Jump to content
Lynnsiee

EVENT KONKURSAS

Recommended Posts

Paskelbta (redaguota)

Sveiki Mielieji Koridoriaus Žaidėjai! 

 Štai jums mažas konkursėlis! :x

Sugalvok kuo įdomesnį event'ą, pastatyk jį, aprašyk kas, kaip vyktų ir pasidalink visą informaciją apie savo sugalvotą event'ą su mumis.

Įdomiausią event'ą sugalvojusiam žaidėjui serveris skiria prizą MVP! 

Galite statyti su draugais, dvejiems padėjusiems draugams bus skirti prizai MOD.

(Event'ą turės organizuoti pats pastatęs žaidėjas, galės padėti draugai, laimėjusiems žaidėjams event'ą serveris skirs prizus) Sekmės!

 

Redagavo - Lynnsiee
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Paskelbta (redaguota)

Event toks: Zmones pasirenka komandas, kai kurie bus vieni, kai kurie bus po 2. Visos komandos turi po 3 taskus is pradziu. Komandos kartu turi pasirinkti 1 is 3 kambariu, turi buti bent po 1 komanda kiekviename is ju. Tuose kambariuose yra redstone puzzles, jas perejus, zaidziamas pasitikejimo zaidimas su kitomis komandomis, 1v1 styliumi.

Galima pasitiketi kitais, arba juos isduoti. Jeigu abi komandos pasitiki vienas kitu, yra gaunami +2 taskai. Jeigu vienas pasitiki, o kitas isduoda - isdavikas gauna +3 taskus,  o tas, kuris pasitiki praranda 2 taskus. Jei abu isduoda, abi komandos negauna ir nepraranda tasku.

Laimima, kai zmogus gauna 9 taskus ir papraso atidaryti #9 duris, kurios atsidaro tik viena karta. Pro jas gali eiti tik tie, kurie turi 9 taskus. Visi kiti mirsta. Po ju uzsidarymo, zaidimas baigiamas.

Po pirmo zaidimo, zmones eina tolyn ir pereina daugiau kambariu. Perejus kita set'a kambariu, visi turi suzaisti dar viena zaidima del tasku, ir taip iki tol, kol pereinami 3 kambariu set'ai. Po to, zaidziami dar 3 tasku zaidimai. Jei niekas nesurenka 9 tasku, visi pralaimi, arba laimi tie, su daugiausia tasku.

 

Turiu visa tai pastates, bet perdaryti turesiu jei isrinktas event bus del daugiau zmoniu vietos. SS:

kqAdso8.png

pVeyF9b.png

pVrLCtX.png

jvki5mD.png

nMdWzZc.png

1oNG07t.png

qZ3hp33.png

 

Redagavo - Miuzore
  • Like 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Antra, lengviau vykdoma ideja - 5 komandos ir 5 komandu lyderiai. Pradzioje zaidimo pasiskirstoma komandomis ir lyderiais, vyksta pirmas zaidimo raundas. Galima balsuoti lyderiams, kuria komanda pasalinti is zaidimo. Komanda, surinkusi daugiausia balsu yra pasalinama. Kitos komandos gauna prieiga prie kambariu, is kuriu reikia pabegti. Perejus kambarius, vyksta antras balsavimas, ir taip iki tol, kol lieka dvi komandos. Tuomet abi komandos patenka i kambarius, kuriuose pirmoji komanda, kuri suranda isejima, nuzudo kita komanda ir laimi. 

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Paskelbta (redaguota)

Iš kart paaakysiu, kad čia jau labiau idėja serveriui, su pluginais ir specialiom komandom, pats to nelabai padaryčiau. Tad siūlau gana paprastos idėjos pradžią, iš kurios pamatų galima išvįstyti gana puiku eventą visiems serverio žaidėjams. idėja paprasta, susijus su PVP, nes žinau kad yra Survival Games ir Minecart Eventai, bent jau tokie buvo prieš metus, bet nei vienas eventas nepriklauso pilnai nuo skillų, survival games labiau sėkmės reikalas, nuo looto, o minecart eventas irgi labiau sėkmė nes nežinai kur jis atsiras, žodžiu esme tame kad nėra eventoo priklausančio nuo PVP kovos su lygiais itemais. Tad siūlau padaryti PVP arenos eventą, kurią galima pradėti taip pat kaip ir tuos aukščiau minėtus eventus. Tai turėtų būti daugiau nei viena arena, tarkim žaidėjų limitas 20 tai reiktų 10 (1x1) arba 5 (1x1x1x1)  atskirų arenų. Žmogus kuris nemiršta keliauja į kitą areną, žmones kurie miršta - iškrenta. Svarbiausias arenos akcentas tai turėtų būti lygus itemai, kardai su setais arba tiesiog rankos, ar kažkas tokio. Žodžiu pačią įdėją galima, vystyti ir vystyti.

Redagavo - Dageman

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Paskelbta (redaguota)

Sveiki, nusprendžiau sudalyvauti šiame konkurse, taigi pasidalinsiu savo sugalvotu event.

Event vietoje yra įrengti 4 lygiai, kuriuose savo jegas turės išmėginti dalyviai, tai šaudymas iš lanko, mažas kliučių ruožas, lavos labirintas ir parkour. Kiekvienas lygis yra atrakinamas raktų sistema, raktą gausite perėjus kas kiekvieną lygį. Laimi žaidėjas pirmas surinkęs visus raktus ir patekęs į pabaigą. Statinio res: /res tp event

Event sukurė: FlamingFury 2019-07-27_22_27_09.thumb.png.c99786bdbb8e087d43528833894dcbeb.png

P.S.: Seni sorri jeigu kažką ne taip parašiau ar nepaminėjau, būtų viskas daug geriau išėja jai bučiau pats kažkiek daugiau prisidėjas :/ -Neziniukas

Redagavo - FlamingFury

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Event Konkursas nutraukiamas, dėl Chat Mod Direktorės pašalinimo!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×