Jump to content
meinis

Chat moderatorių direktoriaus rinkimai

Recommended Posts

Svarbu! Šioje temoje draudžiama komentuoti, redaguoti. Atsakymai privalo būti paryškinti „BOLD“, šrifto dydis privalo būti nustatytas „14“.

Būsite atsakingas (–a) už:

• Chat Moderatorių veiklą serveryje;
  • Anketų, skundų tikrinimą;
  • CM rinkimą, įspėjimą ir pašalinimą.

Reikalavimai

• BŪTI AKTYVIAM FORUME IR SERVERYJE!
  • Privalote laikytis visų projekto taisyklių.

Anketa

• Jūsų nick žaidime:
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?:
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa

• Jūsų nick žaidime: c4tmom
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 4340
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Augustė, gyvenu Alytuje. Laisvalaikiui mėgstu sportuoti, taip pat užsiemu fotografija. Esu draugiška, bendraujanti, visalaika ištiesiu pagalbos ranką, nesvarbu ar tai būtų serverio senbuvis ar naujokas. Taip pat esu darbšti, todėl prireikus galiu mesti visas linksmybes ir tuoj pat susiimti į rankas.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Nes, esu aktyvi serveryje tiek jo forume ir discorde, puikiai žinau chat moderatorių taisykles, kadangi turiu šias pareigas ir dabar, todėl manau dėl to sunkumų nekiltų ir puikiai susitvarkyčiau su pareigomis. Taip pat man patinka palaikyti tvarką, todėl bauščiau chat moderatorius kurie nesilaikytų taisyklių bei piknaudžiautų jiems duotom privilegijom. Kadangi man patinka padėti, tai stengčiausi padėti visiems chat moderatoriams ir žaidėjmas, kai jiems kiltų koks nors klausimas. Motyvuočiau kad būtų aktyvūs, linksmi, draugiški serveryje. 
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus kuriuos įkelčiau į forumą jog tikrai reklamavo ir užtildyčiau 60min už “reklama”
  • Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: liudvix
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 1122+
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, už mėnesio 15 :) 
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Liudvikas, man yra 14 metų. Gyvenu klaipėdoje. Laisvalaikiu aš žaidžiu su draugu CS:GO wingman arba išeinu su jais į miestą. Taip pat per vasarą nuobodžiaudamas atidariau savo serverį, bet aišku no one cares. Mėgstu kitiem žmonėm padėti, bendrauti. Esu Emocianalus ir Jautrus.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi noriu šitame serveryje ką nors gero pasiekti ir nuveikti. Vadovavime patirties turiu, esu gan aktyvus kai yra veiklos ar kiti darbeliai.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidaryčiau įrodymus, jog žaidėjas reklamavo, užtildyčiau jį 60 minučių už 'Reklama', tada eičiau į forumą, ir užpildyčiau anketą, jog žaidėjas reklamuoja, ir palaukčiau kol jį užblokuos Prižiūrėtojas
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Speirsas
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 3325 bet žinoma vis kylą.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 13
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Pijus, žaidime žinomas kaip Speirsas, man yra tryliką metų, gimiau ir augau Panevėžyje. Mano hobis yra žaisti futbolą, bei programuotį. Laisvalaikį dažniausiai praleidžių kieme su draugais arba žaisdamas kompiuterinius žaidimus.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Serveryje jau teko išbandyti chat moderatoriaus pareigas, ir tikrai gan gerai susitvarkiau išbuvau 2 mėn +, ir iki dabar dar esu. Manau esu vėrtas chat moderotoriaus direktorio pareigų, todėl ir bandau savę čia.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidarau įrodymus kaip reklamavo, užtildau aš ji 60 minučių, už reklamą, bei nepamirštu įkelti į foruma jog gautų užblokavimą.
  • Like 5
  • Thanks 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Goga
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 12, nemeluosiu, stengiuosi pasikelti.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14, Kovo 1-ją dieną 15
  • Trumpai papasakokite apie save?: Paprastas berniukas vardu Matas, gimiau savo miestelyje Marijampolėje, tuopačiu visdar ten gyvenu, linksmas berniukas kuris išeina bent į lauka ir žiūri į svarbius dalykus bei esu draugiško charakterio, sąžiningo ir atleidingo. Mėgstantis pažaisti futbolą, paplaukioti, pasibūti su draugais lauke kol yra vasara bei mėgstantis pasportuoti. Mėgstamiausias patiekalas: Makaronai su sūriu bei, Vištienos filė
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kaip ir esu senbuvis žaidžiu nuo 2017-tų metų žaisdavau su savo kitą paskyra Vor kai buvau dar 12-metis berniukas tai pamatydavau atranka į kokį CM arba Forumo Moderatorius koks man šansas būtų buvęs tapti jei esi 12-metis, tai dabar nusprendžiau užpildyti pasidariau drąsesnis ir 2017-tais padėdavau žaidėjams su finasinėm problemom bei dalydavau daiktus nebuvau "gopšas" ir nebūsiu, tai norėčiau padėti tiek serveriui tiek ir serverio žaidėjams.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Pasidarau įrodymus ir įkeliu į foruma, jei sistema užblokavo reklama jos nerodo nieko nepadarysiu bet vis dėl to pasidarau vaizdinę medžiaga ir pranešu kad mano CM stebėtu chata.
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Broly
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2006
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Vaidas, esu iš Klaipėdos miesto, tačiau šiuo metu Airijoje. Esu gan draugiškas bet kartais galiu būt griežtas. Visada laikausi duotų taisyklių ar nurodymų. Domiuosi ir pats žaidžiu krepšinį.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Esu buvęs s.cm ir cm, gan patyręs. Tat manau kad susitvarkyčiau su šitom pareigom. Yra noras kažką keisti, daryti kad būtų geriau tiek serverio administracijai, tiek žaidėjams. Žinoma didžiausios problemos kyla kai vyksta įžeidinėjimai ir reklamos bei apgaulės.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Tildau žaidėją 60 min už "reklama", padarau screen shoot'ą, editinu nuotrauką ir užtušuoju ipą, ir tik tada keliu į forumą kad žaidėjas būtų baudžiamas Prižiūrėtojo - banu.
  • Like 5
  • Haha 3
  • Confused 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: Marijus_Ado
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 2526
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu Marijus iš Panevėžio, man yra 16 metų. Domiuosi tikslaisiais mokslais. Laisvalaikio metu: groju pianinu, lankau tautinius šokius, programuoju, skaitau knygas bei mokau matematikos kitus. Esu atsargus, nes noriu viską padaryti teisingai, todėl prieš kažką darydamas pasitikrinu, taip pat, esu linksmas, draugiškas, sąžiningas, dėkingas, nuoširdus, dosnus, nuolankus, pastabus, taktingas, atsakingas, užjaučiantis, mielai padedantis kitiems, tačiau esu drovus, kuklus bei pagyrūnas. Labiau esu sensityvinio tipo žmogaus pusės.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Nes mano hobis atitinka į šias pareigas. Neįmanoma kažko labai pakeisti, nes visada tokių atsiras, kurie pažeidinės ir nepaisys taisyklių, bet įmanoma kuo daugiau pristabdyti bei neleisti pažeidėjams dominuoti, todėl, kad tai įvyktų, reikia pastangų ir aktyvumo, manau, kad esu pasiryžęs šiems dalykams.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Visų pirmą pasidaryčiau įrodymus, kodėl pirmą įrodymus? Nes, jei pirmiausiai, duočiau mute, galiu taip pakliūti į bėdą, juk gali kilti, kokie technikiniai nesklandumai ir neturėsiu galimybės pasidaryti įrodymų. Pasidarius įrodymus uždedu 60 min mute už ,,reklamą" bei keliu į forumą, kad pažeidėjas būtų nubaustas už savo veiksmus.
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Jūsų nick žaidime:
OLIVER
Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?:
 ŠIUO METU TURIU BEVEIK 600 XP, BET KAS DIENĄ TIKRAI KYLA.
Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
MAN YRA 17 METŲ.
Trumpai papasakokite apie save?:
 ESU Lukas, KAIP IR MINĖJAU MAN YRA 17 METŲ. MANAU, JOG GYVENAMOSIOS VIETOS TIKRAI NEREIKIA ATSKLEISTI, TODĖL TIESIOG JUDĖKIME TOLIAU. TURIU TIKRAI NE VIENĄ POMĖGĮ IR VISI TIKRAI LABAI PATINKA, NEGALĖČIAU IŠSKIRTI VIENO PAČIO MĖGSTAMIAUSIO. MĖGSTU KELIAUTI, SUSIPAŽINTI SU NAUJOMIS VIETOVĖMIS, MĖGSTU ŽAISTI FUTBOLĄ, BŪTI SU DRAUGAIS. ESU LABAI DRAUGIŠKAS ŽMOGUS, NEVENGIU NAUJŲ PAŽINČIŲ IR TIKRAI STENGIUOSI NENUTRAUKTI SENŲ. NEPATINKA ŽMONĖS KURIE MELUOJA, APKALBINĖJA UŽ AKIŲ SU TOKIAIS ŽMONĖMIS NIEKADA NEGALĖČIAU BENDRAUTI, KAD IR KAIP TAI MĖGSTU DARYTI. TIKIU, JOG UŽTEKS MANO PRISISTATYMO, DAUGIAU APIE MANE GALITE SUŽINOTI, KAI PRADĖSITE BENDRAUTI.
Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: 

MANAU, JOG RADAU PUIKIĄ PROGĄ KAŽKĄ PASIEKTI ŠIAME PROJEKTE, TODĖL MANAU TAI VIENA IR TIKRAI NEMAŽA PRIEŽASTIS. TURIU DAR VIENĄ PRIEŽASTĮ KODĖL NORĖČIAU TAPTI - NETEKO UŽIMTI TOKIŲ PAREIGŲ NĖ KARTO, TODĖL MANAU TAI BŪTŲ PUIKI GALIMYBĖ TAPTI IR ĮGYTI NAUJOS PATIRTIES. TAIP, SUPRANTU, JOG NESU UŽĖMĘS TOKIŲ PAREIGŲ IR MANAU TAI YRA NEMAŽAS MINUSAS ŠIUOSE RINKIMUOSE, TAČIAU KODĖL NEPABANDYTI, GALBŪT VISTIEK PAVYKS?
Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?
ŽAIDĖJAS BŪTŲ UŽTILDYTAS VALANDAI T.Y 60 MINUČIŲ, PADARYČIAU ĮRODYMUS IR NUOTRAUKĄ ĮKELSIU Į FORUMĄ, JOG PRIŽIŪRĖTOJAS JĮ NUBAUSTŲ UŽBLOKAVIMU.

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Crossfire
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: ~ 200.
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 22
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu vardu Justinas, man 22 metai. Šiuo esu kaip ir laisvame laike, tik dirbantis asmuo. Charakterio apibūdinimas: Esu ramaus pobūdžio žmogus, rimtas, draugiškas, perspektyvus, bendraujantis, geležinių nervų asmuo, mandagus, ryžtingas, šaltų nervų. Nemėgstu labai pyktis, konfliktuoti su kitais dėl nieko, prie to pačio galiu pridėti jog galiu patarti kitam, padėti bėdoje, išspręsti problemą ar įvykį. Be nervų, ramiai bei visiškai saugiai. Svarbu, kad tokiuose situacijose elgiuosi santūriai bei išlieku savimi. Nemėgstu, žmonių kurie išsikelią save į dangų ir kitus laiko, žemiau žolės. Su tokiais, nerandu bendros kalbos nebent tas žmogus - rodo norą bendrauti mandagiai, bei perspektyviai su manimi. 
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Noras turėti galimybę suteikti pagalbą žmonėms. Neretai žmonės serveryje prašo pagalbos manęs ar patarimo, tačiau mano rankos yra surištos, kadangi aš neturiu galimybės ten jiems padėti, nei pareigų aukštesnių neturiu nei ką.. Šiuo metu kaip ir pastebėjau, kad Chat prižiūrėtojas yra ieškomas, tad ir sugalvojau parašyti šią anketą ar esu tinkamas į Chat Prižiūrėtojo pareigas. Būdamas Chat Prižiūrėtoju, visada esu prisijungęs jog bet kuris narys, galėtu manęs paklausti kokio klausimo į kurį aš galėsiu jam padėti ir atsakyti, tai pat, kad būtų prižiūrėta serverio/forumo tvarką, laikymosi taisyklių, nuostatų. Laisvu laiku bus galima stebėti, tai pat kai būsiu prisijungęs tiek žaidime, tiek forume žaidėjus ir stebėti kaip jie laikosi taisyklių. Mano nuomone esu tikrai atsakingas, nešališkas, griežtas asmuo, bet tuo pačiu ir draugiškas, bei linksmas kompanijos žmogus. Turiu Chat Prižiūrėtojo pareigų patirties, esu buvęs tik ne šiame projekte, tad šios pareigos nebūtų man kaip svetima vieta, kad nesuprasčiau kaip elgtis, ar bausti pažeidėjus. Galbūt išsiskiriu iš kitų kandidatų savo bendravimu, bei noru padėti suteikti žmonėms pagalbą.  Nesvarbu ar tu serverio naujokas, ar senbuvis, visi turi vienodas galimybes būti išklausyti. Taipogi manyčiau, jog galiu drąsiai išsiskirti iš kitų savo pareigos jausmu. Visada, kai turiu kokias nors svarbias pareigas, stengiuosi į jas žiūrėti kuo atsakingiau, bei atsiduoti į savo darbą visais 100%. Kai buvau šiek tiek jaunesnis, kitame serveryje prižiūrėtoju išbuvau, net vienerius metus, o tai yra tikrai didelis pliusas, nes esu patyręs ir Chat prižiūrėtojo pareigose. Serveryje žaidžiu daugiau, nei ketvirta savaitė, todėl drąsiai galiu teigti, jog tikrai žinau daug ką apie serveri, bei su Chat prižiūrėtojo pareigomis susipažinau, man tai tik palengvintu skleisti naujokams informaciją apie serverį. Visos taisyklės yra savotiškai svarbios, tačiau kai kurios išsiskiria iš kitų savo svarba. Svarbiausios Chat prižiūrėtojo taisyklės:  tvarkos prilaikymas serveryje, pagalba kitiems žaidėjams, nepiktnaudžiavimas Chat prižiūrėtojo komandomis, savo tikslams, nes Chat prižiūrėtojo komandos sukurtos tam, jog palengvintų suteikti pagalbą serverio, o ne saviems tikslams. Chat prižiūrėtojas, turi turėti atsakomybes jausmą, bet kokiems savo veiksmams. Negaliu išskirti, nei vienos mažiau svarbios taisyklės, kadangi visos yra savaip svarbios, mano manymu.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?: Pirmiausia, reikėtu perspėti žaidėją jog griežtai draudžiama reklamuoti kitus serverius, svetaines. O tik po to, jei jis / ji vis tiek pažeidinėja taisykles ir reklamuoja kitą serverį ar svetainę projekto užtildyti arba užblokuoti žaidėją serveryje be galimybės sugrįžti. Po bausmės įteikimo iškart pasidaryti įrodymus - jog nebūtų nesusipratimų ir būtų galima pateikti į forumą apie pažeidimą užpildant blanką. 
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: mistermodify
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 800
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: megstu krepsini losiu i diena 10valandu mc :) esu gan griezstas visada.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: noreciau isbanditi nes nesu buves Chat Mod dir. + padeciau serveriui
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema? Mute 1valandai srecnshot uzbraukiu ip'a ir keliu i foruma kad galetu priziuretojas uzbaninti
  •  
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: FoxCompany
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 57
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: Man yra 14 su puse už mėnesio bus 15.
  • Trumpai papasakokite apie save?:Mėgstu pažaisti minecraft,bet daugiausia gyvenime užsiėmu su draugais,futbolas,krepšinis,yra mano mėgstamiausi užsiėmimai. Draugai gali patvirtinti kad aš tikrai esu ne iš kelmo spirtas.
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Dėl to,kad užbaigti visus tuos vaikų free mutinimus,bazarus. Tiesiog nepatinka,susipyko vaikučiai ir jau free mutina. Prižiūrėčiau chat moderatorius kad jie irgi nesipyktų ir būtų kultūringi. Negalima būti ne nice kitam žmogui,čia ne mano srytis. Bet jeigu kažkas bazarina su manimi tiesiog dažniausiai jeigu turiu paslaugą užmutinu juos ir ikeliu įrodymus į forumą.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?: Pirmiausia perspėsiu žaidėją kad čia reklamuoti negalima,arba internetines svetaines. Antrą kartą pasikartojus galiu užmutinti jį arba net užblokuoti. Kai tą padarau įkeliu įrodymus į forūmą,ir laukiu tolemesnių nurodymų.
  • Haha 1
  • Sad 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa

• Jūsų nick žaidime: MrPukisLTU 
  • Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 130 ( šiuo metu - nesenai prisiminiau slaptažodį, tai ir pradėjau žaist ). 
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 19 metų, 2000.03.08 kam aktualu. 
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu Arnas, gyvenu Lietuvoje, dirbau prieš kelis mėnesius Norvegijoje, bet kadangi baigiau studijas, bei savo tikslia darbovietęs pramonę, tai vėl teko apsigyventi Lietuvoje - Klaipėdoje. Kaip ir paminėjau viršuje man yra 19 metų. Mano hobis.. hm. Tai kurti tai, kas suteikia žmonėms džiaugsmą, ryžtą ir motyvaciją, bei pramoginį intelektą. Amm.. Esu realistas, komunikabilus ir ryžtingas, siekiantis savų tikslų iki galo, nemėgstantis minupuliantų. 
  • Kodėl norite tapti Chat Moderatorių direktoriumi (–e)?: Kadangi, šios pareigos būtų priimtinesnęs asmeniškai man, sugebėčiau būtent su jomis susidoroti. Pagrindinis ir esminis dalykas, kodėl, tai yra tikslo užsibrėžimas, pasiekti šias pareigas.
  • Ką darytumėte, jei naujokas vieną kartą parašytų kito serverio reklamą ir ją užblokuotų Anti-reklamavimo sistema?: Atsižvelgiant į reklamos tipą, jeigu reklama nėra piktybinė - ir daugiakartę kaip - * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai žaidėją paliksiu ramiai, ir perspėsių - /msg NICK Mūsų serveryje griežtai uždraustą reklamuoti kitus projektus. ( Paliksiu ramiai jeigu pvz parašys taip - mc craft nieko gero ). - O jeigu reklama piktybinę kurį sukelią nepasitenkinimą ties flood ir spamm - ir paprastą reklamavimą kaip * užsukite į mc.koridorius.lt dalinsime vip privilegiją, tai neabejotinai pasidarius man įrodymus žaidėjas bus iškarto užtildytas pagal serverio numatytas taisykles, tam laikotarpiui ( 60 minučių ) ir įkeltas į * žaidėjų nusiskundimų skiltį. 
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti