Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kuriame vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
wealthy
2
sandrute
3
ennahh
4
marijus_ado
5
rubchik
6
labas
7
ziurkeno_karka
8
senas_krienas
9
little
10
pursue
11
trichloromethane
12
adamsas
13
afteris
14
gintare55
15
krokodilas123
16
foron
17
eyann
18
gabyteeeexoxoxo
19
breninho
20
mantis
21
pamela
22
busetto
23
papajus147
24
bycia
25
papaja147
26
_a4g
27
spooky_was_taken
28
donatukas
29
juodaslokysltu
30
krakas
31
palibomu
32
titas0513
33
saimonas420
34
kabliuks
35
simasgames
36
lemosa
37
lapis
38
likior
39
trofejus
40
craftkratsltu
41
auguste
42
dot
43
pagiezakiller
44
pepsistrim
45
astroant
46
lolibh
47
valera1657
48
ernis
49
lexi
50
morant
51
zapukaz
52
pickitup
53
dr_awesome_pants
54
norddur

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

54 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 55

Serverio rekordas: 165

Rekordas pasiektas: 2020-04-15

Nori grįžti atgal prie senojo skin? SPAUSK ČIA!

Recommended Posts

Sveiki serverio žaidėjai, turiu idėją filmuoti šitame mc.koridorius.lt serveryje žaidėjų namus ir dalinti prizus už geriausią namą ar plotą kury jūs išrinksite per video. 

Trumpai paaiškinsiu kaip viskas bus,jūs po mano video arba šitame puslapyje po šita tema rašysite savo ploto residensija pvz. ( /res tp dog )

(tie kas turite res) per viena video atsirinksiu po 5 residencijas ir jas ivertinsiu bei paliksiu prizų o per sekantį video duosiu geriausiam ploto laimėtojui piniginį arba daiktinį prizą.

taisykles

1. reikia turėti residenciją 2. balsuoti už geriausia plotą 3. nedaryti spam nes nefilmuosiu jūsų ploto.  

Mano Youtube kanalas https://www.youtube....kgjlsqSIEJ_FjEg jeigu patiko kanalas spauskite prenumeruoti,like ir dalinkites su kitais.

jeigu patiko idėja parašykite (noriu) ir jeigu nepatiko parašykite (nenoriu) ir kodėl nenorite.

ąčiū už demesį. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tai čia skaitosi kaip konkursas, o ne įdėja serveriui. 

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
2019-01-15 at 18:21, AlexasCrafteris sakė:

Sveiki serverio žaidėjai, turiu idėją filmuoti šitame mc.koridorius.lt serveryje žaidėjų namus ir dalinti prizus už geriausią namą ar plotą kury jūs išrinksite per video. 

Trumpai paaiškinsiu kaip viskas bus,jūs po mano video arba šitame puslapyje po šita tema rašysite savo ploto residensija pvz. ( /res tp dog )

(tie kas turite res) per viena video atsirinksiu po 5 residencijas ir jas ivertinsiu bei paliksiu prizų o per sekantį video duosiu geriausiam ploto laimėtojui piniginį arba daiktinį prizą.

taisykles

1. reikia turėti residenciją 2. balsuoti už geriausia plotą 3. nedaryti spam nes nefilmuosiu jūsų ploto.  

Mano Youtube kanalas https://www.youtube....kgjlsqSIEJ_FjEg jeigu patiko kanalas spauskite prenumeruoti,like ir dalinkites su kitais.

jeigu patiko idėja parašykite (noriu) ir jeigu nepatiko parašykite (nenoriu) ir kodėl nenorite.

ąčiū už demesį. 

Mano res: res tp aha jis pastatytas is 2 acc nes 1 res nepakako tai tikras acc kuri naudoju yra deeznutz

Dalintis šiuo pranešimu

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.