtų kaip tik. Namukas kieme turi baseiną, bei visi kiemo grožį atskleidžia gėlės. Pirmąjąme aukšte turime chest room'ą, bei šaldytuvo ir krosnių kepyklas. Antrąjame aukšte turime miegamąjį, su dideliu televizoriumi, spinta ir pačias gražiausias vaizdas atsiskleidžia išėjus į antrojo aukšto balkoną. Viską pamatysite nuotraukose ^_^
  • Statinio foto: https://imgur.com/a/1zug5aE

Pasidalinti

Temos nuoroda

Sveiki, konkursas „Gražiausias serverio statinys 2018“ pratęsiamas iki sausio 20 d.!

• Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.