Jump to content

Recommended Posts

Anketa

  1. Jūsų nick žaidime: kefiras
  2. Koks jūsų yra xp kiekis (žaidime /xp)?: 712
  3. Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
  4. Trumpai papasakokite apie save?: Domiuosi biologija ir geografija, taip pat mokinuosi grafinį dizainą (kurti logo ir svetainės bendrą išvaizdą). Laisvalaikiu groju pianinu ir su draugais žaidžiu futbolą. 
  5. Kodėl norite tapti Chat Moderatoriu (–e)?: Noriu, kad serveris taptų draugiškesnis, sąžiningesnis ir kad žaidėjai vienas kitam padėtų (o ne atvirkščiai!).
  6. Pamatote žaidėją vartojantį pavienius keiksmažodžius, jūs? Pavieniai keiksmažodžiai kaip "blet" ir kiti panašūs išsireiškimai manęs netrikdo, kol tai nedaroma piktybiškai ir masiškai- norint įžeisti kitą žaidėją. 
  7. Ką darysite, jeigu pamatysite chat'e įžeidinėjantį žaidėją? : Žaidėją perspėsiu daugybę kartų ir jeigu manęs neklaus ir ignoruos- užtildysiu 10min ir pasidarysiu screenshootą kaip įrodymą ir kelsiu į forumą. Jei žaidėjas įžeidinėja serverio administraciją ar "donorus"- užtildau 60min. be įspėjimo.
  8. Jeigu žaidėjas parašo 4 vienodas žinutes reklamuodamas res, jūs? : Žaidėją perspėju daug kartų, kad neskelbtų daugiau reklamų ir jeigu esu ignoruojamas- užtildau 10min. Taip pat renku įrodymus, juos keliu į forumą.
  9. Ką darysite jei pamatysite, kad žaidėjas reklamuoja res apgaulę? Pirmiausiai užtildau žaidėją 30min. už melagingą informaciją, tada renku įrodymus ir juos keliu į forumą. Taip pat papildomai perspėju žaidėjus chate apie apgaulingą informaciją.
  10. Užbaikite sakinį: Chat Moderatorius turi rinkti įrodymus prieš užtildant pažeidėją, nes ......... ? Pats gali netekti pareigų, be įrodymų nubaustas žaidėjas gali apkaltinti free mute.
Redagavo - kefiras

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Ačiū už patarimą. Mačiau, tačiau nepagalvojau, kad šiuo momentu nepriima. Pabandysiu kitą kartą.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti


×