Jump to content

KORIDORIUS.LT

Mūsų projektas vienas unikaliausių bei žaidžiamiausių Lietuvoje! Kurioje vyrauja vieninga didelė žaidėjų bendruomenė.

Prisijunge žaidėjai

1
senas_krienas
2
savas
3
kestiss
4
gabytea
5
maryteispalangos

Serverio informacija

koridorius.lt - Survival/Factions/PvP serveris!

5 iš 175 žaidėjų

Serverio IP: mc.koridorius.lt

Šiandienos rekordas: 19

Serverio rekordas: 103

Rekordas pasiektas: 2019-12-02

Vyksta akcijos paslaugoms! Paslaugos

meinis

Renkamas Discord Administratorius

Recommended Posts

Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti, redaguoti. Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“.

Būsite atsakingas (–a) už:

• Discord tvarką.

Reikalavimai

• Privalote laikytis visų projekto taisyklių.

Anketa

• Jūsų nick žaidime:
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?:
  • Like 3
  • Thanks 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
  • Jūsų nick žaidime: liudvix
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1252+
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Liudvikas, man yra 14 metų, per vasarą sukaks 15 metų. Esu emocianalus ir jautrus. Mėgstu kartais draugus erzinti. Mėgstu kalbėtis su kitais žmonėmis, ir žaisti su jais žaidimus kaip; CS:GO.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Kad man būtų veiklos per vasarą, nes ką gero nuveikiu, tai išeinu į lauką su draugais, ar su jais po kiemą. Taip pat norėčiau tapti serverio/discord Administracijos dalimi. Dažniausiai man patinka kitiems padėti, todėl rašau anketą į Discord Administraciją. Padėdamas kitiems žaidėjams, taip pat prižiūrėsiu tvarką serveryje.
    Prieš tapdamas Discord Administratorium norėčiau atsiprašyti dviejų žaidėju dėl kitų priežasčių, patys žinot, raštelkit PM
  • Like 1
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)
  • Jūsų nick žaidime: Lynnsiee
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1162
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Na, mano vardas Evelina. Esu iš mažo miestelio. Koridoriuje esu senbuvė, žaidžiu jau 5 metus. Sugebu išklausyti žmones, jiems padėti ir patarti. 
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Esu išbandžiusi Chat Mod, S. Chat Mod, Chat Mod Dir. pareigas ir manau turėdama Chat Mod Dir. virš 3 mėn. pareigas nebus prižiūrėti sunku koridoriaus discord'o kanalą, nes ten jau truputį aptvarkau chat'ą nuo išsišokinėjimų ir įvairių reklamų. :)
  •  
Redagavo - Lynnsiee
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Broly
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1757
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Vaidas. Kilęs iš Klaipėdos. Šiuo metu apsigyvenęs Airijoj. Koridorių žaidžiu jau ilgą laiką, esu pastabus ir draugiškas. 
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Dirbu su Discord jau tikrai ilgą laiką ir manau tikrai sugebėčiau apsiimti ties šituo reikalu.
  • Like 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: c4tmom
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3686
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė, gyvenu Alytuje. Koridoriuje žaidžiu jau ilgą laiką. Laisvu laiku užsiemu fotografija, taip pat mėgstu sportuoti, domiuosi sveika mityba.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Norėčiau, nes esu aktyvi tiek serveryje tiek discorde. Man patinka padėti žaidėjams serveryje,  ir taip pat norėčiau  prisidėti ir kitur prie pagalbos ir manau Discorde tai padaryti puikiai sugebėčiau.

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: djfogas
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 10xp (nemanau ar būtina šiom pareigom.)
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, esu Dominykas iš Vilniaus šiuo metu man yra 16 metų. Žaidžiu krepšinį, sekasi iš ties gerai, domiuosi NBA bei kitom krepšinio lygom. Esu draugiškas, padedantis, supratingas bei greitai prisitaikantis žmogus.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Esu turėjąs kone visas moderatoriaus pareigas šiame serveryje t.y FM, CM, CMD, tačiau nesu turėjąs šių pareigų ir noriu jose išbandyti save. Šiame serveryje žaidžiu 4 metus taigi žinau kaip elgtis su šio serverio žaidėjais. Discord'e tikrai nusimanau ir moku juom naudotis. Jau turiu savo viziją, ką keisiu šiame discord serveryje, ką pridėsiu, manau išrinkdami mane tikrai nenusivilsit.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)
  • Jūsų nick žaidime: Dageman
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Pasakysiu tiesiai šviesiai, minecrafto nežaidžiu, bet nemanau kad tai minusas, iš kitos perspektyvos pažiūrėjus, tai manau didesnis pliusas, negu minusas, nes galiu skirti daugiau laiko pačiam discordui, jį labiau prižiūrėti, daugiau laiko jame praleisti, tiek laisvalaikiu ar tiek žaisdamas ir kitus žaidimus.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 17 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Trumpai pasakoti apie save yra gana sunku, iš trumpo papasakojimo nemanau, kad galima susidatyti nuomonę apie žmogu. Visų mano vardas yra Karolis, tačiau šiame serveryje ir senbuviems tikriausiai esu labiau žinomas kaip Dageman slapyvardžiu, nes seniau gana nemažai praleidau laiko šiame serveryje, kaip ir minėjau viršuje man yra 17 metų, taip pat galiu pasakyti, kad gyvenu gražiame mieste, Lietuvos sostinėje - Vilniuje, čia gimiau ir užaugau. Kalbant apie laisvalaikį ir hobius, tai šia vasara buvo kažkokia kitokia, paskutiniu metu, daugiausia skiriu laiko draugams ir šiaip gana daug laiko praleidžiu lauke, na o apie hobius tai mėgstu editint visokius video, juos kurt, arba tiesiog daryti tą kas gali atnešti pelno, taip pat mėgstu tinklinį, kartais krepšinį, na o šiaip kalbant apie sportus, paskutiniu metu pradėjau sportuoti, na ir šiaip kaikurią laiko dalį skiriu prie turniko. Kaip ir dauguma žmonių mėgstu ir suprantu linksmą humorą, esu žmogus kuris be veiksmo nelabai galėtu gyventi, vien dėl to kartais papuolu ir tam tikras, nemalonias situacijas. Paskutiniu metu labiausiai mėgstu bendrauti su naujais, nepažįstamais žmonemis, su jais rasti bendrą kalbą ir susipažinti, ko ankščiau daryti tikrai bijojau. Pavyzdžiui ankščiau tikrai „realiame gyvenime“ niekaip negalėčiau prieiti prie nepažįstamo žmogaus ir kažko paklausti, kitaip sakant turėjau „Social Anxiety“ kuri po mažu dingsta iš mano gyvenimo. Taip pat vienas iš mano gerų bruožų yra bendravimas, manau jis tikrai pakites, žinoma neturiu geležinės kantrybės ir galiu pakankamai greitai supykti, bet aš save laikau pakankamai toliarantišku žmogumi. Nemėgsstu žmonių dviveidžių, kurie galvoja vieną, o sako už nugaros kitą, tokie žmonės manau tikrai niekam nepatinka. Gyvenime tikriausiai gyvenu pagal kelias frazes, pavyzdžiui „Nesvarbu, kad ir kas buvo praeityje, geriau bus ateityje“ arba „Reikia gyvenime išbandyti viską“. Kalbant apie trukūmus, turiu vieną gana blogą yda, nemėgstu nusileisti kitiems, žinoma nevisada, tik tada kai jaučiuosi tikrai 100% teisus ir žinau, kad kitas žmogus yra neteisus. Taip pat mėgstu juodą humorą, na bet ne per labiausiai. Manau tokio atviro prisistatymo užteks, kad galėtumėte susidaryti kažkokia nuomonę apie mane, žinoma pats gerai dar nežinau visko apie save, nes nemanau kad spėjo pasireikšti visi mano pliusai ir minusai per 17 metų.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Šiame punkte labiau norėčiau apibendrinti viršuje pamynėtus faktus ar šiaip sakinius, bei jais išsiplėsti. Iš pradžių norėčiau pasakyti kodėl mane pasirinkti verta. Žinoma negaliu pasakyti kad esu kažkuo geresnis už kitus ir būtinai turite pasirinkti mane, bet tiesiog manau, kad galiu išsiskirti aktyvumu ir kai kuriaisi skillais, tarkim kad ir photoshopo, bet kiekvienas kandidatas yra savaime kitoks ir kažkuo turi išsiskirti. Antras dalykas, kalbant apie šį postą manau, kad negalite aklai kažkuo pasitikėti ir duoti šios roles naujokams. Taip pat kaip ir minėjau esu žaidęs šiame serveryje, bet tačiau šiuo metu nežaidžiu, net ir pačio minecrafto, tačiau tapęs discordo kanalo administratoriumi būtu verta pagalvoti ar nepradėti žaisti vėl, kalbant apie tai kad nežaidžiu minecrafto nemanau kad tai yra minusas, tuo labiau kad šioje atrankoje nematau reikalavimų ar tam tikrų prašymų pildant į šį postą, taip pat tai nėra minusas nes manau kad galiu kaip tik skirti daugiau laiko discordui, taip pat viena iš mano savybių yra bendravimas, šiuo bruožo tiek discorde, tiek gyvenime reikia. Taip pat kalbant apie serverį kaip ir sakiau esu senbuvis, esu užėmęs Chat Moderatoriaus postus, berods 2kartus. Turiu savo discord serverį, kurį naudoju su draugais, žaisdamas įvairius žaidimus, aš jį įkuriau ir jis sudarytas ir sutvarkytas yra pakankamai gerai ir šauniai, manau kad taip turėtų +- atrodyti kiekvienas discordas. Patį discordą naudoju nuo pačių pirmų dienų, tad žinau visas jo funkcijas, kaip veikia discord botai, kaip juos pakviesti, kaip juos sureaguliuoti ir panašiai, kalbant apie juos, pastebėjau discord serverį kad mzuikos botas yra tikrai ne pats geriausias, kalbant apie mbps ir panašiai, rythm botas šiuo atvėju būtų žymiai geresnis, taip pat nesenai naudodamasis dabartinį botą, sugebėjau jį „užglitchinti“ ir jis išėjo iš serverio, panaudodamas tik keleta komandų, idėjas keleta „playlistų“ ir viskas, taip pat naudodamas discordą supratau, kad roles nesudėtos labai tinkamai, galima būtų duodi daugiau privilegijų kai kuriuos rolems, tarkim kad ir CMD rolei galima būtų uždėti „Manage Server“ permission‘ą, taip pat turiu keleta idėjų, tiksliai nežinau gal jau apie tai ir pagalvota, bet tuo atvėju jei tapčiau Discord Administratoriumi jūsų discord kanale, norėčiau išsirinkti Discord Moderatorius, galbūt padarydamas atranką per forumą arba tiesiog paskirti gana aktyvius žmonius, tokių šiuo atvėjų matau, neslėpsiu vienas iš jų yra CMD, norėčiau tokių kurie yra tikrai gana verti šių pareigų, moka bendrauti su žmonemis ir nebijo ateiti į disocrd kanalą išsiaiškinti situacijos ir rasti kompromisą. Dar viena idėja tai paįvairinti su gfx „tasykles“ kurį jau esu paruošęs ir siūliau per discord PM jums, taip pat norėčiau pridėti daugiau kanalų, limituotų, privačių ir jiems suteikti permissionus, taip kaip dabar buvo pataisytas „Muzikos Kanalas“ Gerbiamos Evelinos, kuri su mano pagalba puikiai sutvarkė „Muzikos Kanalas“ žinoma tai tik pradžia, reikia tą patį padaryti ir kitoms rolems, bet manau laikas daro savo. Na ir šiaip paskutiniu metu domiuosi kandidatais, juos stebiu discorde, manau iš pradžių prieš čia pildant turėtų kandidatai labiau pabandyti padirbti su discordu, pabandyti sukurti savo discordą, jame patestuoti įvarius dalykus ir panašiai, tiesiog manau tas būtų ne pro šal, aš asmeniškai, neslėpsiu, esu tą daręs ir dar iki dabar kartais nuo karto tą darau. Žinau kad labai nutrukau nuo klausimo šiame punkte, tad baigiant rašyti šią anketa norėčiau atsakyti ir į paskutinį klausimą, taigi manau kad norėčiau tapti Discord Administratoriumi jūsų kanale vien dėl to, akd tai yra velniškai gera atmosfera, jame pabendravęs mažiau nei savaitę, jau susiradau ne blogų, mokančių bendrauti žmonių su kuriais tikrai labai galima fainai praleisti laiką, kalbant apie patį discordą, į Jūsų discord serverį prisijungiau tikrai senai, galbūt beveik nuo pačio jo įkurimo, tačiau paskutines dienas jame tapau gana aktyvus ir pamačiau gana ne mažų klaidų,pradedant rolių, baigiant kanalų suskirstymu ir botų pasirinkimu, manau tą galėčiau sutvarkyti ir pakelti aktyvuma jame, padaryti discordą gana aktyvu, kuriame galėtu laisvai bendrauti ir žaidžiant ne tik minecraft bet ir kitus žaidimus, na o kalbant šiaip noriu kažkokios papildomos veiklos savo gyvenime, nes kaip ir minėjau man reikia veiksmo, o vienas iš svarbesnių dalykų kaip ir kiekvienas kandidatas pildantis čia, noriu pakalbinti ir pabendrauti su Chat Moderatorių Direktore, kuri man tikrai yra geras autoritetas ir manau kol kas yra geras pavyzdis kiekvienam kaip atlikti atsakingai savo pareigas.
Redagavo - Dageman
  • Like 1
  • Haha 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Crossfire
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ∼ 150.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 22.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Justinas, man 22 metai. Šiuo esu kaip ir laisvame laike, tik dirbantis asmuo. Charakterio apibūdinimas: Esu ramaus pobūdžio žmogus, rimtas, draugiškas, perspektyvus, bendraujantis, geležinių nervų asmuo, mandagus, ryžtingas, šaltų nervų. Nemėgstu labai pyktis, konfliktuoti su kitais dėl nieko, prie to pačio galiu pridėti jog galiu patarti kitam, padėti bėdoje, išspręsti problemą ar įvykį. Be nervų, ramiai bei visiškai saugiai. Svarbu, kad tokiuose situacijose elgiuosi santūriai bei išlieku savimi. Nemėgstu, žmonių kurie išsikelią save į dangų ir kitus laiko, žemiau žolės. Su tokiais, nerandu bendros kalbos nebent tas žmogus - rodo norą bendrauti mandagiai, bei perspektyviai su manimi. 
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Noras turėti galimybę suteikti pagalbą žmonėms, DC aplikacijoje. Neretai žmonės serveryje prašo pagalbos manęs ar patarimo, tačiau mano rankos yra surištos, kadangi aš neturiu galimybės ten jiems padėti, nei pareigų aukštesnių neturiu nei ką.. Šiuo metu kaip ir pastebėjau, kad DC programėlėje nėra Administratoriaus, tad ir sugalvojau parašyti šią anketą ar esu tinkamas į administratoriaus pareigas. Būdamas DC administratoriumi, visada esu prisijungęs jog bet kuris narys, galėtu manęs paklausti kokio klausimo į kurį aš galėsiu jam padėti ir atsakyti, tai pat, kad būtų prižiūrėta DC tvarką, laikymosi taisyklių, nuostatų. Laisvu laiku bus galima stebėti, tai pat kai būsiu prisijungęs tiek žaidime, tiek forume ir DC programėlėje žaidėjus ir stebėti kaip jie laikosi taisyklių. Mano nuomone esu tikrai atsakingas, nešališkas, griežtas asmuo, bet tuo pačiu ir draugiškas, bei linksmas kompanijos žmogus. Turiu administratoriaus pareigų patirties, esu buvęs tik ne šiame projekte, tad šios pareigos nebūtų man kaip žalia pieva, kad nesuprasčiau kaip elgtis, ar bausti pažeidėjus. Galbūt išsiskiriu iš kitų kandidatų savo bendravimu, bei noru padėti suteikti žmonėms pagalbą.  Nesvarbu ar tu serverio naujokas, ar senbuvis, visi turi vienodas galimybes būti išklausyti. Taipogi manyčiau, jog galiu drąsiai išsiskirti iš kitų savo pareigos jausmu. Visada, kai turiu kokias nors svarbias pareigas, stengiuosi į jas žiūrėti kuo atsakingiau, bei atsiduoti į savo darbą visu šimtu procentu. Kai buvau šiek tiek jaunesnis, kitame serveryje prižiūrėtoju išbuvau, net vienerius metus, o tai yra tikrai didelis pliusas, nes esu patyręs ir administratoriaus pareigose. Serveryje žaidžiu daugiau, nei antra savaitė, todėl drąsiai galiu teigti, jog tikrai žinau daug ką apie serveri, bei su administratoriaus pareigomis susipažinau, man tai tik palengvintu skleisti naujokams informaciją apie serverį. Visos taisyklės yra savotiškai svarbios, tačiau kai kurios išsiskiria iš kitų savo svarba. Svarbiausios administratorių taisyklės:  tvarkos prilaikymas serveryje, pagalba kitiems žaidėjams, nepiktnaudžiavimas administratoriaus komandomis, savo tikslams, nes administratorių komandos sukurtos tam, jog palengvintų suteikti pagalbą serverio ir DC žaidėjams, o ne saviems tikslams. Administratorius, turi turėti atsakomybes jausmą, bet kokiems savo veiksmams. Negaliu išskirti, nei vienos mažiau svarbios taisyklės, kadangi visos yra savaip svarbios, mano manymu.
  • Haha 1
  • Confused 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)
  • Jūsų nick žaidime: edVVa
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: Mažai, 10, Koridoriuje esu žaidęs prieš porą metų, tuomet aš buvau užkietėjęs minecraft žaidėjas ir turėjau chat mod pareigas, ir dabar nuspręndžiau grįžti į minecraft žaidimą, tad xp kiekis tikrai kils.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 18 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Valteris, metus paminėjau viename punkte aukščiau, esu supratingas, atsakingas, prireikus pagalbos visada padedantis žmogus, visada į viską reaguojantis ramiai, nespręndžiu apie knygą iš viršelio, bei taipogi elgiuosi su visais lygiai - taip kaip jie su manimi. Šiuo metu gyvenime užsiimu praktiškai niekuo, darbas prasidės tik po vasaros. Mėgstu labiausiai būti su draugais, tikrais draugais, nes po buvimo su jais išlieka daug gerų emocijų. Patinka važinėtis su automobiliais, patinka greitis. Na ir galiausiai esu geimeris. 
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?: Discord Administratoriumi norėčiau tapti todėl, nes manau tai reikalinga ne tik man, bet ir discord'o serveriui, kadangi užėjęs į jį, pastebėjau koks jis yra paprastas. Jam ypatingai reikia rankų, kurios galėtų jį pataisyti. Noriu gauti šias pareigas, kad galėčiau discord'e prižiūrėti tvarką, dar labiau bendrauti su internetiniais žmonėmis, nes tai yra mano hobis - susipažinti ir bendrauti su naujais žmonėmis. Noriu patobulinti šį discord'o serverį, kad nauji nariai atėję į jį, iš jo nebeišeitų ir aš nerūšiuoju ar tai serverio minecraft žaidėjas, ar tiesiog paprastas žmogelis. Sukurčiau daugiau kanalų įvairių žmonių poreikiams, sukurčiau ir grupes, kurios atitiktų žaidėjų statusus žaidime. Bet labiausiai administratoriumi noriu tapti dėl šios priežasties - kaip ir minėjau, internetas yra mano hobis, seniau dar TeamSpeak laikais, dirbau su TeamSpeak serveriais, juos tvarkydavau, prižiūrėdavau ir tai man labai patiko.
Redagavo - edVVa

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)
  • Jūsų nick žaidime: Sveiki,sveiki čia aš Tvajamoce
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 160+
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 15 metų.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Apie save galėčiau rašyti ir rašyti,bet stengsiuosi akcentuoti savo manymu pačius didžiausius svarbos turinčius bruožus. Esu atsakingas,dirbu su viltimi ir stengiuosi atlikti darbą kuo profesionaliau. Motyvuotas,esu motyvuotas pasiekti šį postą ir turiu didelę vizija tapus Discord Administratoriumi,netoleruoju korupcijos. O šiaip apibendrinus tai esu - Nuoširdus, bendraujantis, prie prikolų kartais bet manau geriau be jų, nes kartais su prikolais ir prisižaisti gali, sąžiningas, darbu nenudėliojantis, mėgstantis bendrauti, siekiantis tikslų. Bet manau mano svarbiausia savybė tai kad niekad nenuleidžiu ranku, nes buvo daug spragų šiame serveryje ir daug klaidų padaryta, bet vis bandau atsistoti ant kojų.
  • Kodėl norite tapti Discord Administratorium?:  Norėčiau tapti todėl,nes pastebėjau,kad serveryje tikrai trūksta daug tvarkos, aišku tam yra skirti prižiūrėtojai,bet atėjus į discord`ą pastebėjau dar labiau betvarkės.. Aišku nusivyliau,nes serveryje lankosi apie 100+ žmonių,žmonės kurie esa komandoje gal būt nori nueiti pašnekėti ir pabendrauti,paskui ateina kokie "kietekai" ir visą žaidimą,bei nuotaika sugadina. Norėčiau padaryti tvarka,norėčiau pasikelti reputaciją. Aišku turiu patirties tiek su discord`u tiek ir su TeamSpeak3 programa,nekarta buvęs prižiūrėtoju ir pagalbininku teamspeak3 programoje,bet va dar Discord`e neteko,tai manau suteiksite man šansą įrodyti,kad aš to vertas. Kuo puikiausiai moku bausti žaidėjus,bei juos įspėti,su manimi juokų nebus,esu griežtas. 
Redagavo - Tvajamoce
-Močia
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

„Discord Administratorius“ tapo djfogas, linkiu sėkmės :x

• Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda